PDA

View Full Version : Hiti i Leonorės Jakupve i huazuar nga njė kėngėtare Bullgare?


GjIlAnAsI_cSi
29-07-09, 14:51
Huazimet e kengeve ndermjet kengetareve te ballkanit nuk ka te ndalur , sic dihet kengetaret eri Kosovar huazojn kenge nga Bullgaret/Serbet/Turqit.

Nje huazim me i ri ka dal ne skene ku kengetarja Kosovare Leonora Jakupi thuhet se ka kopjuar kengetaret sexy bullgare Alisia.

Kenga e tyre , ''Ky eshte fundi'' Versioni shqip dhe ''Shte ti dam'' versioni Bullgardisht jan komplet te ngjashme ku vetem gjuha dhe pamja eshte e ndryshme.

Me poshte po ju sjell te dyja versionet, ne shqip dhe ne bullgarisht.

Leonora Jakupi- “Ky ėshtė fundi”:


olXo5rKHfpo


Alisia- “Shte ti dam”:

8GjK9JyWQbU

murrizi
29-07-09, 15:24
Edhe ata Leonora nga Drenoica, phaaaaaaaa....
jo tybe kjo ballgurka ma mir po knojkeeee

shfletuesi_
29-07-09, 15:47
Edhe ata Leonora nga Drenoica, phaaaaaaaa....
jo tybe kjo ballgurka ma mir po knojkeeee


Aiiiiiii edhe ju po gjamani nje kengetar/e qe nuk eshte copy e dikujt ne Kosove :)

murrizi
29-07-09, 15:52
Aiiiiiii edhe ju po gjamani nje kengetar/e qe nuk eshte copy e dikujt ne Kosove :)
aha, a aq keq kona puna a ?

E po at'her nuk paskan faj shkit qe po thojn nuk keni kultur AUTOKTONE ju Koqevarėt.

http://www.albstars.com/lb/archive.php?topic=3003.0

shfletuesi_
29-07-09, 16:14
aha, a aq keq kona puna a ?

E po at'her nuk paskan faj shkit qe po thojn nuk keni kultur AUTOKTONE ju Koqevarėt.

http://www.albstars.com/lb/archive.php?topic=3003.0

:) haha KoQovaret aa

teutaA
31-07-09, 22:51
a edhe kjo po vidhka a

GjIlAnAsI_cSi
31-07-09, 23:47
Teuta: Me dor ne zemer thujem cila por pelqen ma shum?

Po mendoj ka pamja.. se jam ra ne hall me njo ne pv qe po me shan pse po them kjo Bullgarka ma sexi.

hajt nashta te gjuhet ty se u bo bajat :D

teutaA
31-07-09, 23:49
Teuta: Me dor ne zemer thujem cila por pelqen ma shum?

Po mendoj ka pamja.. se jam ra ne hall me njo ne pv qe po me shan pse po them kjo Bullgarka ma sexi.

hajt nashta te gjuhet ty se u bo bajat :D

hahahah jo tybe doren ne zemre bugarka edhe jo veq mue po me motra kesh kur ja u kallzova ket video qe e kishe postu bile keshem tham qysh sja paska vjedh edhe spotin bile me que punen ne vend

GjIlAnAsI_cSi
31-07-09, 23:54
I paske edhe motrat e mencura si vet.. a eshte ndonjera ne rend per martes? meqe jam ne kerkim te fatit se kshtu largpamese sic qenkan ato mmm .. :D

Pershendetje per ty Teuta .. pak jokke

teutaA
31-07-09, 23:55
I paske edhe motrat e mencura si vet.. a eshte ndonjera ne rend per martes? meqe jam ne kerkim te fatit se kshtu largpamese sic qenkan ato mmm .. :D

Pershendetje per ty Teuta .. pak jokke

hahahah sfolshe me heret per pak jan zan edhe tybe ngat ja bajn ksaj bugarkes

thx nje ashtu te pershendes

Urata
13-09-09, 15:05
Teuta: Me dor ne zemer thujem cila por pelqen ma shum?

Po mendoj ka pamja.. se jam ra ne hall me njo ne pv qe po me shan pse po them kjo Bullgarka ma sexi.

hajt nashta te gjuhet ty se u bo bajat :D

kjo e drenices natyrale dhe po kengon me mire...! bugarka krejt plastik...!


ps: nuk ka kenge/melodi qe inspirimi per ti komponuar nuk ka lind nga nje fjale/note e nje kenge/kengtari tjeter...!

psps: ndoshta kjo ka marre lejen e ekzekutues se kenges ta kendoj n'shqip ate kenge! kur lexoj keshtu si tani, m'shkon n'mendje: po athere asnje roman/veper/literatur nuk duhet t'perkthehet ne shqip nga nje gjuhe tjeter a...!!!!

teutaA
13-09-09, 16:44
kjo e drenices natyrale dhe po kengon me mire...! bugarka krejt plastik...!


ps: nuk ka kenge/melodi qe inspirimi per ti komponuar nuk ka lind nga nje fjale/note e nje kenge/kengtari tjeter...!

psps: ndoshta kjo ka marre lejen e ekzekutues se kenges ta kendoj n'shqip ate kenge! kur lexoj keshtu si tani, m'shkon n'mendje: po athere asnje roman/veper/literatur nuk duhet t'perkthehet ne shqip nga nje gjuhe tjeter a...!!!!

hahahah e perktheu dhe e pershtati agim susuri :smile:

Makresh
13-09-09, 22:31
Keshtu s'doket be hajduke,

Urata
14-09-09, 00:03
hahahah e perktheu dhe e pershtati agim susuri :smile:

jo, jo e kish pergadit, pershtat e perkthy Lolen Milaimi i Zekve...!

Guri i madh
14-09-09, 00:07
kish bae be adelina ismajli edhe nji her ne shtifsha ne dor ska ngjeshatore qe ja gjen ilaqin , uj me mindil kan me i dhan

thellenza
24-11-09, 13:48
E paska kopju jo veq kengen por edhe tjerat.. Qysh kokan sikur me kon motra si prej zonit si prej pamjes.. veqse njona pak me taze tjetra pak me bajate.
jo, jo e kish pergadit, pershtat e perkthy Lolen Milaimi i Zekve...!..edhe ata pa rotlla bilem :biggrin: :tongue:.