PDA

View Full Version : Kėngė pėr Ibrahim Rugovėn


uck_aksh
03-10-06, 20:02
http://www.simplefile.net/d.php?id=eec8263867

Kavaleri
03-10-06, 21:01
S`lan kend pa e qit ne qefteli!!

Mendimi im esht se Presidenti Dr. Ibrahim Rugova , nuk e ka at kategori per ta kendu ne qefteli,por mjafton qe tja ndjekemi rrugen e tij,fjalet e tij te buta dhe te menqura.
Nuk di ndoshta u nguta me ket,per at dhe kerkoj falje.

Mire por them se keta qka qesin kesi keng, cili i tyre esht vetem te hollat, dhe asgje tjeter,se vetem me kambkryq ne oda e me ngu qefteli nuk qitet asgje ne drit.
Dr Rugoven e njef Bota,ska nevoj qe te kendohet ai.
Tungjat..

Daja POLIC
19-10-06, 00:16
S`lan kend pa e qit ne qefteli!!

Mendimi im esht se Presidenti Dr. Ibrahim Rugova , nuk e ka at kategori per ta kendu ne qefteli,por mjafton qe tja ndjekemi rrugen e tij,fjalet e tij te buta dhe te menqura.
Nuk di ndoshta u nguta me ket,per at dhe kerkoj falje.

Mire por them se keta qka qesin kesi keng, cili i tyre esht vetem te hollat, dhe asgje tjeter,se vetem me kambkryq ne oda e me ngu qefteli nuk qitet asgje ne drit.
Dr Rugoven e njef Bota,ska nevoj qe te kendohet ai.
Tungjat..

paj mir e ki, ashtu eshte

arton121
17-12-06, 20:28
http://www.simplefile.net/d.php?id=eec8263867

shqipe a munesh edhe niher me qit kete kang???

qe kta m-afia ja kishin kushtu nje kang te ndjerit ibrahim rugova,
ktu muni me pa kangen me spot

http://youtube.com/watch?v=ITgLLON5M3c

Rozafa
18-08-10, 08:20
....... e pavdekshme.

CuPBTWVSgiA

Arb
18-08-10, 15:26
....... e pavdekshme.Pa dyshim, nje prej kengeve me te mira per me te madhin e Shqiptareve...

murrizi
18-08-10, 15:56
Pa dyshim, nje prej kengeve me te mira per me te madhin e Shqiptareve...
Edhe unė dua tė besoj nė kėtė kėngė, dua qė edhe ju tė besoni nė kėtė kėngė, dhe tė jeni tė bindur qė do ti them ēdokujt edhe nė jeten reale tė besoj nė kėtė kėngė !

Realiteti...... ėshtė shumė pak me rėndėsi !

Arb
18-08-10, 15:59
Edhe unė dua tė besoj nė kėtė kėngė, dua qė edhe ju tė besoni nė kėtė kėngė, dhe tė jeni tė bindur qė do ti them ēdokujt edhe nė jeten reale tė besoj nė kėtė kėngė !

Realiteti...... ėshtė shumė pak me rėndėsi !

Hajt edhe nje here Murriz, pa e fillozofu, cka po don me thone?

murrizi
18-08-10, 16:03
Hajt edhe nje here Murriz, pa e fillozofu, cka po don me thone?
Jo bre jemi te muzika (so ren filozofie) Kėngė e bukur Arb, vėrtetė e bukur .
Jam i lumtur tej mase qė neve kemi mėsuar tė dijm pėr vete, e kam fjalėn tė dijm tė nxjerrim kėngė tė tilla !

Prishtinasja_
18-08-10, 20:58
....... e pavdekshme.

CuPBTWVSgiA

Nje kenge mjaft e mire dhe gjithashtu me nje tekst shume domethenes!:smile: