Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-02-04, 06:39   #1
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim Kėrkoj kėngėn nė mp3 dhe kėrkesat tjera rreth muzikės

a mos e dini ndoj faqe te internetit ku muj me gjet mp3 shqip te kualitetit t'mire, perveq ne


__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 03-01-07 nė 12:20
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 06-02-04, 12:31   #2
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershndetje k-man

ketu mundehs me gjet MP3 nese don ok!!!

http://www.korcaonline.com/

http://www.eseti-online.de

tung
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-04, 14:21   #3
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kjo temė K-man nuk i pėrgjigjet fare kėtij forumi , po nejse.Dy pėrgjigje i kam pėr ty:
1. Muzikėn shkarko te (me) KaZaA
2.Proxy nevojiten me ja vėshtėrsu punėn disa personave, psh kėtij artanibb ma shumė spjegime pėr proxy tė jap kur tė mi thajsh lekėt (sepse as hoxha pa lekė nuk po hyp nė minare e le mo msimi pėr PC).

Tungi
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-02-04, 16:00   #4
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Cool_Boy faleminderit per link(s), po korcaonline, shum gjat po ben derisa po hapet kenga, dhe nuk po kan shum zgjedhje, edhe eseti-online.de i ka ne .ram jo mp3
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 12:40   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kėrkoj kėngėn nė mp3 dhe kėrkesat tjera rreth muzikės

Nėse ndokush nga anėtarėt e din se si shkon procedura e paraqitjes sė linkut pėr shkarkim, do tė ishte nė interes tė tė gjithėve qė herė pas here tė na ndihmojė nė parqitjen e kėngėve pėr shkarkim.
Shpresoj se do tė ketė kėrkesa tė shumta dhe se ndokush prej nesh do tė dijė si ta bėj ktė.
Me nderime Murgesha.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 12:56   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ardit Gjebrea, "Se tė kam shpirt"


Shkarko


Ps. Nuk jam e sigurtė se e kam bėrė si duhet por po e provoj.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 13:01   #7
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,451
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Murgesh shum mir e mora ket , ke ndoje tjete :lol: :lol:

Flm
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 13:21   #8
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007
Murgesh shum mir e mora ket , ke ndoje tjete :lol: :lol:

Flm
Jo Diana qė po funksionojka se nuk isha e sigurtė. Nuk kam edhe shumė kėngė por po pres ndoshta dikush din tė mirret me kėtė zanat dhe na ban shėrbim tė gjithėve. :lol:
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 13:24   #9
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,451
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha

Jo Diana qė po funksionojka se nuk isha e sigurtė. Nuk kam edhe shumė kėngė por po pres ndoshta dikush din tė mirret me kėtė zanat dhe na ban shėrbim tė gjithėve. :lol:
Aha ok

PS: mos e ka bre dikush kengen e fituse te Erovizonit 2005 :roll:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 14:20   #10
explorer
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: CH
Postime: 55
explorer i vlerėsuar jo keq
Gabim

Ja pėr ty Diana

My number one

Pėrshėndetje
explorer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 14:23   #11
explorer
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: CH
Postime: 55
explorer i vlerėsuar jo keq
Gabim

Murgesha,

[ url=http://www.coalitia2005.md/upload/helena_paparizou_greece.mp3] My number one[/url ]

Nėse e hjek hapėsirėn (space) nė fillim dhe nė fund e ke kėshtu:

My number one

Pėrshėndetje
explorer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 14:37   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Explorer unė nuk di se ku ti marrė kėngėt dhe si tė ja gjej URL.
Jeni i mirėseardhur, nėse ju premton koha dhe keni dėshirė pėr tė na ndihmuar tė ndėgjojmė kėngėt qė i dėshirojmė.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 14:40   #13
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,451
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga explorer
Ja pėr ty Diana

My number one

Pėrshėndetje
explorer flm shum shum

PS: a ruhet kjo keng dikund apo sa her qe du me ndegju me hy ketu :roll:
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 14:41   #14
explorer
 
Anėtarėsuar: 09-04-05
Vendndodhja: CH
Postime: 55
explorer i vlerėsuar jo keq
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Explorer unė nuk di se ku ti marrė kėngėt dhe si tė ja gjej URL.
Jeni i mirėseardhur, nėse ju premton koha dhe keni dėshirė pėr tė na ndihmuar tė ndėgjojmė kėngėt qė i dėshirojmė.
Kur tė kam kohė ju dėrgoj linkun nėse e kam veē kėkoni
explorer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-06-05, 15:02   #15
Djali i keq
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: Pr
Postime: 32
Djali i keq e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Djali i keq
Gabim

A KENI MUNDESI ME GJET KENGEN E 3 DOORS DOWN let me go


__________________
You love me but you dont know who I am
I\'m tore between this life I lead and where I stand
And you love me but you dont know Who I am
Djali i keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.