PDA

View Full Version : Mihrie Braha Ish gruaja e Sinan Vllasaliut, tani e Naim Abazit?


HoteL-MadriD
07-07-06, 11:28
Pershendetje.

Para dy diteve isha duke shikuar lajmet ne TV dhe kur doli aty se cuni i madh i Mihrie Braha eshte i Sinan Vllasaliut? eshte e vertet kjo? Kshtu ndegjova desha te ju pyes dhe juve se e keni ndegjuar dhe ju ate lajm apo vetem une?

Dhe ndegjova se Sinan Vllasaliu ka dash te ia marr cunin dhe do dali ne Gjygj Mihrie Braha?

E Pabesuesme. Spo mund te besoj akoma.

PS: Dhe nje gje tjeter ndegjova eshte qe Mihrie Braha ishte kidnapuar nga disa njerz dhe i kan kerkuar Para Naim Abazit.

Tung

Gentiani
07-07-06, 17:29
HoteL-MadriD,

nė rrjetin tokėsorė apo satelitorė i shikove ato lajme dhe mundėsisht tė cilit TV ishin, ta kėrkojmė ripėrsėritjen e atij emisioni ? Mos ka qenė rastėsisht prezentues i lajmeve vala mala show i "pėrrallave me tupan" ?! :tongue: :tongue: :wink:

tejet, tejet e pabesueshme mė duket edhe mua prezentimi i kėtij rasti nė TV!

Drinni
07-07-06, 20:04
Nuk e di a duhet ta merr njeriu ket si thashetheme, apo nga vendi se ku eshte postuar si te vertet.

sido qe te jete diqka e zakonshme do te thoja, ska ktu asgje per tu quditur, ishin bashk nuk u shkonte ,tash don nje tjeter dhe pik, u kry muhabeti...!

HoteL-MadriD
08-07-06, 11:30
Gentiani: Ne rrjetin tonksor ka qen.

Ka qen dhe ne shtypin ditor KosovaSOT dhe BotaSOT dmth me daten 06/07 e kam pas si ta gjej do ta postoj ketu.

Po e vertet eshte siq thua Drinni kan qen tani sjan me. Por vetem desha ta di qe ato jan vetem pallavra te shtypit dhe mediave apo eshte e vertet.

Tani spo di.

Kshtu ka shkruar.

Titulli: Sinan Vllasaliu i kerkon djalin Mihrie Braha.

Tani me posht shkruan teksti se mbaj mend.

Nejse spo di ca te them, U MARTOFSHIN PRAP SINANI ME MIHRIE BRAHA. Se qift i mire eshte.

PS: Jo ne vala mala show nuk ka qen por ne nje bised me Sinanin ka qen.

Tung

Guri i madh
08-07-06, 12:02
kaniher ne flasim edhe me hamendje

rilinda
11-07-06, 11:49
prrall hesapi... para 1 vjeti e kom ni ket thashetheme un edhe kom mendu qe u mbyll ky kapitull, po paskam gabuar:S

Guri i madh
11-07-06, 20:04
nese esht e vertet kjo sinan vllasaliut haram i kofshin krejt ata byreka qe i ka hanger nga duart e mia ne byrektoren te tre shoshirat

Pupi
15-02-07, 20:43
hajt tha te kqyri kush asht ne linje.
sa her qe po kqyri, krejt tu kqyr qet tem, qka jeni kap nime per ta, leni njerzt rahat.

Buqja_ch
16-06-09, 16:32
per disa gjith viti eshte .. 1 Prill ........ja kjo qe tash e plqeva shume .. ju lumt ju dyve Mihrije e Naimhttp://www.youtube.com/watch?v=OO5us3xrNRE

thellenza
29-06-09, 17:09
Nje e aferme e imja e cila e ka pase shoqe te shkolles Mihrije Brahen thote se Mihrija eshte martu shume e re, me Naimin, te cilin e ka pase burr gjithe edhe e ka burr edhe sot. E nese djali koka i Sinanit ( cka nuk ma merr mendja) athere veq ndoshta Mihrija e ka bo ne te zezen me Sinanin pra. :biggrin: Kjo theshethemja me qesharke qe kam ndi deri me sot.

pirro
30-06-09, 16:55
Me rendesi se djali po rritet shendetshem

Peja-Boy
30-06-09, 17:06
per disa gjith viti eshte .. 1 Prill ........ja kjo qe tash e plqeva shume .. ju lumt ju dyve Mihrije e Naimhttp://www.youtube.com/watch?v=OO5us3xrNRE

Hu be nonen 1 Prilli koka kan !!

Sa ke ka me dhimbet Mihrija,kesh tu ja nis me kajt !!

emine
30-06-09, 17:07
besa ma mire a me ja ba do analiza evladit vet secilli shqiptar,sa me u marr me kso pullavra,kam msu se shqiptaret veq tu fol per hallk e tu msu hallkun mujne me mbijetu:redface:

gjini
09-07-09, 20:52
besa ma mire a me ja ba do analiza evladit vet secilli shqiptar,sa me u marr me kso pullavra,kam msu se shqiptaret veq tu fol per hallk e tu msu hallkun mujne me mbijetu:redface:

te lumt se pergjigje te bukur ke dhan

Urata
10-07-09, 16:55
besa ma mire a me ja ba do analiza evladit vet secilli shqiptar,sa me u marr me kso pullavra,kam msu se shqiptaret veq tu fol per hallk e tu msu hallkun mujne me mbijetu:redface:


Kete "thashethem" e kam degjue nga nje mike virtuale te ciles nje familjare e saj i punonte ne spital ne ato kohera, dhe analizat e gjakut kishin pas tregue se cuni eshte i Sinanit...! Mihrija, gjithemon e martuar me Naimin, mirepo shtatezane ngelet me Sinanin...!

ps: me te degjuar a..! Naimi ishte steril.

ps: asgje e keqe n'kete rast...me mire nje femije qe vie nga Mihrija sesa te adaptohej nje!


psps: mos qofte keshtu siq eshte "thashethan"....

teutaA
17-09-09, 02:57
lame :mad:

shfletuesi_
17-09-09, 03:19
Jo more me pas than qe Sinani eshte Djali mihris ma leht u kan me besu.

roadrunner
17-09-09, 07:52
Kuku qyqe, Naimi te koka steril, p-haaaaaa qa e paska gjet Kosoven hahahaha

Kete "thashethem" e kam degjue nga nje mike virtuale te ciles nje familjare e saj i punonte ne spital ne ato kohera, dhe analizat e gjakut kishin pas tregue se cuni eshte i Sinanit...! Mihrija, gjithemon e martuar me Naimin, mirepo shtatezane ngelet me Sinanin...!

ps: me te degjuar a..! Naimi ishte steril.

ps: asgje e keqe n'kete rast...me mire nje femije qe vie nga Mihrija sesa te adaptohej nje!


psps: mos qofte keshtu siq eshte "thashethan"....

Tomori
18-09-09, 13:38
Cka sban vaki krejte e mundshme kjo ..kte e them se aty ne Ekstrade shum sexi madhe ishte ba aty nderveti...
kjo ndodhe se shumica kengtarvet nje heres nuk posedojne edukat thellbesore..
kam pas rastin te njohe shume po shum te thjeshte kishin cene sa se keni iden..
..gjyse-analfabeta e kta mendojne se dine gjithecka per arsyje se mendojne se jan Artista me kte folklorin TALLAVA...

Ktu ka nje te mire se spaktit Mihria po e ditka se me ke e ka cunin..Se ban vaki as vete nuk konceptojne se kush mund te jete baba cunit ..Se bahet fjale per shum baba ketu..
nje nder ta ban vaki te jet edhe Turisti yne i Dardanis baba cunit...

roadrunner
18-09-09, 13:54
Ama bash hiq smerrna me keto sende. secili e ka te drejten te jetoje ashtu si ata mendojne se eshte mas mirti per vete. Edhe nese e ka ba hallall, ka shum qifte qe nuk ju ka ec, e kan vazhdu jeten. Me rendesi esht te gjith te jemi te lumtur. Me shku ne SOS Kinderdorff ne prishtine, e shihni sa nana ka lene femijen rrugve neper kontenjera :mad: , e keta flasin per Mihrijen...:redface: