PDA

View Full Version : Kėrkoj kėngėn nė mp3 dhe kėrkesat tjera rreth muzikės


Faqet : [1] 2

K-man
06-02-04, 06:39
a mos e dini ndoj faqe te internetit ku muj me gjet mp3 shqip te kualitetit t'mire, perveq ne

Cool_Boy
06-02-04, 12:31
Pershndetje k-man

ketu mundehs me gjet MP3 nese don ok!!!

http://www.korcaonline.com/

http://www.eseti-online.de

tung

Zero Cool
06-02-04, 14:21
Kjo temė K-man nuk i pėrgjigjet fare kėtij forumi , po nejse.Dy pėrgjigje i kam pėr ty:
1. Muzikėn shkarko te (me) KaZaA
2.Proxy nevojiten me ja vėshtėrsu punėn disa personave, psh kėtij artanibb ma shumė spjegime pėr proxy tė jap kur tė mi thajsh lekėt (sepse as hoxha pa lekė nuk po hyp nė minare e le mo msimi pėr PC).

Tungi

K-man
06-02-04, 16:00
Cool_Boy faleminderit per link(s), po korcaonline, shum gjat po ben derisa po hapet kenga, dhe nuk po kan shum zgjedhje, edhe eseti-online.de i ka ne .ram jo mp3

Murgesha
02-06-05, 12:40
Nėse ndokush nga anėtarėt e din se si shkon procedura e paraqitjes sė linkut pėr shkarkim, do tė ishte nė interes tė tė gjithėve qė herė pas here tė na ndihmojė nė parqitjen e kėngėve pėr shkarkim.
Shpresoj se do tė ketė kėrkesa tė shumta dhe se ndokush prej nesh do tė dijė si ta bėj ktė.
Me nderime Murgesha.

Murgesha
02-06-05, 12:56
Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/ardit/ardit11.mp3)

Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj. :wink:

Diana007
02-06-05, 13:01
Murgesh shum mir e mora ket , ke ndoje tjete :lol: :lol:

Flm :wink:

Murgesha
02-06-05, 13:21
Murgesh shum mir e mora ket , ke ndoje tjete :lol: :lol:

Flm :wink:

Jo Diana qė po funksionojka se nuk isha e sigurtė. Nuk kam edhe shumė kėngė por po pres ndoshta dikush din tė mirret me kėtė zanat dhe na ban shėrbim tė gjithėve. :lol:

Diana007
02-06-05, 13:24
Jo Diana qė po funksionojka se nuk isha e sigurtė. Nuk kam edhe shumė kėngė por po pres ndoshta dikush din tė mirret me kėtė zanat dhe na ban shėrbim tė gjithėve. :lol:

Aha ok :wink:

PS: mos e ka bre dikush kengen e fituse te Erovizonit 2005 :roll:

explorer
02-06-05, 14:20
Ja pėr ty Diana

My number one (http://www.coalitia2005.md/upload/helena_paparizou_greece.mp3)

Pėrshėndetje

explorer
02-06-05, 14:23
Murgesha,

[ url=http://www.coalitia2005.md/upload/helena_paparizou_greece.mp3] My number one[/url ]

Nėse e hjek hapėsirėn (space) nė fillim dhe nė fund e ke kėshtu:

My number one (http://www.coalitia2005.md/upload/helena_paparizou_greece.mp3)

Pėrshėndetje

Murgesha
02-06-05, 14:37
Explorer unė nuk di se ku ti marrė kėngėt dhe si tė ja gjej URL.
Jeni i mirėseardhur, nėse ju premton koha dhe keni dėshirė pėr tė na ndihmuar tė ndėgjojmė kėngėt qė i dėshirojmė.

Diana007
02-06-05, 14:40
Ja pėr ty Diana

My number one (http://www.coalitia2005.md/upload/helena_paparizou_greece.mp3)

Pėrshėndetje

explorer flm shum shum

PS: a ruhet kjo keng dikund apo sa her qe du me ndegju me hy ketu :roll:

explorer
02-06-05, 14:41
Explorer unė nuk di se ku ti marrė kėngėt dhe si tė ja gjej URL.
Jeni i mirėseardhur, nėse ju premton koha dhe keni dėshirė pėr tė na ndihmuar tė ndėgjojmė kėngėt qė i dėshirojmė.

Kur tė kam kohė ju dėrgoj linkun nėse e kam veē kėkoni :wink:

Djali i keq
02-06-05, 15:02
A KENI MUNDESI ME GJET KENGEN E 3 DOORS DOWN let me go

dr1ta
04-06-05, 18:20
A KENI MUNDESI ME GJET KENGEN E 3 DOORS DOWN let me go


Shko ne www.winmx.com aty i gjen te gjitha vetem shkarkoje programin njeher

Djali i keq
05-06-05, 19:23
A KENI MUNDESI ME GJET KENGEN E 3 DOORS DOWN let me go


Shko ne www.winmx.com aty i gjen te gjitha vetem shkarkoje programin njeher

Hej e kam download po nuk po di me perdor.Nese mundesh me tregu send pm mesage.Ok.Flm per mirkuptimin

ARVANITI
07-06-05, 13:47
Ne adrsen e meposhtme mund te shkarkoni kenget e eurovisionit te sivjetshem:

www.media.eurovizion.net

anna
07-06-05, 14:59
nqs eshte e mundur kengen I FEEL YOU nga schiller ok ??flm shume anna :wink:

Murgesha
07-06-05, 17:48
Ema Bytyqi-Malli mė ka marrė.

Ema Bytyqi - Me ka marre malli (http://portal1.homeftp.org:1412/Muzik-Shqip/~Te%20perzira~/EMA%20BYTYQI%20-%20ME%20KA%20MARR%20MALLI.mp3)

Murgesha
07-06-05, 18:01
The Dreams- Mos Fustanin.

Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/dreams/dreams02.mp3)

Murgesha
07-06-05, 18:05
Shpat Kasapi-Sinjorita

Sinjorita (http://people.freenet.de/shqiptari/albumshpat/2.mp3)

Murgesha
18-06-05, 17:04
Mahmut Ferati- Maturantėt

Matura (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah11.mp3)

Ermira
19-06-05, 18:11
trregm dikush qysh munesh me qit kong te dardani a duhet url tanshi ,.

Naki
20-06-05, 17:47
Kėrkojė kėngėn ose tekstin e Kėngės /Mojė e mira te pojata nga Haki Misini.
Gjeneratave te viteve 60 dhe 70 ju kujtohet mė siguri kjo kėngė.

Naki

Kodra
21-06-05, 15:06
NAKI ca rreshta tė kėngės


Moj e mira te Pojata


Moj e mira, oh te Pojata
hije tė paskan floktė e gjata
hije tė paskan o floktė e gjata
shkurtoj pak eh tu preft Nafaka


Syri yt vasho si filgjani
vetllat t holla e sikur gajtani
shtati yt vasho si Selvie
Goja jote ohhh si kutieeee

Uhhhhhh dala tė plastė

Ja edhe ku mund ta dėgjosh kėngėn tė plotė :
Moj e mira te pojatahttp://muzika.albasoul.com/artist.php?id=157

Naki
21-06-05, 21:48
NAKI ca rreshta tė kėngės


Moj e mira te Pojata


Moj e mira, oh te Pojata
hije tė paskan floktė e gjata
hije tė paskan o floktė e gjata
shkurtoj pak eh tu preft Nafaka


Syri yt vasho si filgjani
vetllat t holla e sikur gajtani
shtati yt vasho si Selvie
Goja jote ohhh si kutieeee

Uhhhhhh dala tė plastė

Ja edhe ku mund ta dėgjosh kėngėn tė plotė :
Moj e mira te pojatahttp://muzika.albasoul.com/artist.php?id=157


Kodra tė faliminderit shumė,tani po kėndojė me tekstin e kėngės.

Ermira
22-06-05, 23:38
A e ka dikush kengen e Big Mames "Zbritje Sezonale"Pleas?

arbias
08-07-05, 15:07
Telex - Ta gjen mami njė sheik

. 403 - Shoku profesor

Telex - Ta gjen mami njė sheik

Fisnikėt - Zotria juaj

Selekcioni 039 - E shtune mbrėma

Gjurmet - Hero i qytetit pa lum

Krokodilli
08-07-05, 19:36
Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/ardit/ardit11.mp3)

Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj. :wink:

Murgesha flm shum per kete keng,, nese ke kenge te Ardit Gjebres te na vendosesh ketu ,, do ta di per nder,, sepse nuk mund te shkarkoj asnje keng nga asnje program perpos ne MediaPlayer.. flm

Murgesha
08-07-05, 20:46
Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/ardit/ardit11.mp3)

Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj. :wink:

Murgesha flm shum per kete keng,, nese ke kenge te Ardit Gjebres te na vendosesh ketu ,, do ta di per nder,, sepse nuk mund te shkarkoj asnje keng nga asnje program perpos ne MediaPlayer.. flm

Urdhėro Krokodili albumin mė tė ri tė Ardit Gjebres.

Ardit Gjebrea - Albumi i ri.

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/01.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/02.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/03.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/04.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/05.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/06.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/07.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/08.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/09.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/10.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/11.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/12.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/13.rm)

Shkarko (http://www.riniashop.com/ram/ArditGjebrea3/14.rm)

Ndėgjim tė kėndshėm. :D

Krokodilli
09-07-05, 05:29
flm shum Murgesha..... me paska marr malli per kengen

Ja Ku Jam.....

te pershendes,, kalo sa ma mire

Kaci
09-07-05, 11:11
Pershendetje

Me nevoitet nje ekng qe dikur e kam pasur ne Kosove por tani ketu nuk e kam e nuk po mundem ta gjej.
Kenga titullohet " ME FAL " kenduar nga Amet Azizi

Kaci

stubllani
09-07-05, 16:12
Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/ardit/ardit11.mp3)

Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj. :wink:

Murgesha pse nuk po ju tregon popullit komplet linkun e muzikave ku e ke marr qat kengen e Ardit Gjebres ?????


Ky eshte linku:
http://www.forumkatolik.com/muzika.htm

ne forum nund te gjeni edhe me shum muzika te reja.

me flani per reklam

Murgesha
09-07-05, 18:27
Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko (http://www.forumkatolik.com/muzika/ardit/ardit11.mp3)

Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj. :wink:

Murgesha pse nuk po ju tregon popullit komplet linkun e muzikave ku e ke marr qat kengen e Ardit Gjebres ?????


Ky eshte linku:
http://www.forumkatolik.com/muzika.htm

ne forum nund te gjeni edhe me shum muzika te reja.

me flani per reklam

Ka edhe prej atje i nderuari Stublan por edhe nga faqet tjera gjithashtu.
Unė nuk jam profesioniste pėr ti bėr linqet, po kopjoj i nderuar dhe nuk shpresoj se ka gjė tė keqe kėtu.
Murgesha!

Murgesha
09-07-05, 19:11
Pėr ndėgjues mė tė vjetėr qė ju kujtohet Negjmie Pagarusha.

Mora testin (http://www.riniashop.com/ram/NexhmijePagarusha/01.rm)

Honesty^uk.
09-07-05, 19:26
Kerkoj grupin muzikor ose kenge te kenduara nga " Vellezerit Panxhaj"

Murgesha
09-07-05, 19:43
Kerkoj grupin muzikor ose kenge te kenduara nga " Vellezerit Panxhaj"


Honesty sinqerisht mė vie keq, por unė nuk mundem ta gjej kėtė Album.
Unė edhe nė fillim tė temės kam cekur qė do tė ishte mirė nėse dikush din tė vendoj muzikė pėr shkarkim do tė ishte i mirėseardhur, dhe kėshtu do tė kishim edhe nė forumin tonė njė lloj pėrmbushje tė dėshirave muzikore.
Unė nuk di si tė kopjohen linqet dhe tė bėhen tė gatshme pėr shkarkim.
Kėto kėngė qė kam venduar kėtu janė tė kopjuara nga forume tė ndryshme, dhe edhe po tė doja nuk kam kohė tė mirrem me gjetjen e kėngėve tė ndryshme.

Rrespekt.

Murgesha!

stubllani
09-07-05, 20:14
kliko ne kete link:
http://83.243.43.130/muzik/ dhe do shihni sa kenge ka aty :wink:

Kaci
10-07-05, 11:46
Pershendetje

Me nevoitet nje ekng qe dikur e kam pasur ne Kosove por tani ketu nuk e kam e nuk po mundem ta gjej.
Kenga titullohet " ME FAL " kenduar nga Amet Azizi

Kaci

stubllani
10-07-05, 14:28
Pershendetje

Me nevoitet nje ekng qe dikur e kam pasur ne Kosove por tani ketu nuk e kam e nuk po mundem ta gjej.
Kenga titullohet " ME FAL " kenduar nga Amet Azizi

Kaci

Pershendetje Kaci, kete kenge une nuk e kam as nuk muj me ta gjet se kenget e vjetra i ka ba delete edhe nuk besoj qe mundesh me gjet.

Kerkoni kenge te reja njerz

Kaci
10-07-05, 19:08
Kenget e reja po gjinden shume lehet e per keng te vjetra jam i interesum.

Murgesha
12-07-05, 00:33
Ja vlen tė e ndėgjoni. :lol: :lol: :lol:

Intervistė me Adelinėn (http://www.timshkupi.pwp.blueyonder.co.uk/adelina.mp3)

Krokodilli
12-07-05, 07:33
Ja vlen tė e ndėgjoni. :lol: :lol: :lol:

Intervistė me Adelinėn (http://www.timshkupi.pwp.blueyonder.co.uk/adelina.mp3)


hahahhahaha bravo Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stubllani
12-07-05, 16:20
Shkarko Albun e ri te Ganes

http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja.jpg

Ganja - U knaqem tu knaq


U knaqem tu knaq (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja01.mp3)
Ultimatum (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja02.mp3)
U mashtrova (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja03.mp3)
S'jam per avantur (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja04.mp3)
Kerkoj gjysmen tjeter (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja05.mp3)
Nuk e rrok (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja06.mp3)
Fluturoj, fluturoj (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja07.mp3)
Dashurin ti se meriton (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja08.mp3)
Ti ike (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja09.mp3)
Acid Tallava (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja10.mp3)

Murgesha
12-07-05, 17:19
I nderuari Stubllani tė falėnderoj pėr sjelljen e kėtij albumi.

Pėr tė gjithė dashamirėt e Odetės, kėnga "Mirė se erdhe dashuri".

Shkarko (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=533)

Gentiana
12-07-05, 17:37
Kujtoj Netėt (http://83.243.43.130/muzik/06%20Rifadije%20Graj%e7evci%20Kujtoj%20net%ebt.mp3 ) Rifadije Grajēevci

stubllani
12-07-05, 18:39
Albumi ri i Gentes :wink:

http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta.jpg


01. Unė Jam Fati Yt (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta01.mp3)
02. Pėr Ty Jam E Vdekur (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta02.mp3)
03. Zor Me Mu E Keq Pa Mu (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta03.mp3)
04. Pse Tė Dua Ty (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta04.mp3)
05. M'pua, M'puq (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta05.mp3)
06. S'do Tė Pres (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta06.mp3)
07. M'u Larg (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta07.mp3)
08. Gabova. (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta08.mp3)
09. Luj Me Mua (http://www.forumkatolik.com/muzika/genta/genta09.wma)

stubllani
12-07-05, 18:43
Edhe nje album tjeter nga Mahmut Ferati

knaquni me muziken shqiptare :lol: :lol:

http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mahmut.jpg

Download

Cka ti baj zemrės (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah01.mp3)
Kujtimi mollėn do ta mbaj (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah02.mp3)
O, s`t`Kėrkoj ma (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah03.mp3)
Plaku dhe i riu (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah04.mp3)
Amerikė larg ke qėllu (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah05.mp3)
Oj dora mė kanė (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah06.mp3)
Kush po ia thotė kangės (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah07.mp3)
Dora po m`dridhet (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah08.mp3)
Kėnga e fundit pėr ty (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah09.mp3)
Ku pik loti, ka dashni (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah10.mp3)
Matura (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah11.mp3)

stubllani
12-07-05, 18:57
Nje Album me HITE


http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb.jpg

Download

1. Taxi - Nora Istreti (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb01.mp3)
2. Krejt i kom - Skillz (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb02.mp3)
3. Na jemi - Viagra & MC Mimmo (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb03.mp3)
4. Kur pi - K-OS (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb04.mp3)
5. Bashkė - Blero (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb05.mp3)
6. Kot e ke - Valentina Rama (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb06.mp3)
7. Eja - NRG Band (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb07.mp3)
8. Hi baby - Orinda Huti (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb08.mp3)
9. Amin - Julka (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb09.mp3)
10. Vetėm une e ti - Tuna (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb10.mp3)
11. Loja - Produkt 28 (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb11.mp3)
12. Mori ē'mori - West Side Family (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb12.mp3)
13. Vetėm zoti e di - Elvana Gjata (http://www.forumkatolik.com/muzika/rnb/rnb13.mp3)

Vranina
14-07-05, 21:33
A ka mundėsi kush me gjet kėngen:

Nė drrasė tė vekut kush po kjan

Ali Pasha pe hap tefterin

stubllani
16-07-05, 12:22
Nje Album me HITE


http://www.stubllani.com/Muzika_foto/mega_hite_arboni1.JPG

Download

1. Gentiana Ismajli - Ti mendon (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%201.mp3)

2. Shpat Kasapi - Ujku i vjetėr (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%202.mp3)

3. Gentiana Ismajli - Afėr teje (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%203.mp3)

4. LORI - Flitet (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%204.mp3)

5. Big MAMA - Ishe agresiv (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%205.mp3)

6. Albina Jakupi-Pse thua se mė don (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%206.mp3)

7. Ryva Kajtazi - Mendo... (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%207.mp3)

8. XHEZA - Ma ktheve shpinėn (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%208.mp3)

9. Fatmire Mjaku-S'dua mė tė shoh (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%209.mp3)

10. Mimoza Nelaj - Djali i mamit (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2010.mp3)

11. Syri shqiponjės-Luje trupi nė kėtė natė (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2011.mp3)

12. Dinus MC&Rikthimi - Sonte ndėgjoni Hip hop (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2012.mp3)

13. Faton Demolli - Afėr kur kalon (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2013.mp3)

14. T-DOG - For your love (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2014.mp3)

15 Mariza Ikonomi - A mundem tė jetoj pa ty (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2015.mp3)

16. Nazi & Shqipja - Kur ti putha buzėt (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2016.mp3)

17. Teuta Selimi - A thua ėndėrr ishe ti (http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2017.mp3)

18. Selami Kolonja - Gjarpėrushe
(http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Mega_Hite_Arboni/h01%20-%20Track%2018.mp3)

:wink: :wink: :wink: :wink:

Diana007
16-07-05, 12:39
Mos e ka dikush nje keng te Tafes nuk me kujtohet titulli i kenges, po i shkruj ca vargje te kenges

Puthejet tua te sinqera
ėnderat ne fusha te berta
mundohu dal nga dal ti harrosh

Keshtu me duket se esht :roll: se nuk e kam ndegju moti :oops:

Murgesha
16-07-05, 18:29
Pėr adhuruesit e Hip-Hop


Hip-Hop 2005

Degjo qike-qike. (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=841)

Drejt rrugės pa kthim (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=842)

Dridhe trupin (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=843)

Dy zemra (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=844)

Festa (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=845)

Jasha shqip (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=846)

Kosova (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=847)

Luje luje Origjinal (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=848)

Luje luje Remix (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=849)

Mė fal (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=850)

titi
17-07-05, 06:01
A MUNI DIKUSH ME QIT ILAHIA QETU DO TJU ISHA MIRENJOHES EDHE
SHPRESONI NE SHPERBLIMIN E ZOTIT

Naki
17-07-05, 20:38
Mahmut Fehrati-Ku pike loti ka dashni (http://www.forumkatolik.com/muzika/mahmuti/mah10.mp3)

arbias
17-07-05, 21:59
03 Ademi Bedati.mp3

Diana007
19-07-05, 09:01
Mos e ka dikush nje keng te Tafes nuk me kujtohet titulli i kenges, po i shkruj ca vargje te kenges

Puthejet tua te sinqera
ėnderat ne fusha te berta
mundohu dal nga dal ti harrosh

Keshtu me duket se esht :roll: se nuk e kam ndegju moti :oops:

Murgesha
19-07-05, 11:25
Mos e ka dikush nje keng te Tafes nuk me kujtohet titulli i kenges, po i shkruj ca vargje te kenges

Puthejet tua te sinqera
ėnderat ne fusha te berta
mundohu dal nga dal ti harrosh

Keshtu me duket se esht :roll: se nuk e kam ndegju moti :oops:


Kush ėshtė ky Tafa oj Diana, se nuk po e di pėr cilin kėngėtar e keni fjalėn??

Diana007
19-07-05, 11:30
Mustaf em duket :oops: esht nga Maqedonia :wink:

Murgesha
22-07-05, 11:48
Njė lajm po e pres (http://une.dati.ch/muzik/indexdown.php?l=8&a=Xhavit+Sadiku+-+Baladat+e+mia&t=&s=02+Nj%EB+lajm+po+e+pres.mp3&m=1) - Xhevahirėt.

Murgesha
22-07-05, 11:57
Dua tė them (http://une.dati.ch/muzik/indexdown.php?l=8&a=P%EBr+K%EBnaq%EBsin%EB+Tuaj&t=&s=03+Af%EBrdita+Demaku++dua+ti+them.mp3&m=1) Afėrdita Demaku

Dua ti them fjalėt qė kurr nuk ti thashė,
Dua qė ti jap, ato qė s`ti dhashė,
Dua qė tė ndjej thellė nė gjoksin tim,
Po si duket sonte nuk po kam guxim.........

nokia
24-07-05, 22:24
Hey Hey a mundeni me gjet albanian te Etno Engjujve

rilinda
26-07-05, 08:52
Hey Hey a mundeni me gjet albanian te Etno Engjujve

kete keng e ke te www.loqkat.ch

Murgesha
26-07-05, 16:05
Hey Hey a mundeni me gjet albanian te Etno EngjujveAlbanian Etno Engjujt (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=954)

Murgesha
26-07-05, 16:23
Shpat Kasapi


Jam dhe kam (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=938)

Luaj, luaj (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=939)

Mė ke tradhėtu (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=940)

Pa ty s`jetoj (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=941)

Pėr se jetoj (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=942)

Sa e bukur je (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=943)

Vetėm unė tė njoh (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=944)

www.loqkat.ch

stubllani
26-07-05, 18:38
Hey Hey a mundeni me gjet albanian te Etno EngjujveAlbanian Etno Engjujt (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=954)

edhe aty mundesh me shkarku por duhesh te regjistrohesh

Ndersa ketu e ke pa u regjistruar fare Shkarko Albumin Etno Engjujt - Vitamina E (http://www.deshirat.com/Muzika/Etno.htm)

levis
01-08-05, 11:35
A e ka dikush kengen e Big Mames "Zbritje Sezonale"Pleas?

kenegen qe e kerkove Ermira

Big Mama - Zbritje sezonale (http://www.jessheim.vgs.no/OXODesign/Muzik/Big%20Mama%20-%20Zbritje%20sezonale.mp3)

NiRvAnA
03-08-05, 12:46
qe krejt kush dojn me mar muzika Mp3 anglisht edhe turqisht i keni qitu nashti sjon kejt veq nja 30% jan :twisted:

http://www.mp3evi.com/

_________________

Rock is Life

levis
04-08-05, 13:53
per mp3 anglisch ta mushi kreit forumin e dardanis

levis
08-08-05, 11:29
hey a mundet ndo kush me ma gjet kengen Ganimete Abazi ``Nuk e rrok``

Murgesha
11-08-05, 00:11
hey a mundet ndo kush me ma gjet kengen Ganimete Abazi ``Nuk e rrok``


Nuk e rrok (http://www.forumkatolik.com/muzika/ganja/ganja06.mp3)

stubllani
13-08-05, 13:24
http://www.forumkatolik.com/mp3/foto/blero.jpg

Blero - Bashkė [2005]

01. Dua t jem me ty
02. Bashkė
03. Tė ndjej feat DJ Benz
04. Hajde feat Cekic
05. Tė Duaa
06. You took my love
07. Pėrgjithomonė
08. Zeshkane
09. Baby
10. Bashkė Remix


Shkarko Albumin:
www.forumkatolik.com/mp3/blero/Blero%20-%20Bashk%EB.zip

P.S: anbumi shkarkohet ne Zip

Fifty'n
22-08-05, 18:55
Njė lajm po e pres (http://une.dati.ch/muzik/indexdown.php?l=8&a=Xhavit+Sadiku+-+Baladat+e+mia&t=&s=02+Nj%EB+lajm+po+e+pres.mp3&m=1) - Xhevahirėt.
Tung qysh po kalon a je mir....kisha dasht me dit pse s'po ben me shkarku kengen Njė lajm po e pres - Xhevahiret

Murgesha
07-09-05, 20:23
Mega Party 2005

Mimoza & Shkumbimi- 3 dite si 3000vjet (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/01-Mimoza%20%26%20Shkumbimi-%203%20dite%20si%203000vjet.mp3)

Mimoza-Mua m`len me faj (http://www.gurbeti.ch/muzik.php?l=8&p=Mega%20Party%202005/03-Mimoza%20Mustafa-%20Mua%20m%27len%20me%20faj.mp3&m=1)

Grupi Labia- Gezuar 2005 (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/02-Grupi%20Labia-%20Gezuar%202005.mp3)

Arta Bajrami - 100c (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/04-Arta%20Bajrami%20-%20100c.mp3)

Emir Plava- You dont love me (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/05-Emir%20Plava-%20You%20dont%20love%20me.mp3)

Ganja- Po te ike prap do vij (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/06-Gana-%20Po%20te%20ike%20prap%20do%20vij.mp3)

Shkumbim Kryeziu- Sikur puthjen time (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/07-Shkumbim%20Kryeziu-%20Sikur%20puthjen%20time.mp3)

Leonora Bahiti -Harroje puthjen time (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/08-Leonora%20Bahiti%20-Harroje%20puthjen%20time.mp3)

Adelina Blakcori- Fol se mu dogj zemra (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/09-Adelina%20Blakcori-%20Fol%20se%20mu%20dogj%20zemra.mp3)

Labinot Tahiri- Mbretreshe e bukurise (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/10-Labinot%20Tahiri-%20Mbretreshe%20e%20bukurise.mp3)

Eda Zari- Sailing (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/11-Eda%20Zari-%20Sailing.mp3)

Piro Ēako- Heret a vone (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/12-Piro%20%C7ako-%20Heret%20a%20vone.mp3)

Leonora Bahiti- Perse (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/13-Leonora%20Bahiti-%20Perse.mp3)

Danny Boy- Rap Businnes (http://www.gurbeti.ch/muzik/Mega%20Party%202005/14-Danny%20Boy-%20Rap%20Businnes.mp3)


Dėgjim tė kėndshėm.

Murgesha! :P

Murgesha
18-10-05, 14:56
Ilir Shaqiri.

Arvanitase (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1371)

Bjeri Zemrės (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1372)

Dridhe Shkup e Shkodėr (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1374)

E bukur si dikur (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1375)

Gocat e Tiranės (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1376)

Merre zemrėn time (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1373)

Nesėr do tė vish (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1377)

Vajtimi (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1378)

Vallja jonė (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1379)

stubllani
19-10-05, 16:59
ja nje webfaqe me shume muzika

www.deshirat.com

stubllani
19-10-05, 17:00
edhe nje tjeter

www.shkarko.de

nokia
09-11-05, 13:27
anxhela peristeri sonte dridhuni ku muj me download

zana e maleve
19-11-05, 19:47
a din dikush te me tregoje jam duke kerkuara kenge te vjetra qytetare dhe nuk po i gjej askund a mundet dikush me em ndihmuar ne lidhje me kete
ju faleminderit ne mirekuptim

Sy_kaltra
19-11-05, 19:54
zanush emrin e kengtarit apo kangen loqkushe ,,nven ta gjej :wink:

zana e maleve
19-11-05, 20:09
oj sy kaltrushe a e din ato kenget qe jane shume te vjetra si psh.nuk e di kush i kendon por p.sh
kapiten i ri
vemi o vemi
raki rrushi etj etj

Sy_kaltra
19-11-05, 20:12
hmmm me duket se jan nga ismet peja por moment tash kqyri :wink:

Sy_kaltra
19-11-05, 20:17
http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=52

zanushe provoje ket a jan ai zhander qe po kerkon dhe tregom :wink:

zana e maleve
19-11-05, 20:21
nuk e di motrushe se ka shikuar disa vende por jane me te vertet shume te vjetra edhe shume rralle mundesh me i gjet

Sy_kaltra
19-11-05, 20:25
Po a e provove ate adres qe ta dhash zanushe ?

zana e maleve
19-11-05, 20:27
po po motrushe po nuk po mundem me ra ne ato kenge

Sy_kaltra
19-11-05, 20:29
nese gjej diēka t'lajm meniher :wink:

zana e maleve
19-11-05, 20:32
mpuqqqqqqqqq po ta japi ketu e nuk po shkoj ku jepen mpuqat motrushe

stubllani
30-11-05, 17:13
a din dikush te me tregoje jam duke kerkuara kenge te vjetra qytetare dhe nuk po i gjej askund a mundet dikush me em ndihmuar ne lidhje me kete
ju faleminderit ne mirekuptim

Te kisha preferuar te ndigjosh 100 Kėnget e Shekllut

Kliko kėtu pėr ti shkarkuar (http://www.myjavaserver.com/~stublla/100_keng_te_shekullit/)

ndegjim te kendshem :wink:

raptile
30-11-05, 20:22
a e dini se ku mund ta gjej outta control nga 50 cent

stubllani
01-12-05, 14:34
a e dini se ku mund ta gjej outta control nga 50 cent


http://img247.imageshack.us/img247/7302/cover9ug.jpg
G-Unit - G-Unit Radio Pt. 12 So Seductive - 2005

1 - 50 Cent - Do I Sound Crazy, pt. 1
2 - Olivia - Do I Sound Crazy, pt. 2
3 - Olivia feat. Tony Yayo - You Already Know
4 - Olivia feat. Lloyd Banks - Slowdown
5 - Olivia - So Sexy
6 - Tony Yayo - Pimpin'
7 - Olivia feat. Tony Yayo - Move That Thing
8 - Ying Yang Skit
9 - Olivia - Beat The Kitty Up
10 - Olivia feat. Lloyd Banks - Twisted
11 - DJ Whoo Kid - G-Unit Radio Shade 45
12 - Olivia - I Cant Blame You
13 - Olivia - You Remind Me
14 - Olivia feat. Lil' Jon - Lovers & Freinds
15 - Olivia - Satisfy Me
16 - Lindsey Lohan & Tony Yayo Skit
17 - Olivia -Wind Pon Me
18 - Olivia feat. Shaggy - They Say Ya Ready (remix)
19 - Olivia - So Amazing (remix)
20 - Bill O'Reilly Skit
21 - Tony Yayo - Side Ways
22 - Hood News - Mobb Deep/Mop
23 - 50 Cent feat. Mobb Deep - Out Of Control (remix)
24 - Lindsey Lohan & DJ Whoo Kid Skit
25 - Olivia - Your Special
26 - Gotti Boys Outro

nėse ėshtė kjo qė po kerkoni ateher

Download Ketu:

http://www.savefile.com/files/8778784

pastaj shko Download dhe shkarko albumin ne .zip :wink:

Murgesha
01-12-05, 16:34
O Stubllani, ma gjej tė lutem kėngėn Qike-qike nga Bujari.

Kaq vetėm di pėr kėtė kėngė. :(

Sy_kaltra
01-12-05, 18:14
O Stubllani, ma gjej tė lutem kėngėn Qike-qike nga Bujari.

Kaq vetėm di pėr kėtė kėngė. :(

Motrushe Kliko ne te paren nese nuk te hapet ate her kliko ne te dyten :wink:

1.Qiko Qiko (http://denycomputers.com/Bujari-Qikoqikoopa.MP3)


2.http://www.denycomputers.com/bujariopaopaqike.html

Diana007
01-12-05, 18:16
Mos e ka dikush nje keng te Tafes nuk me kujtohet titulli i kenges, po i shkruj ca vargje te kenges

Puthejet tua te sinqera
ėnderat ne fusha te berta
mundohu dal nga dal ti harrosh

Keshtu me duket se esht :roll: se nuk e kam ndegju moti :oops:

Motrush mos e ke edhe ket rastesisht :roll:

Sy_kaltra
01-12-05, 18:19
Me nevoitet emri i kenges dhe komplet emri dhe mbiemri i kengetarit mostrushe se kam afer 5.000 kang MP3 :?

Diana007
01-12-05, 18:23
Emrin Mustaf e ka :roll: tjeter nuk di :?

Sy_kaltra
01-12-05, 18:23
Aurora - Le le kacurele (http://denycomputers.com/Aurora-Lelekacurrele.MP3)

Genta Ismaili - Nuk dua tjeter (http://denycomputers.com/GentaIsmajli-Nukduatjeter.mp3)

Diana007
01-12-05, 18:26
Emrin Mustaf e ka :roll: tjeter nuk di :?

Mustafa Ymerit ky asht syne :wink:

Sy_kaltra
01-12-05, 18:28
Po e kerkoj llokume si e kam direkt ta qes ketu :wink:

Diana007
01-12-05, 18:29
Po e kerkoj llokume si e kam direkt ta qes ketu :wink:

Te flm , por ben edhe tjera din ok , nese nuk ke koh leje :wink:

Murgesha
01-12-05, 22:01
O Stubllani, ma gjej tė lutem kėngėn Qike-qike nga Bujari.

Kaq vetėm di pėr kėtė kėngė. :(

Motrushe Kliko ne te paren nese nuk te hapet ate her kliko ne te dyten :wink:

1.Qiko Qiko (http://denycomputers.com/Bujari-Qikoqikoopa.MP3)


2.http://www.denycomputers.com/bujariopaopaqike.html


O loqkė tė kam pasha mamin. :P :P

Murgesha
01-12-05, 22:27
Do tė doja edhe kėngėn Hidhe Vallen nga Shpat Kasapi.

Sykaltra kqyrė mos e ke edhe kėtė dikund??? :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
02-12-05, 11:03
Diana & Murgesha si kam asnjanen per bes :)

Murgesha tanat i kam veq albumin e fundit te shpatit se kam ,,nese don ndonje kang tjeter ta gjej 8)

Diana ai kengtari yt ish i ri ,,Per ate spo mundem me gjet ,Po do te interesohna :wink:

Diana007
02-12-05, 11:05
OK Syne, te flm shum :wink:

Flaka_1
02-12-05, 15:45
Qiko Qiko (http://denycomputers.com/Bujari-Qikoqikoopa.MP3)


Flaka

stubllani
14-12-05, 17:54
Falmedniderit shume shume se ekam kerkuar shume kit kang

a mund te shkarkoj kengen Paradoxin nga Hana Band :o :o :o

Shkarko
Hana Band - Paradox (http://www.albdigital.com/muzika/music/Hana%20Band/Hana%20Band%20-%20Paradox.mp3)


ndegjim te kendshem :wink:

Etrit_Titi
15-12-05, 12:28
Nora Istrefi - Pse te du

stubllani
15-12-05, 19:53
Nora Istrefi - Pse te du

Shkarko
Nora Istrefi - Pse te dua (http://denycomputers.com/NoraIstrefi-Psetedua.mp3)


ndegjim te kendshem :wink:

rilinda
16-12-05, 12:27
Edona Llalloshi-Pikė nė zemėr

stubllani
16-12-05, 16:35
Edona Llalloshi-Pikė nė zemėr

ki durim pak se ende nuk ka dal ne shitje :lol: :lol: .

Pritet ne javen tjeter ta bej upload apo ta gjej dikun se eshte shume keng e re :wink:

rilinda
16-12-05, 17:18
Edona Llalloshi-Pikė nė zemėr

ki durim pak se ende nuk ka dal ne shitje :lol: :lol: .

Pritet ne javen tjeter ta bej upload apo ta gjej dikun se eshte shume keng e re :wink:

flm :lol:

rilinda
18-12-05, 17:11
Stubllani e gjeta kangen e Edones- pik ne zemer, por nuk po di qysh me vendos k'tu.

Etrit_Titi
19-12-05, 12:04
Tingulli 3 Feat 2po2 qe ben kjo ma e reja : Teksit : Prisitna li jom 100 behanje i kom .....

stubllani
19-12-05, 18:42
Tingulli 3 Feat 2po2 qe ben kjo ma e reja : Teksit : Prisitna li jom 100 behanje i kom .....

Shkarko
Prishtinali jom. - 2po2 feat Tingulli i 3NT (http://www.mp3-deshirat.com/Muzika-Des/2po2-Filozofi/Unknown%20Artist-Track%209.mp3)


ndegjim te kendshem :wink:

stubllani
19-12-05, 18:44
Stubllani e gjeta kangen e Edones- pik ne zemer, por nuk po di qysh me vendos k'tu.

Kontakto me mua privat :wink:

Etrit_Titi
20-12-05, 17:17
Tingulli 3 Feat 2po2 qe ben kjo ma e reja : Teksit : Prisitna li jom 100 behanje i kom .....

Shkarko
Prishtinali jom. - 2po2 feat Tingulli i 3NT (http://www.mp3-deshirat.com/Muzika-Des/2po2-Filozofi/Unknown%20Artist-Track%209.mp3)


ndegjim te kendshem :wink:


Flm shume shume shume me te vertete falemdinerit per keto kange i kom kerku gjate nese ben edhe nje

Sianna Vllassaliu - Na vjen dita edhe neve

stubllani
20-12-05, 17:45
Flm shume shume shume me te vertete falemdinerit per keto kange i kom kerku gjate nese ben edhe nje

Sianna Vllassaliu - Na vjen dita edhe neve

Te lutem ma jep emrin e kenges te saktė,


deri sa ta kerkoj kengen e Sinanit shkrkoni disa hite te reja shqipe

Disa hite te reja

Hana Band - N'ora 12
http://www.stubllani.com/news/Hana%20Band%20-%20N'ora%2012.wma

Zafina Ismaili - Partizani i Vogel
http://www.stubllani.com/news/Zafina%20Ismaili%20-%20Partizani%20i%20Vogel.mp3

Ndegjim te kendshem :wink:

Etrit_Titi
20-12-05, 18:13
Vallahi pr bese e di veq qe e lemdpn Sinan Vllasaliu osht konga ne albumin ma te ri psh teksti : Na vjen dita edhe neve se nuk shkon gjithmone me vujt etj etj nashta me kuptove njeri flm shume

Virtyt
22-12-05, 12:41
Big Mama kjo ma e reja shoku im a ben

Gentiana
23-12-05, 14:46
Nora Istrefi - Pse te du

Shkarko
Nora Istrefi - Pse te dua (http://denycomputers.com/NoraIstrefi-Psetedua.mp3)


ndegjim te kendshem :wink:

FLM :wink:

Virtyt
23-12-05, 15:08
a ben

Faroni G ata kangone --- 5 gishta naj ka dora qita trasha qika te holla nese e ka dikuhs le te qet qe ben flm shume pre mirekuptim

Murgesha
23-12-05, 18:49
Ēka m`panė sytė e mi - Ismet Bexheti (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=PremierDownloads&d_op=getit&lid=1646)

valon01
24-12-05, 12:42
vese mundet dikush mem ndihmu e gje kanken e angjela ishe mbret

stubllani
24-12-05, 14:10
Big Mama kjo ma e reja shoku im a ben

Shkarko
Big Mama - Shokut tim (http://denycomputers.com/BigMama-Shokittim.MP3)


ndegjim te kendshem :wink:

stubllani
24-12-05, 16:24
me ne fund erdhi edhe kjo kenge

P.S: e falenderoj shume rilinda :wink:
Shkarko
Edona Lalloshi - Pike ne Zemer (http://www.stubllani.com/news/02-PikeNeZemer.m4a)


ndegjim te kendshem :wink:

rilinda
24-12-05, 17:35
Kėngėn Do tė doja te Naser Berishes a e ka dikush?

Diana007
26-12-05, 11:32
:roll: Mos e ka dikush albumin e Rovena Stefes -Dasma :arrow: :wink:

raptile
26-12-05, 20:09
a mos munet dikush me ma gjet kengen e eminemit - when I'm gone

stubllani
28-12-05, 17:05
Vallahi pr bese e di veq qe e lemdpn Sinan Vllasaliu osht konga ne albumin ma te ri psh teksti : Na vjen dita edhe neve se nuk shkon gjithmone me vujt etj etj nashta me kuptove njeri flm shume


Sinan Vllasaliu - Na vjen Dita edhe NEVE
Shkarko (http://www.megaupload.com/?d=YUT4RO0D)

stubllani
28-12-05, 17:08
a mos munet dikush me ma gjet kengen e eminemit - when I'm gone


eminem when im gone dirty
Shkarko (http://www.megaupload.com/?d=V1IZWHF3)

stubllani
28-12-05, 17:33
a ben

Faroni G ata kangone --- 5 gishta naj ka dora qita trasha qika te holla nese e ka dikuhs le te qet qe ben flm shume pre mirekuptim


Faraoni G - Shabani Sandokani
Shkarko (http://media.albahost.de/Music/Albume%20Te%20Reja%20Shkarko.org/Albanian%20Top%20Hits%20-%20Vere%202005/Faraoni%20G%20-%20Shabani%20Sandokani.mp3)

:wink:

Gjumashja
29-12-05, 09:46
sjom ka muj me i shkarku hana band n'ora 12 :roll:

stubllani
29-12-05, 20:18
sjom ka muj me i shkarku hana band n'ora 12


Shkarko kėtu
Hana Band - Ne ora 12 (http://denycomputers.com/HanaBand-Neora12.MP3)

:wink:

Diana007
30-12-05, 07:50
:roll: Mos e ka dikush albumin e Rovena Stefes -Dasma :arrow: :wink:

stubllani
31-12-05, 12:33
Mos e ka dikush albumin e Rovena Stefes -Dasma


Rovena Stefa - Dasma
Kliko kėtu pėr ta shkarkuar komplet albumin (http://www.bestsongs.org/modules.php?name=muzika&op=modload&file=index&p=Rovena%20Stefa&PHPSESSID=71896d979b22170fa5840265ca1ac87d)

:wink:

Diana007
31-12-05, 12:36
Mos e ka dikush albumin e Rovena Stefes -Dasma


Rovena Stefa - Dasma
Kliko kėtu pėr ta shkarkuar komplet albumin (http://www.bestsongs.org/modules.php?name=muzika&op=modload&file=index&p=Rovena%20Stefa&PHPSESSID=71896d979b22170fa5840265ca1ac87d)

:wink:Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh te flm shuuuuuuuuuuuuuuuuuuum ohhhh sa mir sa me gezove , me ne fund nje gje e mir :wink:
Po shfrytezoj rasin te uroj vitn e ri :wink: Gezuar :D

Gjumashja
31-12-05, 18:31
sjom ka muj me i shkarku hana band n'ora 12


Shkarko kėtu
Hana Band - Ne ora 12 (http://denycomputers.com/HanaBand-Neora12.MP3)

:wink:flm se nuk epasna paa mpuqqqqqqqq

rilinda
01-01-06, 12:26
Kėngėn ''Do tė doja'' te Naser Berishes a e ka dikush?

Daja POLIC
01-01-06, 16:15
Kėngėn Do tė doja te Naser Berishes a e ka dikush?

kush eshte ky :lol: :lol: :lol:

rilinda
01-01-06, 18:04
emri dhe mbiemri: Naser A.Berisha
vendlindja:Gjilan
tjeter sen ma sdi veq kendon mir, e kur ta qesin kengen e ktij k'tu ateher shkarkoje dhe ndegjoje :lol:

raptile
03-01-06, 11:06
skoka shqiptar ky naser A. berisha se na shqiptart i kena 1 emer e 1 mbiemer . pom doket se skam me ta gjet qat kang se qe se e ke lyp

rilinda
03-01-06, 14:14
Agron more e ka pas baba i Naserit emrin.nc nc nc :P

Etrit_Titi
05-01-06, 01:35
Thnx shume per qato kange qomna bre diksuh liinkun ku muj me marr hite perpos www.shkarko.de adme ramamdni pom vyn duaja e nneen es

stubllani
05-01-06, 12:45
Thnx shume per qato kange qomna bre diksuh liinkun ku muj me marr hite perpos www.shkarko.de adme ramamdni pom vyn duaja e nneen es


Adem Ramadani - Duaja e nenes
Kliko kėtu pėr ta shkarkuar komplet albumin (http://www.denycomputers.com/ademramadaniduajaenenes.html)

:wink:

Etrit_Titi
05-01-06, 13:17
Spo bon diqka veq nejse ska problem veq a din dikush pse spo qelet linku www.shkarko.de

egla_uk
05-01-06, 23:44
tung juve a mundet me me tregu dikush se qysh mundem me bo ni kang qe me shkarku ketu ne ket forum ? ciao

Murgesha
08-01-06, 15:51
Kush po thot se shqiptarėt nuk ecin me kohėn?? :lol: :lol:
Tash edhe kėngė pėr internetin ja kanė nisė me shpikė.
Vetėm pėr ju e vodha te loqkat.ch :lol: :lol: :lol:

Lulija_nė_mesengjer (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=237)

stubllani
09-01-06, 14:22
Kush po thot se shqiptarėt nuk ecin me kohėn?? :lol: :lol:
Tash edhe kėngė pėr internetin ja kanė nisė me shpikė.
Vetėm pėr ju e vodha te loqkat.ch :lol: :lol: :lol:

Lulija_nė_mesengjer (http://www.loqkat.ch/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=237)

Loqkat.ch: Ndalohet Hyrja
Je duke u pėrpjekur tė futesh nė njė zonė private.

Mė vjen keq, por kjo zonė e sitit ėshtė vetėm pėr Pėrdoruesit e Regjistruar

Mund tė regjistrohesh falas duke klikuar kėtu, mė pas do tė mund
tė hysh nė kėtė zonė pa pengesa. Faleminderit.
:( :(

Murgesha ndoshta po mendon pėr kėtė kenge Meselation-Lulija Ne Internet ateher shkarkojeni kėtu pa u regjistruar

Lulija nė internet (http://www.megaupload.com/?d=OQNF67XW)

Gentiana
09-01-06, 19:00
Stubllani po albumin e Alban Skenderajt a mos e din ku mundem ta gjej, dhe po e them edhe nje her, krejt albumin.

Ma kan lavderuar nje keng, po qka ti bejsh, e harrova titullin e asaj kenge qe me than, keshtu qe po them krejt Albumin. :?

aferdita
09-01-06, 19:35
Genta un i kam dy kenge te tij Alban Skenderaj

stubllani
10-01-06, 14:42
Stubllani po albumin e Alban Skenderajt a mos e din ku mundem ta gjej, dhe po e them edhe nje her, krejt albumin.

Ma kan lavderuar nje keng, po qka ti bejsh, e harrova titullin e asaj kenge qe me than, keshtu qe po them krejt Albumin.


Alban Skėnderaj - Fllad nė shkretėtirė
Kliko kėtu pėr ta shkarkuar komplet albumin (http://www.forumkatolik.com/muzika.htm)

:wink:

P.S: nėse ke ndonje problem me kenge lirisht lajmerohu

Etrit_Titi
12-01-06, 13:01
a Bone DAle Don DAle sdi kush e kndon

K-man
13-01-06, 04:46
me ne fund erdhi edhe kjo kenge

P.S: e falenderoj shume rilinda :wink:
Shkarko
Edona Lalloshi - Pike ne Zemer (http://www.stubllani.com/news/02-PikeNeZemer.m4a)


ndegjim te kendshem :wink:

Stubllani, linku s'po m'bon. a munesh me e qu linkun e ri te ksaj kange?

K-man
13-01-06, 04:49
nejse, e gjeta

K-man
13-01-06, 21:41
Shoke e shoqe a din dikush me ma gjet naj muzike te re te Nysret Muēiqit ose ndonje album te ri?

raptile
14-01-06, 13:41
Shoke e shoqe a din dikush me ma gjet naj muzike te re te Nysret Muēiqit ose ndonje album te ri?
aj muziken e ka gjith te njejt me sa di une aj nuk e ka ndryshu me knu rap e rock. A per album une se ngoj nysret muēiqin

Prishtinasja_
14-01-06, 15:46
Kerkoj "Vallėn e Rugoves" !!!

:D :D

raptile
14-01-06, 17:20
edhe une kangen ose melodin "shota"

raptile
15-01-06, 14:42
edhe une kangen ose melodin "shota"
e gjeta shoten ish kan ka fluturonnaper malet e fushat e kosoves

Prishtinasja_
15-01-06, 15:55
edhe une kangen ose melodin "shota"
e gjeta shoten ish kan ka fluturonnaper malet e fushat e kosoves

:lol: :lol: :lol:

ti bile e gjete ka flutron na per malet e fushat e kosoves, por une vallen e rugoves spo muj e gjej. Atje bjeshk e ma zor :D

Murgesha
15-01-06, 17:10
Hidhe vallen- Shpat Kasapi (http://muzika.albforumi.net/Shpat%20Kasapi/Shpat%20Kasapi%20-%20Valle%20Kosovare.MP3)

raptile
15-01-06, 20:10
kallxom ne cilat bjesht nashta ta gjaj, veq apet smuj me ta qit se nuk e gjaj dot prej ineternetit .

raptile
15-01-06, 20:51
Kerkoj "Vallėn e Rugoves" !!!

:D :D
valla une e gjeta veq e kom MP3 ne kompjuter se kom gjet ne net e spo di qysh me qit ktu

Etrit_Titi
15-01-06, 23:40
Hajt tregona cilin web emorere te marrum edhe na veq mellodine ok :cry: :cry: :cry: :cry:

raptile
16-01-06, 12:12
Hajt tregona cilin web emorere te marrum edhe na veq mellodine ok :cry: :cry: :cry: :cry:
une e kam ni program qe e kom ble edhe veq e shkruj titullin e kanges edhe e gjan cilen dush veq masi asht program gjerman kto shqip pi gjan ma pak .

Naki
17-01-06, 20:57
http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=6033

kjo temė e pėr afertė zhvendoset kėtu.

Pėr mirėkuptim ju Faliminderit

Naki
17-01-06, 21:11
ANESTEZIAAnėtarėsuar: 07 Jan 2006
Mesazhe: 12

Postuar: Thu Jan 12, 2006 4:43 pm Titulli i mesazhit: 100 kenget e shekullit

--------------------------------------------------------------------------------

Muzike fantastike.Vertete fantastike.ato vertete jane kenget e shekullit te kaluar. Vetem se do te ishte mire te jene edhe ne origjinal,psh te degjohet zeri i Bashkim Alibalit, Frederik Ndocit, Vaēe Zeles, Luan Zhegut etj.Mirepo edhe keshtu bene. Pytetja eshte:

Si mund t'i zbres nga net-i ne kompjuter timin ne menyre qe sadopak te relaksohem ne ambientin plot stres te spitalit.


ēenkem Kolegė pėr nga Profesioni,duhet tė keni edhe pakė durim ndoshta arrijmė tė ju ndihmojmė nė pytjen tuajė.

Naki

geisha
18-01-06, 02:35
kenga e lorit-Flitet, ju lutem!flm :!:

Naki
19-01-06, 16:03
tungiiii

a mundet me m tregu dikush ku mundem ta download kengen pergjithmon nga blero se nuk po mundem me gjet askund flmm

fjolllaaa :)

********************************************

Naki

Naki
19-01-06, 19:27
http://media.albahost.de/shkarko.php?d=Music%2FAlbume+Te+Reja+Shkarko.org%2 FBlero+-+Bashke


Fjolla ,ndėgjim tė kėndshėm :!:


Naki

stubllani
21-01-06, 15:36
a MP3 ishin valla u regjistrova edhe smujta me i downloadu kangen e dj bluntit.

cila kang e dj blontit po te duhet ?

Sy_kaltra
21-01-06, 17:24
lori-mos thuaj.mp3 (http://www.megaupload.com/nl/?d=NDPXS130)
Afrimi- jemi mbledhur.mp3-2006 (http://www.megaupload.com/nl/?d=868V2ICF)
Edona Llalloshi-Pik ne Zemer (http://denycomputers.com/EdonaLlalloshi-Piknezemer.mp3)

raptile
28-01-06, 22:21
cila kang e dj blontit po te duhet ?
kanga hey po ish kan ni kang tjeter e thash mos asht kanga hey e dj bluntit po ajo nuk ish kan MP3

Dea IS
02-02-06, 17:31
Kush mund te ma gjej kengen e Produkt 28 qe e kan kenduar ne Top fest 3 eshte shume e mire

stubllani
02-02-06, 18:18
Kush mund te ma gjej kengen e Produkt 28 qe e kan kenduar ne Top fest 3 eshte shume e mire

Produkt 28
Shkarko
Dedikimi (http://bestsongs.org/modules/muzika/sdssdsdsdsdsdsdsdsd/Produkt%2028/Produkt%2028%20-%20Dedikimi.mp3)
Loja 2 (http://media.albahost.de/Music/Albume%20Te%20Reja%20Shkarko.org/Hite%20Rinore/Produkt%2028%20-%20Loja%202.mp3)

stubllani
04-02-06, 13:52
Kush mund te ma gjej kengen e Produkt 28 qe e kan kenduar ne Top fest 3 eshte shume e mire

Produkt 28
Shkarko
Larg (http://www.megaupload.com/?d=FF3MQKG3)

Etrit_Titi
05-02-06, 11:38
Vallen e rugoves veq melodinee

viganv
05-02-06, 21:37
JO reklama, Ndalohen

e_martumja
05-02-06, 21:40
ban mema gjete nje kengtar Bajram tallava dhe kengat e tij edhe at nuk kish prish pune :lol: :lol: :lol:

Dea IS
06-02-06, 17:37
stubllani flm shume per kengen e Produkt 28- larg

Vetima
06-02-06, 23:20
pershendetje...
A ka dikush munsi me mi gjet disa kang te reja te vlezerve MZIU dhe kangen e Shyrete Behlulit hajde moj dashni zemres melodi, keshtu diqka mdoket asht?

flm.

viganv
09-02-06, 12:02
JO reklama, Ndalohen

adhuruesi
15-02-06, 11:40
lori-mos thuaj.mp3 (http://www.megaupload.com/nl/?d=NDPXS130)
Afrimi- jemi mbledhur.mp3-2006 (http://www.megaupload.com/nl/?d=868V2ICF)
Edona Llalloshi-Pik ne Zemer (http://denycomputers.com/EdonaLlalloshi-Piknezemer.mp3)


OOoooooo dora te lumte bre motra jem per kengen e Lorit flm shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee

viganv
16-02-06, 15:20
JO reklama, Ndalohen

Prishtinasja_
02-03-06, 21:15
Kerkoj kengen " Sod po te mallkoj me zemer" nga Shqipe Abazi !!!!! :frown: :frown: :frown:

Vetima
02-03-06, 22:40
Pershendetje te nderuar.
Me lutje tė babit tim desha tju baj ni kerkes nese ka munsi te ma gjeni kangen Ikona Shqiptare dhe te faliminderit Rugove ( dyjat kenduar per te madhin Rugov) kenduar nga Rifat berisha.

Ju faliminderit shuuuuuuuuum.

Etrit_Titi
07-03-06, 12:11
a bon kongen e Black Eyde Peas My Humps

musl|m
13-03-06, 17:00
JO reklama, Ndalohen

musl|m
22-03-06, 19:51
JO reklama, Ndalohen

Bleona
25-03-06, 17:02
heyyyyyyyyyyyy njers aka mundesi mem tregu se ku mundem dhe si mundem me ndegju radio albanen nga kumanova???

me tregoni ju lutem sa ma shpejt si te keni mundesi!!
ju pershendes te gjithve

kisses BLEONA:wink:

Murgesha
25-03-06, 23:58
heyyyyyyyyyyyy njers aka mundesi mem tregu se ku mundem dhe si mundem me ndegju radio albanen nga kumanova???

me tregoni ju lutem sa ma shpejt si te keni mundesi!!
ju pershendes te gjithve

kisses BLEONA:wink:

Bleona kliko kėtu. :wink:

http://albeu.com/multimedia/radioalbana.php

bonbona
15-04-06, 10:03
thanks!!!!!!!!!!

flm shum!! ce sa jam duke kerkuar radio albanen po nuk kam munde te cej!!!!


tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bonbona
13-05-06, 10:26
amundet dikush me me tregu ku mund te gjej kenget te vjetra nga adem ramadani edhe duli

ju pershendes te gjithve tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

menta1
16-05-06, 06:54
Hej kerkoj alumin e Ismet bexhetit te viteve te 90,91 nuk e die sigurt ne qoft se keni mundesi

bonbona
17-05-06, 19:34
me fal po une nuk e ndegjoj ismet bexhetin mukon ta kisha cu!! po nuk i kam!!

menta1
18-05-06, 10:35
Shum flm bonbona po ne qoft se dikush tjeter e ndegjon nuk kishte me kanen keq me mi gjeten a tung ju pershendes ,,,.

LEDHATIMI
18-05-06, 13:14
Vetem mi thuaj emrat e kengeve dhe ndoshta mundem te bej dicka per ty menta1. :wink:

bonbona
18-05-06, 15:44
po mue amundet me ma cet dikush kengen ere te sefe durajs "kush te tha se sjam per ty"

Prishtinasja_
12-07-06, 16:10
Pershendetje

kėrkoj njė kėnge te vjeter tė Sabri Fejzullahut e cila ka titullin " O burimi i loteve te mi" !!!!

Naki
13-07-06, 18:37
Pershendetje

kėrkoj njė kėnge te vjeter tė Sabri Fejzullahut e cila ka titullin " O burimi i loteve te mi" !!!!

Sabri Fejzullahu - Burimi i lotėve
Kjo eshte kenge e jetes sime
ndoshta dhe e fundit
o vashe per ty, o vashe per ty
Kjo eshte kenge e jetes sime
por nuk eshte fundi i kengeve te mia
dashurise sime per ty
ka dicka ne gjoksin tone
qe asnjeri rehat se le
ka dikush larte atje qe t'gjitha i di
e te gjitha i sheh
O burimi i loteve te mi
si t'ja beje me dhembjen time
t'vjeter se di

Kjo eshte kenge e jetes sime
ndoshta dhe e fundit
per dashurine, o per dashurine
kjo eshte kenge e jetes sime
zemra ime e vuajtur me nuk beson
nuk beson ne mrekulli
Ndale fluturimin o kujtim i imi
se forte po dhemb
se ky shpirt i tille ka lindur
krenarine ti mos ja shemb
O burimi i loteve te mi
si t'ja beje me dhembjen time
t'vjeter se di


Nė mungesė tė kėngės, po ju sjelli tekstin.


Naki

arbenia
19-07-06, 16:45
A ka ndokush kėngė arbėreshe?

Vin-Diesel
19-07-06, 19:06
Kush kerkon keng ....Kerko kerko

Diana007
27-07-06, 13:03
A ka mudesi ndonje album te Ismet Pejes , nese ben edhe albumin me te ri te tij :wink:


Ju pershendet Diana007.

Diana007
05-08-06, 15:32
:rolleyes:

uck_aksh
24-08-06, 23:08
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrateur.TITANIUM.001/Bureau/ilahi.zip

uck_aksh
24-08-06, 23:11
file:///D:/MUZIKAT/xhemil%20salihu/Xhemil%20Salihu%20-%20Kthema%20zemren%20time.mp3

KoSoVa-ShQiPe
03-11-06, 00:50
Ismet Bexheti-2006

Ismet Bexheti - Cka mpan syt e mi.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Cka+mpan+syt+e+mi.mp3)
Ismet Bexheti - Eja eja.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Eja+eja.mp3)
Ismet Bexheti - Kosov zemer.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Kosov+zemer.mp3)
Ismet Bexheti - Krejt dukatin.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Krejt+dukatin.mp3)
Ismet Bexheti - Matan Detit.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Matan+Detit.mp3)
Ismet Bexheti - Mos me thirr.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Mos+me+thirr.mp3)
Ismet Bexheti - Nje te premte.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Nje+te+premte.mp3)
Ismet Bexheti - Rushjae Rexhes.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=IsmetBexheti2006%2F&download=Ismet+Bexheti+-+Rushjae+Rexhes.mp3)

KoSoVa-ShQiPe
03-11-06, 00:58
Sef Duraj

Safe Duraj - A po te mer malli.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+A+po+te+mer+malli.mp3)
Safe Duraj - Do ta fal dashurine.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Do+ta+fal+dashurine.mp3)
Safe Duraj - Eja sot.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Eja+sot.mp3)
Safe Duraj - Fjalet genjeshtare.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Fjalet+genjeshtare.mp3)
Safe Duraj - Ishte nata jone.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Ishte+nata+jone.mp3)
Safe Duraj - Lamtumire.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Lamtumire.mp3)
Safe Duraj - Mos i degjo shoqet.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Mos+i+degjo+shoqet.mp3)
Safe Duraj - Mos Vajto.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Mos+Vajto.mp3)
Safe Duraj - Ne zemer te ruaj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Ne+zemer+te+ruaj.mp3)
Safe Duraj - Pa njeri tjetrin.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Pa+njeri+tjetrin.mp3)
Safe Duraj - Pse me ike.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Pse+me+ike.mp3)
Safe Duraj - Zoti nuk ta fale.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Safe+Duraj+vol+1%2F&download=Safe+Duraj+-+Zoti+nuk+ta+fale.mp3)

SefDuraj-Harro.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Harro.mp3)SefDuraj-Pseundam.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Pseundam.mp3)
SefDuraj-Skameshpres.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Skameshpres.mp3)
SefDuraj-Tethirra.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Tethirra.mp3)
SefDuraj-Zemrentakamthy.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Zemrentakamthy.mp3)
SefDuraj-Zgjatmadoren.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDuraj-Zgjatmadoren.mp3)
SefDurja-Nukkakthim.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sef+Duraj+2006%2F&download=SefDurja-Nukkakthim.mp3)

Do te fejoj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Do+te+fejoj.mp3)E vetmuar mbete.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=E+vetmuar+mbete.mp3)
Kam gabu.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Kam+gabu.mp3)
Larg do te jesh.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Larg+do+te+jesh.mp3)
M'ke mashtruar.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=M%27ke+mashtruar.mp3)
Me mungon.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Me+mungon.mp3)
Nese me do.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Nese+me+do.mp3)
Nisja e pare.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Nisja+e+pare.mp3)
Pa Ty.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj+-+Pa+ty%2F&download=Pa+Ty.mp3)

Sefe Duraj- A do te vish.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+A+do+te+vish.mp3)Sefe Duraj- A eshte lehet pa mua.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+A+eshte+lehet+pa+mua.mp3)
Sefe Duraj- A jam fajtor.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+A+jam+fajtor.mp3)
Sefe Duraj- A je engell.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+A+je+engell.mp3)
Sefe Duraj- A je ti ajo.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+A+je+ti+ajo.mp3)
Sefe Duraj- Ardiana.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Ardiana.mp3)
Sefe Duraj- Buzeqershi.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Buzeqershi.mp3)
Sefe Duraj- Eja po Te pres me Mall.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Eja+po+Te+pres+me+Mall.mp3)
Sefe Duraj- Hape Zemren Hape.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Hape+Zemren+Hape.mp3)
Sefe Duraj- Instrumentale.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Instrumentale.mp3)
Sefe Duraj- Kush te foli keq per mua.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Kush+te+foli+keq+per+mua.mp3)
Sefe Duraj- Lamtumire.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Lamtumire.mp3)
Sefe Duraj- Me fal.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Me+fal.mp3)
Sefe Duraj- Merre vallen sonte.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Merre+vallen+sonte.mp3)
Sefe Duraj- Mos vajto.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Mos+vajto.mp3)
Sefe Duraj- Ne Zemer te ruaj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Ne+Zemer+te+ruaj.mp3)
Sefe Duraj- Nje vit pa pranvere.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Nje+vit+pa+pranvere.mp3)
Sefe Duraj- Pse eshte keshtu jeta.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Pse+eshte+keshtu+jeta.mp3)
Sefe Duraj- Shko Ne Dreq Te mallkuar.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Shko+Ne+Dreq+Te+mallkuar.mp3)
Sefe Duraj- Syt e mi.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Syt+e+mi.mp3)
Sefe Duraj- Takimi i papritur.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Takimi+i+papritur.mp3)
Sefe Duraj- Ti Je.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Ti+Je.mp3)
Sefe Duraj- Trendafile.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Trendafile.mp3)
Sefe Duraj- Zoti nuk ta fale.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Sefe+Duraj%2F&download=Sefe+Duraj-+Zoti+nuk+ta+fale.mp3)

KoSoVa-ShQiPe
03-11-06, 01:45
Pėr Mi Shkarku kėto Kėng Klikoni me Tastin e Djath Tė Mausit Dhe Save Target As..

Ismet Bexheti: .1 Krejt dukatin e kesaj bote
Shkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=595)


Ismet Bexheti: 2006 Ēka mpan syte e miShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1662)


Ismet Bexheti: 2006 Eja, eja Shkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1663)


Ismet Bexheti: 2006 Kosove zemėrShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1664)


Ismet Bexheti: 2006 Krejt dukatinShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1665)


Ismet Bexheti: 2006 Matan DetitShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1666)

Ismet Bexheti: 2006 Mos mė thirrShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1667)


Ismet Bexheti: 2006 Njė tė PremteShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1668)Ismet Bexheti: 2006 Rushja e RexhesShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=1669)


Ismet Bexheti: Cka me pan syt e miShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=585)


Ismet Bexheti: Eja ejaShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=586)


Ismet Bexheti: Hidhet valljaShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=590)


Ismet Bexheti: Matan detitShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=587)


Ismet Bexheti: Nje te premteShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=592)


Ismet Bexheti: O gurbet i ziShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=589)


Ismet Bexheti: O ylli mengjezitShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=583)


Ismet Bexheti: Pse sme flet me gojShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=584)


Ismet Bexheti: Ta kam falur zemren timeShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=593)


Ismet Bexheti: Te kam shyprtShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=588)


Ismet Bexheti: Ti ke mbet pa muShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=591)


Ismet Bexheti: Zogu imShkarko kėtė kėngė! (http://ch.studentet.info/modules/mydownloads/visit.php?cid=69&lid=594)

KoSoVa-ShQiPe
03-11-06, 02:13
Adem Ramadani - Alma moj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Alma+moj.mp3)Adem Ramadani - Aman aman medet.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Aman+aman+medet.mp3)
Adem Ramadani - Fjalt e vjers.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Fjalt+e+vjers.mp3)
Adem Ramadani - Jolla jolla sa t dojna.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Jolla+jolla+sa+t+dojna.mp3)
Adem Ramadani - Kur dola te kroni.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Kur+dola+te+kroni.mp3)
Adem Ramadani - Kush po vjen me temena.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Kush+po+vjen+me+temena.mp3)
Adem Ramadani - Omor bilbil q knon n'pranver.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Omor+bilbil+q+knon+n%27pranver.mp3)
Adem Ramadani - Shum kujtime poj shpaloj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Aman+aman+medet%2F&download=Shum+kujtime+poj+shpaloj.mp3)

01 Adem Ramadani - Jam djal trim dai.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=01+Adem+Ramadani+-+Jam+djal+trim+dai.mp3)02 Adem Ramadani - Luj Me Qef.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=02+Adem+Ramadani+-+Luj+Me+Qef.mp3)
03 Adem Ramadani - Telefonin Ne Dor e Mo... (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=03+Adem+Ramadani+-+Telefonin+Ne+Dor+e+Mora.mp3)
04 Adem Ramadani - Baba Zemren e Ka Qel.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=04+Adem+Ramadani+-+Baba+Zemren+e+Ka+Qel.mp3)
05 Adem Ramadani - Dada Sale.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=05+Adem+Ramadani+-+Dada+Sale.mp3)
06 Adem Ramadani - Potpuri Kengesh.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=06+Adem+Ramadani+-+Potpuri+Kengesh.mp3)
07 Adem Ramadani - O syn o i Zi.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=07+Adem+Ramadani+-+O+syn+o+i+Zi.mp3)
08 Adem Ramadani - Baba i Lules.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=08+Adem+Ramadani+-+Baba+i+Lules.mp3)
12 Adem Ramadani - Keng Gyrbeti.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+1%2F&download=12+Adem+Ramadani+-+Keng+Gyrbeti.mp3)

Adem Ramadani - Track 1.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=01+-+Track+1.mp3)Adem Ramadani - Track 2.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=02+-+Track+2.mp3)
Adem Ramadani - Track 3.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=03+-+Track+3.mp3)
Adem Ramadani - Track 4.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=04+-+Track+4.mp3)
Adem Ramadani - Track 5.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=05+-+Track+5.mp3)
Adem Ramadani - Track 6.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=06+-+Track+6.mp3)
Adem Ramadani - Track 7.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani+-+Vol+2%2F&download=07+-+Track+7.mp3)

Adem Ramadani- Ajshe belin me kollan.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Ajshe+belin+me+kollan.mp3)Adem Ramadani- Dashuria e vertet.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Dashuria+e+vertet.mp3)
Adem Ramadani- Dashurin e Vure N'Loj.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Dashurin+e+Vure+N%27Loj.mp3)
Adem Ramadani - Dil nji her moj faqe kuq... (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani+-+Dil+nji+her+moj+faqe+kuqe.mp3)
Adem Ramadani- Fluturoj Dallėndyshja.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Fluturoj+Dall%EBndyshja.mp3)
Adem Ramadani- Gurbeti.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Gurbeti.mp3)
Adem Ramadani- Hajde Dalim Nga Qarshija.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Hajde+Dalim+Nga+Qarshija.mp3)
Adem Ramadani- Jam ftohe nga kjo jete.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Jam+ftohe+nga+kjo+jete.mp3)
Adem Ramadani- Ka me t'vra ty dashuria.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Ka+me+t%27vra+ty+dashuria.mp3)
Adem Ramadani- Luj Lirie.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Luj+Lirie.mp3)
Adem Ramadani- Mat Mir Ske Me Gjet.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Mat+Mir+Ske+Me+Gjet.mp3)
Adem Ramadani- Mihane.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Mihane.mp3)
Adem Ramadani- Moj Hatixhe.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Moj+Hatixhe.mp3)
Adem Ramadani- Moj Sherife.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Moj+Sherife.mp3)
Adem Ramadani- Mori Vash e Kohes Re.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Mori+Vash+e+Kohes+Re.mp3)
Adem Ramadani- Ne Martesen Tende.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Ne+Martesen+Tende.mp3)
Adem Ramadani- Ne Pragun e Deres Sate.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Ne+Pragun+e+Deres+Sate.mp3)
Adem Ramadani- Nuk di qka met thone moj ... (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Nuk+di+qka+met+thone+moj+ty.mp3)
Adem Ramadani- o jet moj jet.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+o+jet+moj+jet.mp3)
Adem Ramadani- Oj nan mue po m'nguc koll... (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Oj+nan+mue+po+m%27nguc+kolli.mp3)
Adem Ramadani- o Mor Djal i Ri.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+o+Mor+Djal+i+Ri.mp3)
Adem Ramadani- Per Nenen.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani-+Per+Nenen.mp3)
Adem Ramadani - Sot Kosova ka nje hak.mp3 (http://status.albashare.net/index.php?dir=Adem+Ramadani%2F&download=Adem+Ramadani+-+Sot+Kosova+ka+nje+hak.mp3)

Gurishtat
07-11-06, 20:56
Pėrshėndetje !

A do tė kishte dikush mundėsi,tė mė gjente kėngė, tė kėnduara nga Motrat Libohova dhe potpuri kėngėsh,ku poashtu kėndojnė edhe motrat Libohova,apo Mix kėngėsh nga kėto dy motra


Do tė ju isha mirėnjohėse

ermali19
25-11-06, 12:06
hej njerz a mundet dikush me ma gjet kėngen "rrushja lales" (verzionin e vjeter)???? nuk e di emrin e artistit!


flm shum

Sy_kaltra
15-12-06, 12:10
Kerkoje kengen e Re te Labinot Tahiri-Labi ...jo jo? Flm..

Sy_kaltra
29-12-06, 19:31
ku dush kto muzika mundesh mi gjet ..qeto qe ju po i kerkoni edhe qeto me nalt qe jan ...pershembull
adem ramadani -sef duraj- qesi far berrlogi mundesh me gjet gjithka edhe ne -Recycle Bin- i gjen.

Gjema Labinot Tahirin -Labin ;kamga ->>jo jo :biggrin: ani borllog hahaha mos m`shaj more :rolleyes: :tongue:

ARVANITI
30-12-06, 20:20
E gjen njeri albumine fundit te Gj. Vulajt?

Nqs e ka hedhur ne treg.


FLM!

Rammstein_1979
31-12-06, 01:02
Gjema Labinot Tahirin -Labin ;kamga ->>jo jo :biggrin: ani borllog hahaha mos m`shaj more :rolleyes: :tongue:


hahhhaha ...Sy_Kaltra qato sun po e gjon a? hhahaha ku dush bre eki qato ka te kshyrsh eki ...edhe nuk te shajta more ty ..haaaha muziken a se ke ndegju kurr kongt e Labinotit ne tjera gjuh a? ..haaahha.. Sy Kaltra qato kong qe i kendon Labi ...kejt i ka te vjedhura prej Kongtarve Bugar edhe Grekve asnjo te veten se ka ...hiqu tij mos e ngo se nuk ja vlen me ngu ...mundohu me ndegju ndonji tjeter muzik ...:wink:

Sy_kaltra
31-12-06, 14:49
hahhhaha ...Sy_Kaltra qato sun po e gjon a? hhahaha ku dush bre eki qato ka te kshyrsh eki ...edhe nuk te shajta more ty ..haaaha muziken a se ke ndegju kurr kongt e Labinotit ne tjera gjuh a? ..haaahha.. Sy Kaltra qato kong qe i kendon Labi ...kejt i ka te vjedhura prej Kongtarve Bugar edhe Grekve asnjo te veten se ka ...hiqu tij mos e ngo se nuk ja vlen me ngu ...mundohu me ndegju ndonji tjeter muzik ...:wink:

qy qy ky ani te hujat i ka,,po qka pom duhet bre te kujna jan ,mu ai pom pelqen qysh poj knon qy,,,,qe hajt knoje njanen kang te tina ke me e pa qysh ke mem pelqy edhe ti ahhahahahah,,,mos ma shaj labin se valla qartna me ty hahahahhahahhah:wink: ,,,jo more un edhe tjera ngoj dervish shaqen etj etj hgahahagagaggag ,,,jo bre edhe anglisht ndigoj se e kom vrejt se po te pelqejshin shum ty,,ama edhe ti duhesh me ngu labin ndaqe mem pelqy hahahhahaha....valla me ma sha labin si mem ofendu mu ,po kujdes! ahhahahahah.....Njeri po shfrytezoj rastin ketu ta uroj bajramin e gjithashtu edhe vitin e ri 2007 qoft ky nje vit i realizimit te gjdo deshire qe ke ..Gezuar !!

Sy_Kaltra :wink:

arton121
04-01-07, 13:18
kerkoj kangen e greta koci me te cilen ka konkorue ne festivalin e fundit te RTSH

Zana_ch
04-01-07, 13:36
kerkoj kangen e greta koci me te cilen ka konkorue ne festivalin e fundit te RTSHArton nuk e di se cila keng ka qen ama po te dergoi nje link dhe shpresoi qe te pelqen

http://www.youtube.com/watch?v=kNCT1Q-SrsU

Prishtinasja_
04-01-07, 20:29
Kerkoj kenge e re te Sabri Fejzullahut -- Ec me kohen

arton121
05-01-07, 18:26
Arton nuk e di se cila keng ka qen ama po te dergoi nje link dhe shpresoi qe te pelqen

http://www.youtube.com/watch?v=kNCT1Q-SrsU

flm shummmmm po kenga qe po e kerkoj quhet "eja zemer"

arton121
05-01-07, 20:07
ja e gjetaaaaa

shume keng e mir edhe kengtarja shume mir,gjynaf qe nuk e ka fitue festivalin e RTSHs po keshtu kur juria eshte vetem me te moshuar....
http://www.speedyshare.com/305137980.html (nuk eshte kvaliteti shum i mir pasi eshte e inqizuar aty ne festival)

Ganimete
06-01-07, 14:55
a mundet mem tregu najkush qysh thirret kjo kenge dhe kush e kendon, se vetem e di si esht refraini por nuk e di qysh quhet.
kenga esht keshtu: amman,amman amman o zote pse ste kam prane,kur ti me duhesh .....
ma tutje nuk e di

Dea IS
07-01-07, 19:14
Dorezohem nga Rovena Dilo eshte nje kenge e re qe ka dale edhe me videoklip, ju lutem ma gjeni se po me pelqen shume kjo kenga.

geisha
16-02-07, 22:04
Ju lutem urgjenc dua te gjej kengen e Motrave Mustafa...ajo kenga qe po flet per nje femer qe po ndahet nga burri se faj te vetem ka se eshte sterile...dmth qe sben fmij!
e kam degju nje refren te asaj kenge te Prralla por spo e gjej dot ne net :mad:

uck_aksh
17-02-07, 17:33
Ju lutem urgjenc dua te gjej kengen e Motrave Mustafa...ajo kenga qe po flet per nje femer qe po ndahet nga burri se faj te vetem ka se eshte sterile...dmth qe sben fmij!
e kam degju nje refren te asaj kenge te Prralla por spo e gjej dot ne net :mad:


"Nese je penduar" nga motrat mustafa
nese esht kjo keng e ke ketu
http://www.edonisa.ch/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=153

geisha
17-02-07, 23:27
flm shume por seshte kjo keng!
eshte nje tjeter por titullin spo e di vec e di se flet per nje femer te cilen po e leshon burri sepse kjo smund te bej femij!

uck_aksh
23-02-07, 09:27
A i ka kush kenget e Anjeza Shahinit nese ka mudsi dikush FLM

hyLja
17-03-07, 13:51
nese ka mundsi dikush me ma gjet kengen e Alberti - Me shkruaj ne e-mailin

rilinda
19-03-07, 11:48
nese ka mundsi dikush me ma gjet kengen e Alberti - Me shkruaj ne e-mailin

Albert Popaj- Shkruaj ne e-mailin tim
http://www.speedyshare.com/128880836.html

Albert Popaj- Interneti
http://www.speedyshare.com/746418445.html

sckorpion
19-03-07, 17:58
pershendetje, me falni kush ka mundesi me e gjet kengen e Ilir Shaqirit < Brahim Keta".
falemenderit

hyLja
24-03-07, 23:22
spo bojn qito link

rilinda
25-03-07, 17:04
spo bojn qito link

Loqkooo a dite me marr se n'rregull janė kėngėt?! Vetėm sa i provova unė.

leonid
08-04-07, 16:16
a mos e dini ndoj faqe te internetit ku muj me gjet mp3 shqip te kualitetit t'mire, perveq ne
pershendetje K-man
provje ket link njher shpresoj se te ndihmon diēka dhe dot gjesh ate se cafar po kerkon
tung

http://www.studentet.info/modules/mydownloads/

e_martumja
12-04-07, 15:07
Kerkoj kengen nga MEDA, Spo ja di titullin por po e skrruj textin:


Mos me thuaj se me do ik prej meje me harro
Mos kerko asgje prej meje
Dua te jam sa ma larg teje


2x SHKO ATJE KU NUK JAM UNE
HARRO SE TE KAM DASHUR SHUME
MOS U KTHE TE ME LENDOSH
KUR ME MU ZDOSH TE VALLZOSH

Dua sonte te kendoj gjithat dhimbjet ti harroj
Mos kerko meshire nga une, ti me lendove kur te deshta shume


4x SHKO ATJE KU NUK JAM UNE
HARRO SE TE KAM DASHUR SHUME
MOS U KTHE TE ME LENDOSH
KUR ME MU ZDOSH TE VALLZOSH

Puhiza
21-04-07, 10:04
Kerkoje kengen e Rrahim Zabergjes, nese ka dikush ne repertoarin e muzikes, do ta lusja te me kontaktoje.

Puhiza
21-04-07, 10:07
Kerkoje kengen e Rrahim Zabergjes, nese ka dikush ne repertoarin e muzikes, do ta lusja te me kontaktoje.

Mendoja kengen kushtuar Rrahim Zabergjes

Prishtinasja_
21-04-07, 17:59
Kerkoj kengen e "Humbi dashurija " kenduar nga Nexhat Osmani...:smile:

Sy_kaltra
21-04-07, 18:01
Kerkoj kengen e "Humbi dashurija " kenduar nga Nexhat Osmani...:smile:

http://muzikshqip.free.fr/muzik/index.php?dir=--+Nexhat+Osmani+-+Humbi+Dashuria+2007%2F :smile:

Prishtinasja_
21-04-07, 18:04
http://muzikshqip.free.fr/muzik/index.php?dir=--+Nexhat+Osmani+-+Humbi+Dashuria+2007%2F :smile:

Bofsh hajr moj sy_kaltra !!! :biggrin:

Te falemnderit shume shume !!! :biggrin:

genc_kalaja
09-05-07, 15:33
geisha ma jep e-Mail adresen tende do ta kesh ate keng per nje koh te shkurter tung nga Genc Kalaja

genc_kalaja
09-05-07, 15:35
geisha te lutem me shkruaj e-Mailin tend dhe do ta kesh ate keng shum shpejt tung nga genc kalaja

genc_kalaja
10-05-07, 14:46
gjithqka me kohen shkon

maxper
12-05-07, 12:38
Nqs ka mundsi do jua dija per nder kush me gjen kengen "Arta" te Fisnikeve.

Faleminderit

GjIlAnAsI_cSi
12-05-07, 13:40
Nqs ka mundsi do jua dija per nder kush me gjen kengen "Arta" te Fisnikeve.

Faleminderit


Kliko ketu dhe besoj qe do te gjesh muzika te asaj Artes.. http://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=153

maxper
13-05-07, 12:32
Ju lutem lexojini tamam fjalite. Kerkoj kengen me titull: Arta nga Fisniket dhe jo kenge te Artes.
Faleminderit

egi
28-06-07, 18:15
tung te gjithve..e kom nje porosi nese mundet najkush me plotsu..
qe nje koh e kom nje kaset shum te vjeter nga kengetarja Xhefi..por ne internet askun nuk po gjej asnje keng te saj...kaseta nuk me vyn me, se tash jan hi ne mode mp3 edhe cd..nese ka najkush te lajmrohet ju lutem

uck_aksh
30-06-07, 02:50
muzika anglisht dhe shqip per shkarkim

http://immortal-ks.us.dd12232.kasserver.com/music/index.php

Sy_kaltra
09-09-07, 16:14
Mos rasisht dikush e ka kengen e Elizabeta Qarri - Muslu Nėnė plaka ?

Nuk po e gjej dot askund !!