PDA

View Full Version : Cka Ka Zemra!


Freskina
11-02-08, 11:59
Miredita dhe Mire se ju Gjeta!
po prezentohen njeher
Une jame Freskina nga Minheni
Mosha = 17
Kg = 57
Madhesia = 165
Shkolla = Gymnasium
Dua = Njerz Serioz
Sdua = Fjal Palidhje
perndryshe ngoj shume Muzik me se shumti me pelqen Meda (http://rapidshare.com/files/90883114/cka_ka_zemra.scr.html)
ju pershendes Zemersisht
Freskina

Buqja_ch
11-02-08, 12:23
Freskina miré se na erdhe,,déshiroi té kalosh sa mé miré ..

Buqja ......


Qke moj zemer ....nga ... MEDA


http://de.youtube.com/watch?v=XP5KPqt8bdo

LuLjaa
11-02-08, 17:20
Freskina mire se paske ardh, veç mu prezentu duhet tjeter kun jo ketu hehe

T'pershendes edhe une me qat kangen e Buqes ,, e kalofsh mire ne FD .

Breshka
11-02-08, 21:40
O QKA KA ZEMRA QE GJUM NUK KA O QYSH ME VITE KUR TY TKOM PA VAJ VAJ VAJ KANGA MU BA KURR PREJ TEJE SKA ME U NDA,o qka ka shpirti qe spo qetsohet o nrrug spo rrihet nshpi sme shkohet :D MIR SE ERDHE E QE QIK KANGEN E MEDES TA KNOVA U RRITSH TI EDHE SHUM VITE TJERA E KALOFSH SA ME MIR NE FD