PDA

View Full Version : TE VALLEZOJME DORE PER DORE


Naki
18-12-04, 02:19
Te nderuar Adhuruese te vallave Folklorike dhe Popullore,Hape kete teme me qellim argetimi te Vallezojem dore per dore me Vallete e juaja te preferuara.

Argetime te Mire Naki :!:

lazdrani
18-12-04, 15:10
Hajde me Shuplaka jallah me Shuplaka....

Murgesha eja te hyjme ne mese te valles e tju tregojme ketyre tjereve si vallezohet :wink: Opaaaaaaa jashaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-12-04, 16:19
Jashaaaaa e paskan rokė vallėn Mitrovicaaaaaaaa ,me njėherė fillon Vushtriaaaaaaaaaaa
Presim rendė me ardhė Gjilaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , si dhe Gajkova edhe Ferizajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii
Shkojmė me rendė t'u vallzuu luhėt vallja pa pėrtueeeeeeeeeeeeeee
Opaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
18-12-04, 17:06
Hajde kush po e kėrcen me mua Vallen e Rugovės???
Dridhe dridhe shaminė oooooooooooooooooo.

DEA
18-12-04, 17:12
Hidhet vallja vallja e pare, vallja e pare, kush vallezon u mbloft me are u mblofte me are, hidhet vallja vallja e dyte, vallja e dyt kush s`vallezon ka me i mbyte kam me i mbyt......................opa hajde Kline hajde se ja ke anen per bes.........................

DEA
19-12-04, 23:19
Niset vallja ne darsem te Memphisit dhe Erites neper Dukagjin qe nga Klina e per ne Gjakove me pastaj vazhdon ......................ai ju tjeret na keni qellu krejt pakrah dyqysh :wink:

ShEjToNkA
19-12-04, 23:47
Opaa jashaaaa Klinaaaaaaaaaaaaaaaaaa kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hajdeni tė gjithė nė vallė me vallzuu ciftin e ri dojna me ururuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

erita
19-12-04, 23:54
Opaa jashaaaa Klinaaaaaaaaaaaaaaaaaa kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hajdeni tė gjithė nė vallė me vallzuu ciftin e ri dojna me ururuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a ban nusja me ngre vallen apo me lujt qyqek?

ShEjToNkA
19-12-04, 23:59
Opaa jashaaaa Klinaaaaaaaaaaaaaaaaaa kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hajdeni tė gjithė nė vallė me vallzuu ciftin e ri dojna me ururuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a ban nusja me ngre vallen apo me lujt qyqek?


Ehh na nusen e kena adet njėherė me lėnė tek dera e pasnej kur ta thret dhondėrii shkonė e vallėzonn :lol:

erita
20-12-04, 00:04
Opaa jashaaaa Klinaaaaaaaaaaaaaaaaaa kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hajdeni tė gjithė nė vallė me vallzuu ciftin e ri dojna me ururuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a ban nusja me ngre vallen apo me lujt qyqek?qyqy nga te patem oj shejtonke

Ehh na nusen e kena adet njėherė me lėnė tek dera e pasnej kur ta thret dhondėrii shkonė e vallėzonn :lol:

Barbaroza
20-12-04, 13:21
Ani kush po lunoooooo,tybe me shyhret,ani veq per Pejen o do ta kalllimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm krejtttttttttttttttt,fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu :lol: :lol:

sexybrikenda
20-12-04, 14:18
Ani kush po lunoooooo,tybe me shyhret,ani veq per Pejen o do ta kalllimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm krejtttttttttttttttt,fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu :lol: :lol: :wink:

KREJT DO TA KALLIM PER PEJEN FIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU OP OP QIKAAAAAAAAAAAAAAAA

Barbaroza
20-12-04, 14:48
Ma ka lone,ma ka lone nona,tybeee amanet-e,me marr udhe per Ferizajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj edhe bo shyhrettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Kercovari
20-12-04, 15:26
Opaa jashaaaa Klinaaaaaaaaaaaaaaaaaa kalle kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hajdeni tė gjithė nė vallė me vallzuu ciftin e ri dojna me ururuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a ban nusja me ngre vallen apo me lujt qyqek?
Me mire quqek oj nuse,bile edhe ato ne maje te tavolines,se jemi modernizu goxha!Haaaaahhhaaa!

Barbaroza
20-12-04, 21:33
E kujtttttttttooooooooooooooojjjj ate takimmmmmmm me looot e daaashuuuriiiiii,jetojjj ne ate perqafimmmmmmmmm,qe ma dhurove tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ShEjToNkA
20-12-04, 22:07
qyqy nga te patem oj shejtonke
Ojj Erita , unė jam nga Dardania e rame nė Forum :D

Opaaaaaaaaaaaaaaaaa hajde more vallėzoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii

erita
20-12-04, 22:18
qyqy nga te patem oj shejtonke
Ojj Erita , unė jam nga Dardania e rame nė Forum :D

Opaaaaaaaaaaaaaaaaa hajde more vallėzoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii

QE SA MIR SHEJTONKA haha :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
21-12-04, 12:24
Dip rripi dibi dap. opaaaaaaaaaaaaaa luje shamin luje. Hajdeni hyjm te gjithe ne valla!!! Natyrisht po e kercejm Vallen e Rugoves. Opaaaaa u knaqa duke vallxu.

DEA
22-01-05, 14:14
Niset vallja kenga s`ndalet, kenga s`ndalet, bijne tupanat e gjemojne malet o gjemojne malet.......................................opaaaa aaaaa :wink:

Barbaroza
22-01-05, 16:09
Kur e lujna Shoten,kur e lujme Rugoven,n'kembe e qojme Kooosoooovennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn e tan diasporennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Gentiana
25-01-05, 14:06
Hajdeni more te vallzojm,qka po pritni?? :roll:

http://www.cosgan.net/images/smilie/musik/e050.gif

Naki
28-01-05, 18:26
Ani tufa tufa oh sevdalije po vallezojme sonte me vullnet,kur te jeme se bashku do te kallim forumin krejte................ hajdeeeeeeeeeee hyjme ne valle vetem per ju Dani- Afrimi

engjelli_pe
30-01-05, 17:21
oooooooooooopppppppppppppssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaa aahhhhhhhhh,sah sah sah sah sah sah sah sah sah sah sah sah sah sah

DEA
19-03-05, 01:20
Niset vallja kenga s`ndalet, kenga s`ndalet, bijne tupanat e gjemojne malet o gjemojne malet.......................................opaaaa aaaaa :wink: