PDA

View Full Version : UNIKKATIL RAP SHQIPI


TERORIST
14-05-05, 08:30
qka mendoni per unikkatilin veq pata deshir me dit per ket reper qe e ka kal krejt kosoven une per veti nuk kam pa reper shqiptare me te forte edhe nuk ka me pa .

Daja POLIC
15-05-05, 02:45
shum shum reper i fort tekstet i ka shum te mira nga nje here e tepron shum nuk ka lan rreper pa e shajt ne kohen e fundit edhe TINGULLIN 3 DHE RITMIN E RRUGES E KA DISSIRAT :D

Djali i keq
22-05-05, 21:04
Rebel a.k.a Unikattil po ia di hallin reperav.Sa per textet i ka shum fort.

Shqiptari..
16-10-05, 06:15
o Unikkatili m'ka shti me ngu rap o shqipe. Rap osht muzik rrugaqesh...do t'thot pa marr para sysh qar teksti kryesore zoni, ftyra, trimnia, patriotizmi
etj.

Unikkatil for President.