PDA

View Full Version : Cilen kėngetare ju pelqen mė se shumti dhe pse?


Marigona-KS
06-07-05, 13:54
Te gjithe e dim se si ėshtė per momentin muzika te ne , sa qė te gjithe nga ne kemi fituar bindjen se kush po zgjohet me heret ėshtė ka bėhet kengetare!!

Por nuk dua te filozofoj gjatė vetem te diskutojm te gjithė rreth kesaj teme: Cilėn kėngetare ju pelqen me se shumti dhe pse? Dhe cilen kėngetare e urreni me se shumti dhe pse?

NiRvAnA
04-08-05, 13:11
Mu um pelqen kanga Rape Me nga Nirvana

E qe e urrej mas shumti kam shum veq pi ceki do pej tynev: Eminemin , Shpat Kasapin , Adrina Gagjen , 50cent , e kejt qa i perkesin Rap-it

________________________

Rock is My Life

adhuruesi
21-01-06, 20:12
Adelinen e dua shume sepse eshte origjinale krejt

Buqja_ch
07-03-07, 07:52
me se shumti e ndegjoj MEDEN..ka edhe plot tj..
adelin,,sabriu,,sinani,leonora.etj.......

RiannA
07-03-07, 15:15
Sillnu e pshtillnu, rutulonu per toke nja 10 her...edhe prapseprap Nr. ONE ne ket bot esht dhe do te jet pergjithmon shaaaaci jem: Sinan Vllasaliu! :biggrin:


PS: shaaaci te dua quuum beee

RiannA

Nirvana Band
12-03-07, 09:39
Mua me pelqen me se shumti si grup Nirvana, ndersa kenga qe me pelqen me se shumti eshte: Yoy and your friend nga Dire Straits.