PDA

View Full Version : cili kengetar/e ju shkon nerva me sse shumti


astronomi
15-02-09, 17:20
desha ta bej nje lloj ankete dhe ta di se cili prej kengetarve ka me se paku fansa ose cili kengetar duhet me se paku nga publiku ...JEPNI MENDIMIN :smile:

LOJETARI
23-02-09, 00:20
Te premten qe e lame mbrapa ,Afrim Muqiqi dhe Alberie Hadergjonaj kishin ardhe te sherojne zemrat e mergimtareve ne periferi te Frankfurtit . Zhurma e elektropianistit ,ulerima e Alberise dhe piskama e Afrimit benin gare ne mes veti se cili do te ua prishe me shpejt veshet publikut .Asnje kenge origjinale , asnje tingull origjinal ,gjithcka e kopijuar ,kiq oriental me elemete ashiqare te prostitucionit ,ishin pershtypjet e para qe te binin ne sy ne kete mbremje .Diku nga ora dy e mesnates kur alkoholi. neper disa pjese te salles, arriti piken e duhur te clirimit nga problemet e dites ,filloi si tadicionalisht neper tubime te tilla "emisioni i pershendetjeve dhe urimeve " prej dhjete eurove deri dikur me vone pesedhjete euro per nje kenge .Nuk ishte veshtire te kuptoje se sa pagoi ky apo ai per nje kenge sepse verehej qarte ne zerat dhe fytyrat e te dy kengetareve .
Per kete jave keta te dy jane per mua ne top listen e atyre qe me shkojne ne nerva .

Peja-Boy
04-03-09, 21:53
Rifadije Grajqevci ...Jo pak po teper eshte tu me shku nerva qetash ...

Prishtinasja_
05-03-09, 15:09
Rifadije Grajqevci ...Jo pak po teper eshte tu me shku nerva qetash ...

Pse ??

LABI
05-03-09, 15:15
Meda
Shaq Cervadiku
Mahmut Ferati

do qisi karikatura qe kur kendojne ne mungeze te zerit ju sarrakuqet fytyra si me jav nxane pick me dere :biggrin:

Prishtinasja_
05-03-09, 15:19
Mua gjithmone me kan shkuar edhe ende me shkojn nerva keto kengetaret qe po i bejn me shume reklam vete vetes , si psh. Gjyste Vulaj, iljeta, Zajmina Vasjari, Ingrid Gjoni ! Te gjitha pa nivel !

Peja-Boy
07-03-09, 16:27
Pse ??

Sdi ashtu po me shkon nerva ....

guriko
07-03-09, 16:49
meda
mihrije braha
naim abazi
genta

Guri i madh
07-05-09, 22:03
te gjith tallavistat e zymber avdiu


e meda gjeza te gjith qe knojn turqisht arabisht magjhupisht shkinisht e greqisht jan shum ,nji karikator nuk i perthekon

Elina
07-05-09, 22:26
te gjith tallavistat e zymber avdiu


e meda gjeza te gjith qe knojn turqisht arabisht magjhupisht shkinisht e greqisht jan shum ,nji karikator nuk i perthekon

Na eshte deformu muzika o Guri....si me pas kap promaja ne te kater anet.

Nuk e di ku na mbet muzika e mirefillt,,,kur shumica e parapelqejne ket virusin e muzikes te quajtur tallava sa qe kun nuk gjendet ndonje antibijotik per me sheru ket hilet :biggrin:

Tash mos t'ju hy me emra cilet kengetar nuk me
pelqejne,,,vec se ka kogja si shume.

Guri i madh
07-05-09, 22:28
Na eshte deformu muzika o Guri....si me pas kap promaja ne te kater anet.

Nuk e di ku na mbet muzika e mirefillt,,,kur shumica e parapelqejne ket virusin e muzikes te quajtur tallava sa qe kun nuk gjendet ndonje antibijotik per me sheru ket hilet :biggrin:

Tash mos t'ju hy me emra cilet kengetar nuk me
pelqejne,,,vec se ka kogja si shume.


tani une do e sjelli nji keng magjupisht qe zymber avdiu e knonper momentin nuk po e gjej po kur kto dy keng i gjej do i postoj ne ket tem te dyat bashk njera e kenduar magjupisht e tjtra shqip e kenduar nga zymber avdiu fatkeqsisht

gazi-de
07-05-09, 22:39
Blero:mad:

Guri i madh
07-05-09, 22:41
Blero:mad:tullusum esht ky blero krejt qyteti ku jetoj esht me posrerat e tij po per mue esht nji tullusum eshedibilah

Elina
07-05-09, 22:44
Blero:mad:

une jam ai tipi me nje stil unik
jam kogja fac, jam kogja sick
jam i smut,
ja kam anen baby per shum sene...........qeshtu thot ai ne nje kange :biggrin:

gazi-de
07-05-09, 22:48
une jam ai tipi me nje stil unik
jam kogja fac, jam kogja sick
jam i smut,
ja kam anen baby per shum sene...........qeshtu thot ai ne nje kange :biggrin:
e po,po une nuk e ndegjoj se jeten bre ma shkurton ai:mad::biggrin::biggrin:

e_martumja
07-05-09, 22:50
Qudi s'kam bash nje person qe me shkon nerva por ka disa qe nuk me pelqejne zhandrri i tyre dhe sjelljet...

Guri i madh
07-05-09, 22:52
Qudi s'kam bash nje person qe me shkon nerva por ka disa qe nuk me pelqejne zhandrri i tyre dhe sjelljet...a nuk esht ndonji qe e ndorron kanalin e TV une shum i kam qe pasi te largohet nga ekrani kthehna ne at kanal ku isha ma par

Elina
07-05-09, 22:58
e po,po une nuk e ndegjoj se jeten bre ma shkurton ai:mad::biggrin::biggrin:

Ti e paske problemin e zgjedhun ...mos e ngo Bleron edhe rrnon sa te don :biggrin:


Leje O Guri hiqu atij zhanri e atyre kengeve ... mos e flliq as mausin per me kliku mbi to :tongue:

e_martumja
07-05-09, 23:01
a nuk esht ndonji qe e ndorron kanalin e TV une shum i kam qe pasi te largohet nga ekrani kthehna ne at kanal ku isha ma partelekomanden e TV nuk e mbaj ahahaha dmth shikoj qka shikon psh, foot ne gjuhen frenge tani ne gjuhen gjermane shkojm pak edhe ne gjuhen italiane tybe edhe potugalisht ka mundsi ahahahhaha


Upsssssss Monika Salihu me nje rast m'ka shku pak sine nerva....do gjesta, vallzim te quditshem.....

Guri i madh
07-05-09, 23:03
Ti e paske problemin e zgjedhun ...mos e ngo Bleron edhe rrnon sa te don :biggrin:


Leje O Guri hiqu atij zhanri e atyre kengeve ... mos e flliq as mausin per me kliku mbi to :tongue:

une kerkoj keng ne jutube po nuk do me than qe me pelqejnikam dikund nja 200 audio kaseta me keng te vjetra ekam edhe video kaseta shum te vjetra 20 vjet e ma teperpo ne jutube her pas here shiqoj qka ka te re ose kerkoj ndonji keng qe me bie ndermend po edhe me pelqen

~AnnA~
07-05-09, 23:48
Definitivisht-Meda...

Zhaneta
07-05-09, 23:52
Ramadan Krsaniqi......

Virti
08-05-09, 00:35
... as emrin s'ia kam mbajte n'mend! :cool:

Idila
08-05-09, 11:50
T gjith ata/ato q kndojn tallava...!

Jana
08-05-09, 12:08
Shpat Kasapi....

lola.G
13-05-09, 12:09
Blero nga meshkujt dhe Adelina Ismajli nga femrat ...:@

thellenza
15-05-09, 22:56
Shyhrete Behluli..cka ish bo me shku ne pesion ajo qetash.. pa kengetar skishim mbete se sa zall ne deti ka...ani kur po ngrihet sikur ato luliat..phiii tullusum u bo bre.

Jan edhe disa cika te vogela qe po bojn kishe po kendojm, edhe ato nerva me shkojn. Nje fare Blinera, e disa tjera sikur ajo.

LABI
15-05-09, 23:04
ndoshta eshte qeshtje koincidence apo edhe qeshtje vete-efiqience (show-biz-politika)... vetem se eshte e nje gje qe n'pergjithesi (siq thojne vellezerit tane posht andej kah deti) politikuajt dhe kongetaret shumica dermuese MA SHPIFINNN :biggrin:

Zhaneta
15-05-09, 23:07
Ramadan Krsaniqi......:biggrin:

LABI
15-05-09, 23:11
Ramadan Krsaniqi......

Kosova Qyqllar Bej :biggrin: