PDA

View Full Version : Kenga shqiptare ka arrit deri n`ket pike


AlbaSoft
27-08-09, 00:09
Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc

SANTANA-29
27-08-09, 00:16
Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc

Albasoft,,CD,e tij paska mu shit mas shumti ne kosove,,qasi po lypet,:tongue:

AlbaSoft
27-08-09, 00:18
Albasoft,,CD,e tij paska mu shit mas shumti ne kosove,,qasi po lypet,:tongue:

S`ke faj as ky djali qe po "kendon" s`ka faj kan ata qe ja blejn CD po nuk di kush i ka then qe i shkon zeri ose din te kendoj .

shfletuesi_
27-08-09, 08:41
S`ke faj as ky djali qe po "kendon" s`ka faj kan ata qe ja blejn CD po nuk di kush i ka then qe i shkon zeri ose din te kendoj .


Valla hala kengetar ma te fort pa skam deri me sot hahahahahhahahaha nuk eshte interesasnt te kendosh veq kur te shkon zani...

Makresh
27-08-09, 10:22
Mue me shume me pelqeu video-klipi dhe video-montazhet, shume origjinal, thot njeri ; Hollywoodi ja ka realizue :biggrin:

gjakovari3333
27-08-09, 10:39
[quote=AlbaSoft]Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc[/quote

a kishe mujt me ma gjet tekstin e ksaj konge

Makresh
27-08-09, 10:42
a kishe mujt me ma gjet tekstin e ksaj konge

Vec mos um thuj qe e kishe knue ma mir ?

AlbaSoft
27-08-09, 11:00
Valla hala kengetar ma te fort pa skam deri me sot hahahahahhahahaha nuk eshte interesasnt te kendosh veq kur te shkon zani...

Nese ka dikush qe nuk esht martule te jet si preferenc per n`dasme ky far mega kengatari ...

AlbaSoft
27-08-09, 11:01
Dhe shoku i ati te meparshmit

http://www.youtube.com/watch?v=ca74Wc0pdpQ

Diana007
27-08-09, 13:45
Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc

Kam qesh dje gjith diten me kete kong aa :biggrin:

AlbaSoft
27-08-09, 13:53
Kam qesh dje gjith diten me kete kong aa :biggrin:

Keng e mir "S`ka me Hite"

LOJETARI
27-08-09, 14:25
Shumecka shqiptare ka arrite ne kete pike , prandaj edhe nuk duhet te cuditet askush per kete video .Eshte plotesisht konform zhvillimit tone .
98,99% e komunitetit tone e gjene veten ne kete muzike .Ajo 1,01 % le te kenaqet pa muzike shqip ,sepse ajo pakice edhe nuk ka arsye me ndegjue muzike .Mjerisht !!!!!!!!!

gjakovari3333
27-08-09, 17:36
Vec mos um thuj qe e kishe knue ma mir ?nashta ma mire jo veq jisha munu me ju afru ndopak se zo ma te mire nuk kam ndogju pas michael jaksonit

emine
27-08-09, 18:45
Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc

hyra ta shofe ket piken,jo pike po me ike prej pc-s more hahhahhaha,NA PASKA BA HORE NJERI MIDIS BORE ME KMISE TIPI;ev po bukur paskan lujte ata artistat kishe po martohen,:rolleyes: MAjNA TOKE E MOS NA LSHO SE MARUME E HAJTE

emine
27-08-09, 18:48
Kam qesh dje gjith diten me kete kong aa :biggrin:

qe ke jerrnek si me nejte si nuse:tongue:

Prishtinasja_
27-08-09, 23:05
Ndegjim te kendshem besoj t`mos ju prish naten ...

http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc

Pusi t'marrt ha...:tongue::tongue::tongue:

Jana
28-08-09, 01:25
http://www.youtube.com/watch?v=ZAjcSzC6D3w&feature=related