PDA

View Full Version : Juliana pėrgatitet pėr Eurovision ..


Jana
16-03-10, 22:00
Shqipėria bėn gati kėngėn me tė cilėn do tė pėrfaqėsohet nė Festivalin Evropian tė kėngės- Eurosong, qė do tė mbahet nė Oslo tė Norvegjisė.
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0316170049912_m.jpg
Kėnga fituese e festivalit tė 48-tė nė Radio Televizionit Shqiptar, “Nuk mundem pa ty” , e kėnduar nga Juliana Pasha vjen nė anglisht me titullin “It’s all about you”.
Tashmė kėnga nė versionin anglisht, qarkullon nė youtube si dhe ėshtė prezantuar nė ekranet televizive, nė Shqipėri edhe nė disa vende tė tjera tė rajonit, si Maqedonia.
Mė 25 maj nė skenėn gjigante tė Oslos, Juliana Pasha pritet tė dalė nė skenė me njė interpretim mjaft ekspresiv.

Marco
16-03-10, 23:19
Shqipėria bėn gati kėngėn me tė cilėn do tė pėrfaqėsohet nė Festivalin Evropian tė kėngės- Eurosong, qė do tė mbahet nė Oslo tė Norvegjisė.
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0316170049912_m.jpg
Kėnga fituese e festivalit tė 48-tė nė Radio Televizionit Shqiptar, “Nuk mundem pa ty” , e kėnduar nga Juliana Pasha vjen nė anglisht me titullin “It’s all about you”.
Tashmė kėnga nė versionin anglisht, qarkullon nė youtube si dhe ėshtė prezantuar nė ekranet televizive, nė Shqipėri edhe nė disa vende tė tjera tė rajonit, si Maqedonia.
Mė 25 maj nė skenėn gjigante tė Oslos, Juliana Pasha pritet tė dalė nė skenė me njė interpretim mjaft ekspresiv.
Jazz -Urovision 2010..!
Ne Krahasim me kėngen e vitit 2004 ,kjo mateper tingellon Jazz ...!

Deshirojm Fat..!
6x4ZN8xtK-E
wvtps10tv1w