PDA

View Full Version : Pse Muzika e vjeter e ka vleften e madhe !


bonboni
29-09-06, 06:13
Kush di te kallzoj pse muzika e vjeter ka vleft te madhe dhe nuk i humb vlefta kur ... Kisha pas deshir ti degjoj fjalet e te tjerveme respekt bonboni !!!

jadore
29-09-06, 21:38
Kush di te kallzoj pse muzika e vjeter ka vleft te madhe dhe nuk i humb vlefta kur ... Kisha pas deshir ti degjoj fjalet e te tjerveme respekt bonboni !!!


..pa e shikuar ne aspektin profesional, pse ,pse pse , sepse ......

...them qe tek degjuesit ripertrin gjithemon emocionin per kohen qe kaluan permes muzikes ne momente te caktuara ...(ky eshte mendimi im , degjuar me veshin ..laik..)

bonboni
01-10-06, 04:43
..pa e shikuar ne aspektin profesional, pse ,pse pse , sepse ......

...them qe tek degjuesit ripertrin gjithemon emocionin per kohen qe kaluan permes muzikes ne momente te caktuara ...(ky eshte mendimi im , degjuar me veshin ..laik..)Jador : Sdi vetem nje far menyre une mendoj se muzika e vjeter osht ni sen qe tregon kalimin e kohes moden e muzikes e kshtu me radh sidomos ne shum vende botrore muzika e vjeter e ka dicka nje vlefte teper madhe une mendoj kshtu ...edhe bile bash kisha pas qef mi ni mendimet e tjerve po si do qoft tema esht e hapun per gjith forumistet e dardanis...