PDA

View Full Version : Rrėfehen Ēiljeta dhe Ingridi....


Jana
27-06-08, 01:37
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0626064259489_m.jpg

Dy kėngėtaret seksi nga Shqipėria kanė rrėfyer pėr gazetėn “Korrieri” detajet mbi duelin “e pazakontė” qė kanė zhvilluar nė njė ring tė vėrtetė boksi, grushtet ndaj njėra-tjetrės, xhirimet nė Dhėrmi dhe trofeun qė ende nuk e kanė fituar.
Tė veshura me rroba boksieri dhe me doreza nė duar, ato bėhen gati pėr zhvilluar njė ndeshje mes njėra-tjetrės. Njė duel qė zhvillohet nė njė ring tė vėrtetė boksi, por kėtė herė jo pėr tė fituar ndonjė trofe sportiv, por pėr tė fituar zemrėn e njė djaloshi donzhuan qė del me tė dyja vajzat seksi.

Duket se kjo nuk ėshtė jeta reale, por fabula e kėngės mė tė re, me titull “Puēi, puci”, qė Ingrid Gjoni e Ēiljeta Xhilaga kanė prezantuar nė disa stacione muzikore nė vend.

“Kemi konstatuar qė klipi ėshtė pėlqyer shumė dhe pėr kėtė na vjen mirė, pasi ky ėshtė edhe misioni ynė: tė kėnaqim shijet e fansave dhe tė publikut tė gjerė. Kam bindjen se edhe mėnyra sesi ėshtė realizuar videoklipi ėshtė goxha e gjetur, pasi edhe pėr ne tė dyja ishte hera e parė qė shkelnim nė njė ring boksi, qė kishim pranė njė komentator sportiv dhe qė ziheshim me njėra-tjetrėn pėr mė tepėr. Pėr asnjė arsye nė botė nuk do tė ziheshim me njėra-tjetrėn, e jo mė pėr njė mashkull”, kanė pohuar pėr gazetėn Ēiljeta dhe Ingridi.

Prishtinasja_
27-06-08, 09:44
Kap njeres....e meshoj tjetres...:redface:

DetiJon
31-10-08, 14:20
Po keto te dyja ma mire kishte me qene me vazhdue ate duelin qe kan fillue me gjirue filma per te rritur.....!Bile Ines gjoni e motra e Ingridit ka nje pervoj shum te mire ne ate drejtim !!!