PDA

View Full Version : :: RADIO DARDANIA :: esht ONLINE !


LInuX-FiXer
12-06-04, 23:59
Muzika SHQIP :: www.RadioDardania.com :: Degjoni edhe knaqni

Radio Dardania (http://radio.RadioDardania.com:4000/listen.pls)

Radio Dardania bėn tė mundshem gjdo te diele duke filluar nga ora 18 gjer nė ora 22 urime dhe pershendetje, urimet dhe pershendetjet behen permes e`mail [email protected]

AK^47
13-06-04, 06:23
Hade per hajr na Koft

Vera
13-06-04, 08:18
hahahah valla dje e kam degjuar po thujse ter diten RadioDardania

veq nje gje ju kisha lut brre do kend shum palidhje po mu doken. Ok flm per mirkuptim

Vera :wink:

LInuX-FiXer
13-06-04, 11:47
hahahah valla dje e kam degjuar po thujse ter diten RadioDardania

veq nje gje ju kisha lut brre do kend shum palidhje po mu doken. Ok flm per mirkuptim

Vera :wink:

Radio Dardania bėn tė mundshem gjdo te diele duke filluar nga ora 18 gjer nė ora 22 urime dhe pershendetje, urimet dhe pershendetjet behen permes e`mail [email protected]


Urimet edhe lutjet jan veq te diele nga ora 18 deri nga 22 ore !

Gentiana
13-06-04, 18:32
Ket Radio e kam degjuar qe do dit, vetem deshta te them kompliment, dhe vetem vazhdoni keshtu, kurse per musik (siq tha VERA) mua me pelqen, dua te them se esht per te gjitha shijet nga pak, dhe nje keng se e kam degju aty, nuk kam mundur ta gjej bre askund :cry: me ndihmoni???

florian
13-06-04, 19:43
A UNE JAM I VETMI QE NUK PO E NIJ DOT AAAAAAA :?:

Gentiana
14-06-04, 13:20
A UNE JAM I VETMI QE NUK PO E NIJ DOT AAAAAAA :?:


Tash e more vesh edhe ti apo jo??

Gazi_003
13-01-05, 10:13
shum muzika te forta

Lorikrasniqi
13-01-05, 22:32
mua me pelqen radio dugagjini ju pershendeti un lori nga peja
:D

K-man
14-01-05, 04:52
i kam disa ankesa per radion:

1) kualiteti i muzikes eshte 24Kbps, qe dmth shume i dobt
2) muzika perseritet shume, ndrroni playlist-en

kaq niher per niher.

besoj qe nuk ju kam ofendu juve qe e mani kete radio... :)

reli
20-01-05, 18:00
si po ja kaloni :roll: