PDA

View Full Version : Kėngė per Ēamėrinė


Kontinenti
02-04-07, 06:45
http://www.youtube.com/watch?v=GXnHQtfSDto

sunshine
02-04-07, 15:56
Kėngė shumė prekse dhe rrėnqenthėse! Faleminderit pėr linkun!

vjeshta
03-05-07, 12:28
Kenge qe te prek ne zemer por ne te njejten kohe te kenaq shpirtin ,kenge qe mund te degjohet ne qdo moment .........komplimenti interpretuesve !

Rammstein
04-05-07, 17:07
:redface: :redface: Rast i dhimbshum :biggrin: :biggrin: ....

vjeshta
23-06-07, 02:03
http://www.youtube.com/watch?v=WaOBGrpopLs


E solla edhe nje .

Zemera e djegur
25-10-07, 18:10
Elsa Lila keng per Camerin

http://www.youtube.com/v/kL6ZW0naCt8&rel=1