PDA

View Full Version : Tuna e dehur harron tekstin e kėngės


Bjeshka1
10-01-08, 15:28
Kėngėtarja shqiptare nga Shkupi, Tuna, nuk arriti ta mbajė nė mend tekstin e kėngės “Umbrella” tė Rihanės, pasi qė ishte dehur gjatė kėndimit nė koncertin e organizuar mė 1 janar nė teatrin “Oda”nė Prishtinė. Pasi kėndoi disa kėngė live nga repertori i saj, ajo vazhdoi tė kėndoj edhe nė anglisht, ndėrsa kur filloi ta interpretojė kėngėn “Umbrella”, erdhi gafi, e harroi tekstin dhe mbeti nė refren duke pėrsėritur “ela ela ela e e e ...”. Pėr shkak tė gjestit tė kėtillė Tuna kėrkoi falje nga fansat tė cilėt e pėrkrahnin me ovacione tė mėdha. “Njeriu kur ėshtė i dehur, e harron tekstin, bile edhe kur e ka pėrpara nuk ėshtė nė gjendje ta lexoj” tha Tuna para publikut nė Prishtinė.

Keshtu shkruan gazeta Lajm

Si nuk kjesh aty e ti cakrronim..........

Preshevar
10-01-08, 16:20
E paska bo betin.

E ti, flm qe na informove.

komikshakaja
10-01-08, 17:43
flm per informate shum far fore

Cia-Ferizaj
11-01-08, 22:51
mos ja zini per te madhe tunes se e forte eshte e i ka hije

LaCoStA
12-01-08, 00:39
mos ja zini per te madhe tunes se e forte eshte e i ka hije
Kur e ke prek ti qe pe din se eshte e fort hahahaha

Nuk eshte edhe shum tragjike , gjithkujna munet mi ndodh kjo , masi nuk e ka harru tekstin e kangeve te veta , kjo i falet .....