PDA

View Full Version : Grupi Tepelenes


King_Gentius
29-05-06, 18:26
http://www.shqiperia.com/shitorja/catalog/images/grupi_tepelenes_ali_pashai.jpg

Degjoni kenget e ketij grupi ne linkun e meposhtem.

http://vlorenj.com/Grupi_i_Tepelenes.html

Mua me pelqejn pothuaj te gjitha kenget po mund te them se kenge si "Ali Pasha", "Tundu bejke e bardhe", dhe "Qu nise nga Drashovica" jan absolutisht superbe. :biggrin:
Haj bofshi qejf.

Dilaver
29-05-06, 20:30
I ndėgjova tė gjitha kėngėt dhe nė ketė moment qė po shkruaj jam duke ndėgjuar kėngėn e fundit Tundu bejke e bardhė (http://vlorenj.com/Tunde_bejke_e_bardhe.ram), tė them tė drejtėn tė gjitha tė mira por kjo si duket mė erdhi si desert.

King_Gentius
31-05-06, 02:34
Thash te vendos ketu edhe kenge te tjera nga jugu.

Degjoni kete mix jugor nga DJ Visi

http://www.vlorenj.com/dj_visi_jugu.ram

King_Gentius
31-05-06, 03:00
E nje tjeter nga DJ Bex

http://www.vlorenj.com/dj_bex_mix_qytetare_labe.ram

King_Gentius
20-06-06, 18:43
Ja dhe nje kenge shum e bukur popullore:

http://media.putfile.com/MOJ-KUNADHEJA

King_Gentius
20-06-06, 19:24
Dridhe dridhe, u shkri fukarajaaaa, lol

http://media.putfile.com/Te-sheshet-puset

King_Gentius
23-08-06, 04:32
http://www.youtube.com/watch?v=Z1AcaXOTDXs&mode=related&search=

King_Gentius
30-09-06, 02:58
Ja nje kenge pak komike:

http://www.youtube.com/watch?v=PLTqDC0hMzM

King_Gentius
30-09-06, 03:21
E nje tjeter shum e bukur:

http://www.youtube.com/watch?v=_T1de80ZL-0

King_Gentius
21-02-07, 09:29
http://www.vlorenj.com/ylli_baka_fisnik_dem_baba_dem.mp3

King_Gentius
08-03-07, 06:29
Jemi trima shqipetare

http://video.google.com/videoplay?docid=-5438325521437854349&q=jemi+trima

arton bala
14-03-07, 16:54
woooow muzika e jugut eshte padyshim nje pasuri e vecantź e artit muzikor shqiptar. per mua si kosovar eshte ndjenje e mire kur e degjoj. me duket vetja si nje turist ne kulturen time, sepse dallon shume nga muzika "kosovare". mirepo kur i degjoj disa kenge polifonike te jugut, me hidhet te ju them "hiqni more opingat nga goja" se s“kuptoheni dot ;-) une besoj se eshte muzika nr. 1 e te ardhmes (nder shqiptaret). apo ndoshta vetem deshiroj? si do qofte kenaqesi ta degjosh..

pershendetje,
artoni

King_Gentius
09-06-07, 20:32
http://www.youtube.com/watch?v=xIVnb9PM_uI

Artisti
09-06-07, 23:09
http://www.youtube.com/watch?v=xIVnb9PM_uI


Na knaqe, te lumte Kingoo


.

King_Gentius
11-06-07, 08:33
http://www.youtube.com/watch?v=aVle0-RNbF8

King_Gentius
13-06-07, 18:27
http://www.youtube.com/watch?v=biHDKEqWApo

King_Gentius
17-06-07, 11:51
http://youtube.com/watch?v=cf15Uv51rD4&mode=related&search=

King_Gentius
17-06-07, 12:04
http://youtube.com/watch?v=rlfWVZ8ACmI&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=8S8MzelQAeA

King_Gentius
04-07-07, 08:06
http://youtube.com/watch?v=1JOi-CvIZ_8&mode=related&search=

King_Gentius
21-09-07, 06:58
http://www.youtube.com/watch?v=lIDfVNFREAY

King_Gentius
21-09-07, 07:00
http://www.youtube.com/watch?v=pXOOrBLqxnQ&mode=related&search=

King_Gentius
16-02-08, 06:31
http://www.youtube.com/watch?v=JyIt4zJU614