PDA

View Full Version : Album Ilir Shaqiri


stubllani
05-12-05, 19:26
Shkarko Albumin e fund te Ilir Shaqirit

Ilir Shaqiri - Dridhe Shkup e Shkodėr

1.Ilir Shaqiri - Arvanite (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-Arvanite.MP3)

2.Ilir Shaqiri - Dridhe Shkup e Shkodėr (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-DridheShkupin.MP3)

3.Ilir Shaqiri - Neser do tė vish (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-Neserdovish.MP3)

4.Ilir Shaqiri - Vajtimi (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-Vajtimi.MP3)

5.Ilir Shaqiri - Vallja jonė (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-ValljaJon.MP3)

6.Ilir Shaqiri - Gocat e Tiranės (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-GocateTiranes.MP3)

7.Ilir Shaqiri - E bukur si dikurė (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-Ebukursidikur.MP3)

8.Ilir Shaqiri - Bjeri Zemrės (http://denycomputers.com/IlirShaqiri-BjeriZemres.MP3)

Ndegjim tė kėndshem :wink:

King_Gentius
25-04-06, 03:43
video.google.com/videoplay?docid=6195887287809615478 (http://www.dardania.de/vb/upload/video.google.com/videoplay?docid=6195887287809615478)

Kjo eshte nje video e kenges "Ushtar Kavaja" e pergatitur nga nje forumist me nickname ILIRI I MADH.

King_Gentius
25-04-06, 03:51
http://video.google.com/videoplay?docid=6195887287809615478

Me duket se nuk punoi heren e pare. Ne qofte se ju del nje link i gjate qe fillon me <www.dardania.de/vb/upload> atehere hiqeni kete pjese te linkut dhe do funksionoje.

Ne qofte se akoma nuk ben, shkoni ne video.google.com dhe beni search per fjalen "kavaja".

Naki
25-04-06, 10:44
http://video.google.com/videoplay?docid=6195887287809615478

Me duket se nuk punoi heren e pare. Ne qofte se ju del nje link i gjate qe fillon me <www.dardania.de/vb/upload> atehere hiqeni kete pjese te linkut dhe do funksionoje.

Ne qofte se akoma nuk ben, shkoni ne video.google.com dhe beni search per fjalen "kavaja".

King-Gentius,ju faliminderit ēė sjellet kėtė videoklip,vertetė ishte njė video-fotoalbum me vlera kombėtare tė sinkronizuar me tingujt e tė madhit Kėngėtar/Ilir Shaqiri.
Mė pėlqeu shumė.

Me nderime Naki