PDA

View Full Version : Elvana seksi nė spotin e ri ....


Jana
04-07-08, 18:43
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0704072518977_m.jpg

Forumet e ndryshme tė internetit e kanė vlerėsuar Elvanėn si njėra ndėr kėngėtarėt mė seksi qė ėshtė paraqitur nė ndonjė spot deri mė tani.
Kėngėtarja nė video-incizimin e kėngės sė re, “Vetes”, ka disa skena ‘tė nxehta’ tė cilat kanė bėrė qė tė diskutohet shumė nėpėr forumet e ndryshme tė internet sidomos tė atyre forumeve qė mbahen jashtė Kosovės dhe Shqipėrisė.

Por, nė njė intervistė pėr gazetėn “Korrieri”, Elvana ka thėnė se ndihet mė shumė sensuale, dhe kjo ka qenė edhe arsyeja e bėrjes se kėtij spoti, pėr t’ia dhuruar njė surprizė tė radhės publikut shqiptar.

emine
04-07-08, 18:54
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0704072518977_m.jpg

Forumet e ndryshme tė internetit e kanė vlerėsuar Elvanėn si njėra ndėr kėngėtarėt mė seksi qė ėshtė paraqitur nė ndonjė spot deri mė tani.
Kėngėtarja nė video-incizimin e kėngės sė re, “Vetes”, ka disa skena ‘tė nxehta’ tė cilat kanė bėrė qė tė diskutohet shumė nėpėr forumet e ndryshme tė internet sidomos tė atyre forumeve qė mbahen jashtė Kosovės dhe Shqipėrisė.

Por, nė njė intervistė pėr gazetėn “Korrieri”, Elvana ka thėnė se ndihet mė shumė sensuale, dhe kjo ka qenė edhe arsyeja e bėrjes se kėtij spoti, pėr t’ia dhuruar njė surprizė tė radhės publikut shqiptar.

yll oshte Elvana;););)

Arb
04-07-08, 18:55
paj desh ish kon bukur mire... ama zonin shyjavet bre... cka kish more zekzi cyka...

Jana
04-07-08, 19:17
yll oshte Elvana;););)

Po valla.....sdi qysh ka me kon nje Femen ma e bukur.....

>>{SpOnGeBoB}<<
04-07-08, 20:15
a seksi qe tekoka nji varg topa ping pongi mi varen ne qaf edhe me ja ngjit flokve mi qu te nalt. Kujtova qfar seksi po del erdha ne vrap mi lexue.

Jana
04-07-08, 21:58
a seksi qe tekoka nji varg topa ping pongi mi varen ne qaf edhe me ja ngjit flokve mi qu te nalt. Kujtova qfar seksi po del erdha ne vrap mi lexue.

http://www.zemrashqiptare.net/images/articles/2007_12/1556/u1_ElvanaGjata1.jpg

Jana
04-07-08, 22:01
http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_elvana-gjata-004.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
05-07-08, 10:27
http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_elvana-gjata-004.jpg


Jana, po te ngushta i paska veshen qetu edhe ata per vije elvana gjata me kamet e gjata.

uck_aksh
07-07-08, 19:11
Elvana Gjata videoklipi me i ri Shiko (http://fr.youtube.com/watch?v=NfcBODGrh58)

Tinky-Winky
18-07-08, 18:03
http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_elvana-gjata-004.jpg

gujt i paska pak pa lidhje , edhe qeky qe e ka veshen ketij fustan si thohet, une i kam boksericat ma tgata phuuuu he kuedra e keqe . marja zotit

Gjumashja
22-07-08, 23:48
Kjo kopje e Beyonce....