PDA

View Full Version : Votoni!!!!


MemphiSx
21-08-05, 21:00
Votoni hitin e Javes!!!

1.Hana Band.....................Problem shum serioz.

2.Adelina&Zanfina.............Dy motra nje frajer.

3.Nora Istefi......................Negativ.

4.Miranda Hashani..............Mos me lini vet.

5.Big Mama........................Zbritje Sezonale.

6.Etno Engjujt.....................Albanian.

7.Bertan Asllani...................Akoma te du.

8.Genta Ismajli...................Per ty tash jam e vdekur.

9.Blero...............................Dua te jem me ty.

10.Shpat Kasapi..................Pa ty s'mund jetoj.

doGzona
21-08-05, 21:04
Blero... Dua te jem me ty.

Sy_kaltra
21-08-05, 21:08
4.Miranda Hashani..............Mos me lini vet.

Murgesha
21-08-05, 21:18
1.Hana Band.....................Problem shum serioz.

Gentiana
21-08-05, 21:42
Blero... Dua te jem me ty.

:wink: :wink:

Gentiani
21-08-05, 21:42
06.Etno Engjujt.....................Albanian.

levis
22-08-05, 13:00
06.Etno Engjujt - Albanian.

Etno Engjujt - Albanian

rilinda
22-08-05, 14:32
1.Hana Band.....................Problem shum serioz.

:lol: :cry:

aferdita
22-08-05, 16:38
1:Hana Band

sifi
22-10-05, 15:27
1..Hana Band.....................Problem shum serioz.

Honesty^uk.
23-10-05, 12:00
Genta

LEDHATIMI
27-10-05, 00:41
1.Hana Band.....................Problem shum serioz.

Arb
27-10-05, 01:11
ALBANIAN - Etno Engjujt

Barbaroza
28-10-05, 11:44
Nora Istrefi......................Negativ.

Bleona
28-10-05, 14:50
noraaaaaaaaaaaaaa dhe blerooooooooooooooooooo :wink:

Arb
28-10-05, 19:32
Nora Istrefi......................Negativ.

Kur ja paska nis me knu more kjo?

ANESTEZIA
07-01-06, 18:25
Jane me te miret tash per tash. :!: :oops: