PDA

View Full Version : BLERO!!!!


MemphiSx
04-10-05, 22:26
Ne tetor Blero do te nis xhirimet per videoklipin e kenges hit "Can't You See" video e cila do te transmetohet fillimisht ne Suedi e me pas ne kanalet evropiane te muzikes.Momentalisht ai eshte duke bashkepunuar me disa artiste shqiptare emrat e te cileve nuk po na i tregon :) deri sa keto bashkepunime te perfundojne.Mesojme se Blero eshte ne bisedime per nje kontrate me Warner Music filialin skandinav e cila eshte njekohesisht edhe kompania e kengetarit te njohur me origjine iraniane Arash, kenga e te cilit "Boro Boro" (Largohu!) ka qene hit edhe ne Shqiperi..

laliloli
05-10-05, 22:02
Me pelqen Blero dhe i uroj suksese -e degjoj me endje

Dugzino86
06-10-05, 05:34
mirmengesë
jam tu kshyre per albumin re "blero - bashkë" po nuk pe gjej :(
someone gotta help me :'(

rafet llapjani
09-10-05, 01:25
Me pelqe Blero dhe eshte kengtar fantastik i uroj shum shum suksese :wink:

eksplozivi
11-10-05, 12:31
Blero mundet me qene gjithqka vetem kengetar kurr ska mu bo.

Barbaroza
29-11-05, 16:17
Kengetar i mire.Edhe shatiri mire po i rri! :lol:

Arb
29-11-05, 17:41
Haj zonin mos ja njefsha...

Reana
29-11-05, 17:48
Haj zonin mos ja njefsha...

Kush eshte ky :roll: :?:

Arb
29-11-05, 17:49
Haj zonin mos ja njefsha...

Kush eshte ky :roll: :?:

kongtar i thote vetit...

raptile
30-11-05, 14:08
interesant asht me pa se dridhet si me kan genta :lol: :lol: :lol: :lol:
Thjesht blero ska prirje per muzik

anna
04-12-05, 17:38
hahahaha Blero shume eshte katastrof sidomos kur mundohet me kercy ahhahaa sdi qysh mundet me i ba do gjestikulacione ihaaa pa lidhje
:wink:

raptile
08-12-05, 13:45
pse a mos mendove se une e lavdrova per kercim a anna :?: :?: :?: une mendoj se asht hala ma keq se katastrof .

Daja POLIC
01-01-06, 16:39
shum shum me pelqen gjigant kengetar eshte :wink:

elenora
09-06-07, 23:56
interesant asht me pa se dridhet si me kan genta :lol: :lol: :lol: :lol:
Thjesht blero ska prirje per muzik
hej ju djemt shum gjeloza jeni a se ska me BLERON

Rammstein
12-06-07, 00:13
...ncncncncn...dhum katastrof osht ky bre ....ani per kon paskeni qel tem ...hahaha ...ncncncn ..ky se meriton as tem me qel per to se leje per tjera sene...o god ...mos vet per ata njerz qe e ndegjojn ket berllog.


perka muzika eshte ..kopjac i muzikes t'zezakve .... shum -Shit- njeri...

per ka stili eshte Kopjac i nji kengetari Bugar , a Rus a sdi qka eshte ...veq ky mundohet mu bo si aj...ndytesir bre.


karikatur bash ....

veq rruzat e bardha qka i ka boll:biggrin: ...ncncnc...qe sa ika ato rruza kurr si ndrron ...shum ..Selak...

Rammstein
12-06-07, 00:13
...ncncncncn...dhum katastrof osht ky bre ....ani per kon paskeni qel tem ...hahaha ...ncncncn ..ky se meriton as tem me qel per to se leje per tjera sene...o god ...mos vet per ata njerz qe e ndegjojn ket berllog.


perka muzika eshte ..kopjac i muzikes t'zezakve .... shum -Shit- njeri...

per ka stili eshte Kopjac i nji kengetari Bugar , a Rus a sdi qka eshte ...veq ky mundohet mu bo si aj...ndytesir bre.


karikatur bash ....

veq rruzat e bardha qka i ka boll:biggrin: ...ncncnc...qe sa ika ato rruza kurr si ndrron ...shum ..Selak...

elenora
14-06-07, 03:13
se di pse jeni ju shqiptart keshtu sigurisht qe jeni shum gjeloza per at se qka thuni per BLERON apo per dikan tjeter deri sa pata mundesi me lexu komente te ndryshme nuk lexova diqka qe ju shqiptart e lavdroni dikan po vetem folni keq per te
e sa i perlet temes se BLEROS une personalisht jam nje adhuruse e madhe e tina edhe po tan diten ti ndegjoja kenget e tina sdo tme behen bajat e sa i perket pamjes se jashtme qe e ka ska verejtje shum cool esht

MPUUUUQQQ BLERO

luckyman
14-06-07, 23:56
Edhe mua me pelqen BLERO shumé,sidomos kur te qeshet sa simpatik delé..........."SIKUR PELAT N`ZHEG"i nxiré dhomtè,..hohohohoh.