PDA

View Full Version : Cka mendoni per grupin METALICA ??


anna
11-11-04, 13:56
i adhuroj shume shume sidomos kohet e fundit po ju ??/ :wink:

K-man
12-11-04, 05:33
ata jan "Zotet" e rokut te 80ve dhe 90ve

DEA
04-12-04, 00:46
te mrekullueshem

Gjumashja
04-12-04, 13:32
shume i duuu valla :wink: :wink:

KriSTaL
06-12-04, 09:35
shume i duuu valla :wink: :wink:

Metalika....... Bon Joviii eshte yll ska me te pastaj metalika vjen mbrapa Bon jovittttttttt......... hahahah

KriSTaL
06-12-04, 09:37
ata jan "Zotet" e rokut te 80ve dhe 90ve

K-man ngadale Metalika- kendon rok , por pak rok te eger mund te themi - Hard Rok kendojn Metalika e kan te perzier

niktraina
11-12-04, 13:18
metallica asht grupi im i preferuar jan jo vetem mbret te rokut por edhe zot te rokut

blusky
13-12-04, 21:10
They are cool :wink:

bellezza
19-04-05, 21:05
METALLICA- MRETERIA E ROCUT BOTEROR
JAMES HATFIELD ESHTE I PAZEVENDESUESHEM .

dr1ta
24-04-05, 22:00
Metallica vetem balladat i kan te mira ....kurse muziken perndryshe ..sick :twisted:

the godfather
29-04-05, 18:49
na ishte njehere nje grup qe quhej METALLICA qe benin boom ne gjithe boten,por tash me nuk jan ata qe ishin.Njehere ishin mbreterit e metallit tash kan kalual ne Numetall dhe pak ne Hardcore,ata me mire te them kan deshtuar nuk jan ata qe ishin me pare.



THE KING OF METALL ARE IRON MAIDEN.

MaLoKu
02-05-05, 09:38
Pershendetje....
METALLICA jan grup i mire heavy metal , por per mua nuk jan mbret te rockut edhe pse me pelqen muzika e tyre dhe idete e tyre. Ka talenta me te mire si ata me te vjetrit apo edhe keta me te rite edhe pse muzika e rock grupeve te reja nuk me pelqen edhe shume. Per mua mbret i rockut eshte WHITESNAKE (DEEP PURPLE), THE DOORS kurse mbret i gitares ERIC CLAPTON, JOE SATRIANI, YNGWIE MALMSTEEN

Me rrespekt

the godfather
03-05-05, 20:11
Metallica kane deshtuar
NA ishin njerhere nje grup i quajtur Metallica qe u bene mbreter te metallit por tash e nderruan zhanrin ai qe din se qfare eshte rocku ai e din se a e ndryshuan zhanrin ata apo jo
Kte pergjegje mund ta gjeni ne www.rockevolution.com.

Daja POLIC
13-05-05, 00:45
i adhuroj shume shume sidomos kohet e fundit po ju ??/ :wink:

kushe jan keta breeeeeee :? :? :?

MaChA
07-07-05, 16:00
.
NO COMENT !!!!

Metallica njo osht edhe nuk ka me lin mo kush si ta ..

mendimi jem

andromeda_rock
30-11-05, 10:25
jan zotrta e metallit