PDA

View Full Version : Ibrahim Tatlises


ANTIVIRUS
29-06-07, 20:42
Ibrahim Tatlises - Adana Kopru Basi.MP3
Ibrahim Tatlises - Agliyorum Kahrimdan.mp3
Ibrahim Tatlises - Akdeniz Aksamlari.mp3
Ibrahim Tatlises - Aksamdan Aksama.MP3
Ibrahim Tatlises - Allah Cezani Verecek.mp3
Ibrahim Tatlises - Allahim Neydi Gunahim.Mp3
Ibrahim Tatlises - Anam.mp3
Ibrahim Tatlises - Asiksin.MP3
Ibrahim Tatlises - Askimsin Sevdalimsin.MP3
Ibrahim Tatlises - At Gitsin.mp3
Ibrahim Tatlises - Ayaginda Kundura.MP3
Ibrahim Tatlises - Aysem.mp3
Ibrahim Tatlises - Bahcede Dal Olaydim Mamir Ha Mamir.MP3
Ibrahim Tatlises - Basi Belalim.mp3
Ibrahim Tatlises - Basina Vurdun Da Delli Ettin Beni.MP3
Ibrahim Tatlises - Bebegim remix.mp3
Ibrahim Tatlises - Bebegim.mp3
Ibrahim Tatlises - Ben Ne Insanlar Gordum.MP3
Ibrahim Tatlises - Bende Bir Insan Ogluyum.MP3
Ibrahim Tatlises - Bende Isterem.mp3
Ibrahim Tatlises - Beyaz Gul Kirmizi Gul.MP3
Ibrahim Tatlises - Bi Tanem.mp3
Ibrahim Tatlises - Bir Allahim Var Birde Sen.mp3
Ibrahim Tatlises - Bir Kulunu Cok Sevdim.MP3
Ibrahim Tatlises - Bir Mumdur.mp3
Ibrahim Tatlises - Bir Tanem.mp3
Ibrahim Tatlises - Birak Gitsin.MP3
Ibrahim Tatlises - Bu Gece.mp3
Ibrahim Tatlises - Bu Nasil Guzel.MP3
Ibrahim Tatlises - Bugun Bayram.MP3
Ibrahim Tatlises - Bugun Bize Pir Geldi.mp3
Ibrahim Tatlises - Cakmak Cakmaga Geldik.MP3
Ibrahim Tatlises - Can Hatice.MP3
Ibrahim Tatlises - Cemo.MP3
Ibrahim Tatlises - Ceylan - zcan Deniz-Zeyno,Iki Iki Drt Eder.mp3
Ibrahim Tatlises - Ceylan.MP3
Ibrahim Tatlises - Cilli Kiz.MP3
Ibrahim Tatlises - Coban.mp3
Ibrahim Tatlises - Daglarda Kar Olsaydim.MP3
Ibrahim Tatlises - Daldalanim Dalim Yok Daldalanim.MP3
Ibrahim Tatlises - Dallam.MP3
Ibrahim Tatlises - Daracik Sokakta.MP3
Ibrahim Tatlises - Dere Kenarindan Gecti.MP3
Ibrahim Tatlises - Dergah Senden.MP3
Ibrahim Tatlises - Dersini Almis.MP3
Ibrahim Tatlises - Dert Sayanim.MP3
ibrahim Tatlises - Dertli Dertli.mp3
Ibrahim Tatlises - Derya.MP3
Ibrahim Tatlises - Dom Dom Kursunu.mp3
Ibrahim Tatlises - Eli Develi.mp3
Ibrahim Tatlises - Elleri Pamuk Saclari Sari.mp3
Ibrahim Tatlises - Emmine.mp3
Ibrahim Tatlises - Erkekler.mp3
Ibrahim Tatlises - Esmerin Adi Oya.mp3
Ibrahim Tatlises - Evlerin Boyali Direk.mp3
Ibrahim Tatlises - Eyvah.mp3
Ibrahim Tatlises - Firat.mp3
Ibrahim Tatlises - Fosforlu Cevriyem.mp3
Ibrahim Tatlises - Garip Bir Kustur Gonlum.mp3
Ibrahim Tatlises - Gelde Yasa.mp3
Ibrahim Tatlises - Gidecegim.mp3
Ibrahim Tatlises - Gonul Senin Elinden.mp3
Ibrahim Tatlises - Gozlerinden.mp3
Ibrahim Tatlises - Gulum Benim.mp3
Ibrahim Tatlises - Glm Seni Koparmislar.mp3
Ibrahim Tatlises - Hasret Kaldim.mp3
Ibrahim Tatlises - Haydi Soyle.mp3
Ibrahim Tatlises - Hesabim var.mp3
Ibrahim Tatlises - His Hisi Hancer.mp3
Ibrahim Tatlises - Hor Gorme.mp3
Ibrahim Tatlises - Hlya.mp3
Ibrahim Tatlises - Icem Diyorum.mp3
Ibrahim Tatlises - Iki Iki Drt Eder.mp3
Ibrahim Tatlises - Indim Gulum Bagina.mp3
Ibrahim Tatlises - Kadifeden Kesesi.mp3
Ibrahim Tatlises - Kara Yemeni.mp3
Ibrahim Tatlises - Kara Zindan.mp3
Ibrahim Tatlises - Karacadirin Kizi.mp3
Ibrahim Tatlises - Kirmizi Kurdele.mp3
Ibrahim Tatlises - Kotu Kader.mp3
Ibrahim Tatlises - Kuma.mp3
Ibrahim Tatlises - Kurban Oldugum.mp3
Ibrahim Tatlises - Kursuna Gerek Yok.MP3
Ibrahim Tatlises - Leylim Ley Enstr.mp3
Ibrahim Tatlises - Leylim Ley Remixed By DJ-Maydonoz.mp3
Ibrahim Tatlises - Lolo.mp3
Ibrahim Tatlises - Maras Maras.mp3
Ibrahim Tatlises - Mavi Mavi.MP3
Ibrahim Tatlises - Mavi Mavi_mix.mp3
Ibrahim Tatlises - Mega Ask.mp3
Ibrahim Tatlises - Mutlu Ol Yeter.mp3
Ibrahim Tatlises - Nerelere Gidem.mp3
Ibrahim Tatlises - Odalarda Isiksizim.mp3
Ibrahim Tatlises - Omuzumda Sevda Yuku.mp3
Ibrahim Tatlises - zluyorum.mp3
Ibrahim Tatlises - Raki Ictim Sarap Ictim.mp3
Ibrahim Tatlises - Sabuha.mp3
Ibrahim Tatlises - Sarhosum Oy.mp3
Ibrahim Tatlises - Saza Niye Gelmedin.mp3
Ibrahim Tatlises - Seherde Uyanirsan.mp3
Ibrahim Tatlises - Sen Sen.mp3
Ibrahim Tatlises - Sen Yoksun.mp3
Ibrahim Tatlises - Seni seviyorum.mp3
Ibrahim Tatlises - Seni Yakacaklar.mp3
Ibrahim Tatlises - Seninle Ilk Bakismamiz Varya.mp3
Ibrahim Tatlises - Sevdigime Pisman Ettin.mp3
Ibrahim Tatlises - Sevmek.mp3
Ibrahim Tatlises - Sevmeyi Dene.mp3
Ibrahim Tatlises - Siverek asmasiyam kurtce.mp3
Ibrahim Tatlises - Sizi Nasil Ozledim.mp3
Ibrahim Tatlises - Sormadin Beni.mp3
Ibrahim Tatlises - Tek_Tek.mp3
Ibrahim Tatlises - Tombul Tombul.mp3
Ibrahim Tatlises - Tukendi Nakti Omrum.MP3
Ibrahim Tatlises - Urfa'nin Seher Vakti.mp3
Ibrahim Tatlises - Uzun Uzun Kamislar.mp3
Ibrahim Tatlises - Vay Bana Vayla.mp3
Ibrahim Tatlises - Vur Gitsin Beni.mp3
Ibrahim Tatlises - Ya Ley.mp3
Ibrahim Tatlises - Yakamoz.mp3
Ibrahim Tatlises - Yalan.mp3
Ibrahim Tatlises - Yallah Sofor.mp3
Ibrahim Tatlises - Yalnizim-Felek-Aysem.mp3
Ibrahim Tatlises - Yanagi Gamze.mp3
Ibrahim Tatlises - Yaram Sizlar.mp3
Ibrahim Tatlises - Yas Altmisbes.mp3
Ibrahim Tatlises - Yemen Turkusu.mp3
Ibrahim Tatlises - Yemin Ettim.mp3
Ibrahim Tatlises - Yesil yesil.mp3
Ibrahim Tatlises - Yetmez Mi.mp3
Ibrahim Tatlises - Yikilmisim Ben.mp3
Ibrahim Tatlises - Yogurt Koydum Dolaba.mp3
Ibrahim Tatlises - Yol Ver Daglar.mp3
Ibrahim Tatlises - Yorgun (Siirli).mp3

http://rapidshare.com/files/33402190/Ib.Ta.Sec..part1.rar
http://rapidshare.com/files/33392657/Ib.Ta.Sec..part2.rar
http://rapidshare.com/files/33394945/Ib.Ta.Sec..part3.rar
http://rapidshare.com/files/33397100/Ib.Ta.Sec..part4.rar
http://rapidshare.com/files/33399121/Ib.Ta.Sec..part5.rar
http://rapidshare.com/files/33399446/Ib.Ta.Sec..part6.rar

pasi : derya

Rammstein
30-06-07, 00:30
Qysh si Femij kur kam jam kan , e kam pas tullusum , qetash edhe ma shum ...

valiii
30-06-07, 03:38
Shume Kendon bukur dhe larte (G-ZH) , e ka zerin qe se ka kush , per zhanrin e vet eshte Nr=1 .

Sy_kaltra
27-07-07, 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=emLIjXEdefE&mode=related&search=

Tomori
27-07-07, 18:27
http://www.youtube.com/watch?v=emLIjXEdefE&mode=related&search=


Pershendetje Sy_kaltra...mua kjo keng me emocionon shum..?!!

http://www.youtube.com/watch?v=jP0hgQ8fQ7Y

Tomori
26-08-07, 21:42
http://www.youtube.com/watch?v=5zK3v-3QBO4

Preshevar
26-08-07, 22:27
Nj Kujtim nga fmijria :biggrin:

Jallah Shofer, jallah :tongue: http://www.youtube.com/watch?v=imni-NhMitg

A qka e ka pas knuuuuue :biggrin:

rilinda
29-08-07, 20:10
Qyre, qyyyyreeeee... tani thojn: "Ve prizrenalit, din, ngojn e knojn turqisht". nc, nc, nc...

Preshevar
29-08-07, 20:16
Qyre, qyyyyreeeee... tani thojn: "Ve prizrenalit, din, ngojn e knojn turqisht". nc, nc, nc...

Hoshgelden Nasesin arkdash Prizrena'like :biggrin:

rilinda
29-08-07, 20:32
Hoshgelden Nasesin arkdash Prizrena'like :biggrin:

ka the?:rolleyes:
Mundsisht me ma "transllejt"!?

Preshevar
29-08-07, 20:43
ka the?:rolleyes:
Mundsisht me ma "transllejt"!?

Si t'me kujtohet mir,.. do me then Mir se erdhe mikesha Rilinda :smile:

(se kuptoj turqishten,.. veq qeto fjal :D)

rilinda
29-08-07, 21:17
Si t'me kujtohet mir,.. do me then Mir se erdhe mikesha Rilinda :smile:

(se kuptoj turqishten,.. veq qeto fjal :D)

ahaa... t'falemnderit. E une turqisht se di asniiiii fjal. E pabesueshme, por shum e vret.

Arb
29-08-07, 21:23
ahaa... t'falemnderit. E une turqisht se di asniiiii fjal. E pabesueshme, por shum e vret.

T'lumte.............!

Preshevar
29-08-07, 21:28
ahaa... t'falemnderit. E une turqisht se di asniiiii fjal. E pabesueshme, por shum e vret.

Nuk eshte shum e vrtet jo :tongue:, me t'thon Merhaba me sabah, me kupton shum mir hahahaahaa, kshtu mi fol krejt gjuhet po din, e turqishten spo e din duke pas plot kosovar-turqi ne pz :rolleyes::biggrin: lol

Hajt se msohesh ::tongue:

rilinda
29-08-07, 21:34
Nuk eshte shum e vrtet jo :tongue:, me t'thon Merhaba me sabah, me kupton shum mir hahahaahaa, kshtu mi fol krejt gjuhet po din, e turqishten spo e din duke pas plot kosovar-turqi ne pz :rolleyes: lol

Hajt se msohesh :
Pi di qato q i kemi msu n'shkoll, edhe qata q e kom msu, duke ju falenderuar tv21-shit.

E sa pr turqisht... edhe mos me dit, s'bohet nami (edhe se kom njet me ja nis me msu). Nuk mundet gjuha turke me ma hup titullin POLIGLOTE. :tongue::biggrin:

Preshevar
29-08-07, 21:48
Pi di qato q i kemi msu n'shkoll, edhe qata q e kom msu, duke ju falenderuar tv21-shit.

E sa pr turqisht... edhe mos me dit, s'bohet nami (edhe se kom njet me ja nis me msu). Nuk mundet gjuha turke me ma hup titullin POLIGLOTE. :tongue::biggrin:

Jooo Jo nami s'bohet aspak... po sa me shum me dit aq me mir eshte, sidomos kur t'jetosh me kojshi q e flasin kete gjuh...
...edhe nuk i bn dm as kombit e askujt ne qoft se meson dy tri fjal turke, ..edhe nime nuk eshte patriotizm mos me dasht me msu turqishtn pershembull :biggrin: lol

buonas noches POLIGLOTE :wink:

alampa10
13-01-08, 01:04
dilinizi bilmiyorum emeği geenlere teşekkr ederim....

Guri i madh
13-01-08, 01:23
po ende po flitet per ket far muti po ky me qen njeri lufton per t drejtat e kurdve

ata qe e kan prue nuk jan aspak shqiptar

rilinda
20-01-08, 00:00
dilinizi bilmiyorum emeği geenlere teşekkr ederim....

ka? :rolleyes: ...................

DritonPR
23-01-08, 18:31
ka? :rolleyes: ...................

kesh tu i thon alampes "seni seviyorum" po po tutna se mos po qellon mashkull hahaha

DritonPR
23-01-08, 18:35
kqyreni femren me flamur tonin shum ma e lezecme se ajo me flamur turke :P

http://img519.imageshack.us/img519/6074/051013205726ou4.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
08-02-09, 13:46
T'lumte.............!Arb,ne temat e muzikes kam hye veq ne faqet e para e ma tutje s'kam kqyr kur deri me sot.
Sot kisha pak koh dhe i shfletova tjerat faqe pash ket temen per Ibrahım Tatlisesin dhe komentet per to. Besom se,nuk m interesojn fare qa pas kan thn per to,...si nj z thojn se sht me vler ( ka qene ) dikur e degjojsha nga njher aty ketu, por jo special.

Un, vetum dashta ta dha nj kritik,q i ke than " T'lumte " Rilindes, epse ? Nuk mendon se,gjuha sht pasuri e madhe qfare do qoft ajo ?...

As mua nuk m pelqejn absolutisht ata q jan Shqipetare,por kan simpati te "jashtzakonshme" ne Turqi dhe ne Turqishten por,dhe kjo e jotja sht e tepert sipas mendimit tim ...

Sepse, as gje nuk humb me e dit dhe naj fjal Turqisht Rilinda ...
Me rndesi me qen t vetdishem per q'do gj ...

Shqiptare_ne_Turqi
08-02-09, 13:57
po ende po flitet per ket far muti po ky me qen njeri lufton per t drejtat e kurdve

ata qe e kan prue nuk jan aspak shqiptarGuri,un sefte hyra sot qitu dhe paska kalua moti aktualiteti i faqes por,me interesoj (pasi q e die simpatin q ka pas ky kngtar nder Kosovart ) komentet ti lexoj edhe pse nuk e adhuroj muziken e ketij kngtari por as vet ket njeri nuk e simpatizoj fare ,...

M'duket se ju ndimon vllezrve t'vet,por si tinxa :wink: :biggrin:

emine
08-02-09, 14:16
sa here me kan tha (Eminia e ibrahimit):mad: se du ket musteqosh :tongue:

Shqiptare_ne_Turqi
08-02-09, 23:53
sa here me kan tha (Eminia e ibrahimit):mad: se du ket musteqosh :tongue:minush,a ti thom ti hjek , :biggrin: