PDA

View Full Version : Muzika e preferuar


Naki
09-07-05, 20:34
Tė ndėruarė Adhurues tė muzikės mė interesonė tė dijė cilen kategori tė Muzikės e pėlqeni mė tepėr.

--Popullore

**Argėtuese & Rock

--Hip- Hop

**Tallava

lazdrani
10-07-05, 19:32
Rock,Pop,Dance,Hip-Hop,Soul,Tallava :wink:

Kaci
10-07-05, 20:15
Ndegjoi shume zhanre te muzikes por do e veqoja:

Argetuese
Hip Hop
Popullore

NiRvAnA
30-09-05, 23:19
Rock
Hard Rock
Metall
New Metall :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

andromeda_rock
30-11-05, 10:27
Rock,Pop,Dance,Hip-Hop,Soul,Tallava :wink:

rock edhe tallava nuk shkojn]un ngoj veq rock ska tjeter

raptile
30-11-05, 13:57
HIP - HOP ( RAP )

dr1ta
15-12-05, 01:28
NJe lajm per te gjith Fugees fan , they are back :) :) :) :) :)

Daja POLIC
01-01-06, 16:34
Argėtuese
Hip Hop :wink:

FrEsKiA
03-01-06, 12:47
I like the Country Music dhe argetuese, sidomos kenget qytatare Strugane, ufaaa me kenaqin :D

Xuki
03-01-06, 23:18
Unė dėgjoj mė sė shumti Rock'n'Roll (Oldies), pastaj Shqip dhe qe disa muaj edhe muzikė Indiane!! :)

http://www.allwebretro.com/images/wurlitzer/elvis_01.jpg