PDA

View Full Version : Jepni komentin tuaj pėr kėtė ......


LOJETARI
24-07-07, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=4FKuy6hpl1Q


Pėrshkruani me pak fjalė atė qė po shihni dhe po dėgjoni nė kėtė video .

SANTANA-29
24-07-07, 15:50
Nuk e di me pak fjal a shum per mue po i vike era (M);; ajo ska lidhje as me kcye e as me kendue ME DY FJAL KATASTROF,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,

Peja-Boy
24-07-07, 15:51
Veq edhe Stubi po i Mungojka ..!

SANTANA-29
24-07-07, 15:56
Veq edhe Stubi po i Mungojka ..!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH mu majt :tongue:

luckyman
24-07-07, 17:09
Ksaj mas pari i kisha hi thuper bytheve :tongue: atéher .......................ahhhhhhhh medet se u plaka!!!

jadore
24-07-07, 17:55
... lere qiken rehat de mik , eshte gezushem , paska mesuar 2 levizje me shume , edhe me ekujliber gjate levizjes paska perparime , ..

p.s.
ne pergjithesi , vetem ne muziken shqiptare kam pare qe per dhembjen tradhetine , zhgenjimin , ndjenjen, te kercehet e te luhatet , e vallezohet deri ne trans.....!!! si duket forme e re kjo e terapis , per tejkalimin e krizave psiko-emocionale.....!!!!!

Rammstein
24-07-07, 18:08
...Sen palidhje bre ....Balic mo .....

prishtinasi
24-07-07, 19:34
Me degju s'mujta...ronde shume me e degju...e per me pa...me te thane drejt...ja pshteta kompijuterit tim 5 euro ne ball:)

lyra2
25-07-07, 12:34
Komenti im:S'ka rendesi se ne cilin tren udhetoi,me rendesi eshte se ne cilin stacion zbriti....
Asaj veq i duket se ka arritur ne stacionin e duhuur,i duket vehtja VIP,pamvaresisht....bile bile edhe ne forum e komentojme
Kengetare jo...valltare jo......s'po di bre cka t'i them..ASI QE DEL NE TV DHE SHQIPTARET E VEQ E KQYRIN SERI......:wink:

Peja-Boy
25-07-07, 18:37
Qka thon te vjetrit : "Jon Vdek Burrat, Ska Burra ma "

arton bala
25-07-07, 19:22
kopje e motres te vet: bukuri prej natyres, qe heret fillon mu prishe prej mendjes.

Peja-Boy
26-07-07, 13:14
http://web.ukonline.co.uk/kosova/ushtrime_fitnes.html (http://web.ukonline.co.uk/kosova/ushtrime_fitnes.html)

Jepni Mendimin e Juaj per kete !!

niemand
26-07-07, 13:58
Po e shoh qe shumica nga ju jeni katunar.. apo musliman qe burri ju ka mesu me mbulojse e mantille qe vera ju duket 80 grad nxeht.. e shkoni e qesheni me Zanfinen.. pse valll ju sbeheni biles sa gjysma e ksaj dhe e motres saj.. kjo eshte yll dhe e pelqej teeeeeper dhe muzika dhe e levizja e saj eshte taman.. ( Njeri pa behane ) si dhe per mua eshte taman VIP Kosovar dhe e madhe.. me vjetet qe kjo kishte tani ka arrit shum dhe i lumt..

http://img262.imageshack.us/img262/4879/ahdelinavh6.jpg

lyra2
26-07-07, 14:05
Po e shoh qe shumica nga ju jeni katunar.. apo musliman qe burri ju ka mesu me mbulojse e mantille qe vera ju duket 80 grad nxeht.. e shkoni e qesheni me Zanfinen.. pse valll ju sbeheni biles sa gjysma e ksaj dhe e motres saj.. kjo eshte yll dhe e pelqej teeeeeper dhe muzika dhe e levizja e saj eshte taman.. ( Njeri pa behane ) si dhe per mua eshte taman VIP Kosovar dhe e madhe.. me vjetet qe kjo kishte tani ka arrit shum dhe i lumt..

http://img262.imageshack.us/img262/4879/ahdelinavh6.jpg


hahhhahhhahhhahahahahahahahahahahahhahahahhahahhah a veq kush ja u ka inati tybe!!
Ani ajo zanfina sa mire e percjell ritmin e kengez me levizjet e trupit hahhhahhhhah

niemand
26-07-07, 14:11
lyra2 nuk eshte per tu qesh.. se tani shekulli 21 ju doni nje si "Ganimete Jashanica" me kompleteee e rrin si lloj roboti.. apo jam gabim?

Peja-Boy
26-07-07, 14:11
Po e shoh qe shumica nga ju jeni katunar.. apo musliman qe burri ju ka mesu me mbulojse e mantille qe vera ju duket 80 grad nxeht.. e shkoni e qesheni me Zanfinen.. pse valll ju sbeheni biles sa gjysma e ksaj dhe e motres saj.. kjo eshte yll dhe e pelqej teeeeeper dhe muzika dhe e levizja e saj eshte taman.. ( Njeri pa behane ) si dhe per mua eshte taman VIP Kosovar dhe e madhe.. me vjetet qe kjo kishte tani ka arrit shum dhe i lumt..


Qoje nje anetar te Familjes ti Qytetar se edhe ti Bon emer ne shpind te saj!!

Nuk jan gjera qe si ka dikush tjeter, i kan : Sllovaket e Bugaret e shume qe Punojn neper Perendim e ne Ks neper Kafe, Lokale Nate !!

E Sipas mendimit tim ti koke taman Qytetar e Demokrat e lumja ajo qe te shtika mbrenda hahha..!

Peja-Boy

lyra2
26-07-07, 14:18
lyra2 nuk eshte per tu qesh.. se tani shekulli 21 ju doni nje si "Ganimete Jashanica" me kompleteee e rrin si lloj roboti.. apo jam gabim?
Katunar po,jemi shumica e sidomos une,po edhe katunaret kane vesh per muzik.e per ate se jemi ne shekullin 21 ndoshta mire e ke ..se nime ,ne shekullin 20 kultivohej muzika e mirfillte ,e na ka pas qorodit krejt ...Tash ,veq ulu e shiqo e ndegjo zanfinen e knaqu krejt?
Kukuku ani kur e knon partizanin ...jaaaa me u shkri breee...;))

Peja-Boy
26-07-07, 14:23
Katunar po,jemi shumica e sidomos une,po edhe katunaret kane vesh per muzik.e per ate se jemi ne shekullin 21 ndoshta mire e ke ..se nime ,ne shekullin 20 kultivohej muzika e mirfillte ,e na ka pas qorodit krejt ...Tash ,veq ulu e shiqo e ndegjo zanfinen e knaqu krejt?
Kukuku ani kur e knon partizanin ...jaaaa me u shkri breee...;))

Jan Kengetare qe shohin veq para hunde qka kan ....

Komenete Negative ne Veshjen e Tyre shume e Tepert Sakrifica per te ber emer ne Kosove !

niemand
26-07-07, 14:27
Qoje nje anetar te Familjes ti Qytetar se edhe ti Bon emer ne shpind te saj!!

Nuk jan gjera qe si ka dikush tjeter, i kan : Sllovaket e Bugaret e shume qe Punojn neper Perendim e ne Ks neper Kafe, Lokale Nate !!

E Sipas mendimit tim ti koke taman Qytetar e Demokrat e lumja ajo qe te shtika mbrenda hahha..!

Peja-Boy


O bajat njeri :)).. po flasim per Zanfinen e jo per antaret e familjes.. e lexo njeher cfar po flitet e mos ja fut kot se nuk lexohen keto fjal tua qe po shkruan..

Po mire me thuaj ti mua cfar kan Bullgaret me shum se Kosovaret apo Sllovenet ? as gje nuk kan..edhe ne kemi mundesi me qen me te fort se ata..por disa mendime dhe do si ti kshtu qe kan mendjen ende ka stergjyshi i tij.. kur ishte i vogel e mesoi " O bir grujen duhet me shkumcu llos cdo aksham e sabah.. mos me lan me shku ne kojshi me nejt , mos me lan me dal prej deres po ter kohen me mbajt mrenda e harroje ma me u ba muzikante " prandaj ti cuni prej wiene.. kishe po jeton ne nje vend te civilizum si Wiena po mjer ajo qe po te majka.

lyra2
26-07-07, 14:29
Jan Kengetare qe shohin veq para hunde qka kan ....

Komenete Negative ne Veshjen e Tyre shume e Tepert Sakrifica per te ber emer ne Kosove !
Me vjen keq sa shume sakrifikojne breeeeee mos vet,duhet se pari zerin ta shkollojne,duhet levizjet e skenes t'i kontrollojne e mos vet per to.Po sakrificen me te madhe qe e bejne eshte ajo qe duhet te (z)veshen,me shije qe mos vet sa shum shiten te ne .....se nime syri kerkon bukuri ,e per veshin s'ka problem qyyyy,dil ne sken kce si e marre ,ktheja shpinen kameres edhe menjeher VIP!!!!!

Nejse nejse ,une katunare e nuk po di mire veq ne at shekullin tone vallahi,kendojshin do qe sot kur i ndegjoj ......rrenqethem.Vakti e han kashten de...

lyra2
26-07-07, 14:36
O bajat njeri :)).. po flasim per Zanfinen e jo per antaret e familjes.. e lexo njeher cfar po flitet e mos ja fut kot se nuk lexohen keto fjal tua qe po shkruan..

Po mire me thuaj ti mua cfar kan Bullgaret me shum se Kosovaret apo Sllovenet ? as gje nuk kan..edhe ne kemi mundesi me qen me te fort se ata..por disa mendime dhe do si ti kshtu qe kan mendjen ende ka stergjyshi i tij.. kur ishte i vogel e mesoi " O bir grujen duhet me shkumcu llos cdo aksham e sabah.. mos me lan me shku ne kojshi me nejt , mos me lan me dal prej deres po ter kohen me mbajt mrenda e harroje ma me u ba muzikante " prandaj ti cuni prej wiene.. kishe po jeton ne nje vend te civilizum si Wiena po mjer ajo qe po te majka.
hahahhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahahahahah ahhahah ooo deka bre ,po sa mire ke be nje krahasim!!!
Kan nderru kohnat de,bone grun kengetare e ajo te shkumcon me pare,mos ni djalem ti qyyy..kqyr punen se cka kane shkinat e bugarkat sen nuk po u mungon iiihhhh hahhah

Peja-Boy
26-07-07, 14:45
O bajat njeri :)).. po flasim per Zanfinen e jo per antaret e familjes.. e lexo njeher cfar po flitet e mos ja fut kot se nuk lexohen keto fjal tua qe po shkruan..

Po mire me thuaj ti mua cfar kan Bullgaret me shum se Kosovaret apo Sllovenet ? as gje nuk kan..edhe ne kemi mundesi me qen me te fort se ata..por disa mendime dhe do si ti kshtu qe kan mendjen ende ka stergjyshi i tij.. kur ishte i vogel e mesoi " O bir grujen duhet me shkumcu llos cdo aksham e sabah.. mos me lan me shku ne kojshi me nejt , mos me lan me dal prej deres po ter kohen me mbajt mrenda e harroje ma me u ba muzikante " prandaj ti cuni prej wiene.. kishe po jeton ne nje vend te civilizum si Wiena po mjer ajo qe po te majka.


Tregom pse u Ofendove kur te thash per Antar te Familjes ?? Nese ke mundesi ??

Peja-Boy
26-07-07, 14:47
hahahhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahahahahahah ahhahah ooo deka bre ,po sa mire ke be nje krahasim!!!
Kan nderru kohnat de,bone grun kengetare e ajo te shkumcon me pare,mos ni djalem ti qyyy..kqyr punen se cka kane shkinat e bugarkat sen nuk po u mungon iiihhhh hahhah

Simbas tij, te ruj Familjen teme se qka bon te tjerat pune e madhe !!

GILI ka arrit edhe ajo sikur emer /Kengetare)ne Kosov por shikoje si , ka edhe shume tjera por e Ceka Gilin ..!

Peja-Boy
26-07-07, 14:49
O bajat njeri :)).. po flasim per Zanfinen e jo per antaret e familjes.. e lexo njeher cfar po flitet e mos ja fut kot se nuk lexohen keto fjal tua qe po shkruan..

.

Po sillem keq ne Teme, sdo zhgenjehem nese me shlyhet Postimi por kam edhe nje Pyetje per ty ..!

A po lshojm Muziken me u Argetu pak me fresku trurin apo po lshojm Muziken me u shtrin en shtrat e me e kap en dor me i ra ??

lyra2
26-07-07, 14:52
Po de mire eki ahhahahhaahaah krejt kengetaret le t'i marrin burrat kompozitor,kqyre mihrin ti ku ka mrriii ,edhe moderatore ooo univerzale bre.....e qka me be ajo qe ka ze..po qe fati nuk e ka taku me naimin e me burrin e gilit .

Peja-Boy
26-07-07, 14:54
Po de mire eki ahhahahhaahaah krejt kengetaret le t'i marrin burrat kompozitor,kqyre mihrin ti ku ka mrriii ,edhe moderatore ooo univerzale bre.....e qka me be ajo qe ka ze..po qe fati nuk e ka taku me naimin e me burrin e gilit .

Naimi nuk guxon me e qu kryet se nje Kengetare aq Sexi gjynah me e humb ...Gjelozon vallahen !!

Edhe e Dyta kam ndi se Djalin qe e kan nuk eshte i Naimit, Ndoshta jam Gabim por ashtu me te ndime po flas !!

lyra2
26-07-07, 14:56
Qe veq edhe kete mesele e ika prej ktuuu,
Kish pas hanger njoni pasul ,e kur ka shku ka thene ,MOS MENDONI QE NUK E DITA QE KE PA ZI,a e kuptut ju a jo;=)).

SANTANA-29
26-07-07, 14:58
Qe veq edhe kete mesele e ika prej ktuuu,
Kish pas hanger njoni pasul ,e kur ka shku ka thene ,MOS MENDONI QE NUK E DITA QE KE PA ZI,a e kuptut ju a jo;=)).
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHAHHAHAAHAHH,diqa tuj kesh,vashdoni ,hahahahahah:tongue:

niemand
26-07-07, 15:11
Po sillem keq ne Teme, sdo zhgenjehem nese me shlyhet Postimi por kam edhe nje Pyetje per ty ..!

A po lshojm Muziken me u Argetu pak me fresku trurin apo po lshojm Muziken me u shtrin en shtrat e me e kap en dor me i ra ??


Paj me dal noj djal si ty qe ste dalin 2 karrika ne Autobus.. prej kilogramve qe ke ba normal qe ste shiko njeri.. ...me e kap en dor me i ra ? kete se kuptova? Kujt me i ra?

SANTANA-29
26-07-07, 15:14
Paj me dal noj djal si ty qe ste dalin 2 karrika ne Autobus.. prej kilogramve qe ke ba normal qe ste shiko njeri.. kete se kuptova? Kujt me i ra?
Zitit me kry,,,,,hahahahahhaahahahahahahahahahahah

XheBraiLi
26-07-07, 17:44
Pornografia ne Kulm....
nejse dikush duhet me kon ne qender te vemendjes nese si bon zoni atehere vjen ne shprehje prapanica e madhee....
hahahha nejse mendimi jem...

aLbaChiCk
26-07-07, 18:08
http://www.youtube.com/watch?v=4FKuy6hpl1Q


Pėrshkruani me pak fjalė atė qė po shihni dhe po dėgjoni nė kėtė video .

Go-Go tanz me defa haahahahahahaahahah mod e re more qy mos u habitni :biggrin:

Peja-Boy
26-07-07, 18:22
Paj me dal noj djal si ty qe ste dalin 2 karrika ne Autobus.. prej kilogramve qe ke ba normal qe ste shiko njeri.. kete se kuptova? Kujt me i ra?HGahgahgahgahgahgahg Pyet SANTANA ne PV te tregon ..!!

Ivvvv ivvvvv Peja-Boy <---Vdiq se qeshuri !!!

yllbardh
27-07-07, 13:32
Qyre.... qyre.... lene more qiken se u hy n'bylyk e tash do me u kallxue se nashta i'a baj edhe ma mire se motra e madhe..... qyy..... dridhe.... dridhe.... jasha..... jasha..... qe bacit i gja nja dy eu e mos u lodh.......hahahha

Gentiani
28-07-07, 02:10
http://www.youtube.com/watch?v=4FKuy6hpl1Q


Pėrshkruani me pak fjalė atė qė po shihni dhe po dėgjoni nė kėtė video .


Shumė mirė goca po e dridhė... dridhet hiq pa pushu ha,hahahaaaaaaaa!