PDA

View Full Version : Muzika


Selman84
14-11-06, 00:28
Kėrkoj kėngen qe shkon keshtu "Eja po tė pres sonte malli po mė djeg eja se po vuaj shum pa ty se kam letė". A ka dikush mundsi tė me kallzoje se si e ka emrin kėnga dhe kush po e kendon dhe ku me e gjet nė mp3...? Faleminderit Shum...:smile: