PDA

View Full Version : Shkarkoni te gjitha kenget e "Kenges Magjike"


ARVANITI
18-11-05, 20:56
Mund t'i gjeni ne kete faqe:

http://www.tiranalive.com/php/viewtopic.php?t=3003

stubllani
27-11-05, 20:36
Kliko ketu per ti shkarkuar
Kenga Magjike 2005 (http://www.tv-net.at/serdal.mustafi/opoja/Kenga%20Magjike%202005/)[/quote]

stubllani
27-11-05, 20:40
Ups harrova gjitashtu mund ti shkarkoni edhe ketu

http://www.mp3falas.com/mp3/

Volume1 dhe Volume 2 :wink:

ndegjim te kendshem

anna
28-11-05, 22:00
Kliko ketu per ti shkarkuar
Kenga Magjike 2005 (http://www.tv-net.at/serdal.mustafi/opoja/Kenga%20Magjike%202005/)[/quote]


bash i fort je aa!!! 8) :wink: te pershendes shume ..ia kalofsh bukur!! :wink:

stubllani
30-11-05, 12:19
Flm anna

P.S: Nese te duhet ndonje kenge extra keshtu ateher kerko dhe do mundohem ta gjej.

Me nderime Stubllani :wink:

Lord
13-12-05, 11:55
Www.KosovaNetwork.net <------Degjoni ktu kenget Magjike!

Kalofshit mire.

Etrit_Titi
14-12-05, 00:36
Flm shume opr spo mudnem ta gjej Mirs aKerqelin Djaloshi im qe ben dikuhs mem tregu ku mundem ta hskarkkoj flm shume

stubllani
14-12-05, 12:21
Flm shume opr spo mudnem ta gjej Mirs aKerqelin Djaloshi im qe ben dikuhs mem tregu ku mundem ta hskarkkoj flm shume

Kliko kėtu
http://www.eleganca.net/albumet/kenga_magjike_2005/vol1/Mirsa%20Kercilli%20-%20Djaloshi%20im.mp3

p.s: e kam postuar mė heret linkun e pėrgjithshem :wink:

Etrit_Titi
14-12-05, 17:00
Falmedniderit shume shume se ekam kerkuar shume kit kang

a mund te shkarkoj kengen Paradoxin nga Hana Band :o :o :o

stubllani
14-12-05, 17:38
Falmedniderit shume shume se ekam kerkuar shume kit kang

a mund te shkarkoj kengen Paradoxin nga Hana Band :o :o :o

Etri_Titi duhet tė iu pėrmbahem rregullave, prandaj pėr kerkim tė kėngeve kalojm tek tema: Kėrkoj kėngėn nė mp3??

:wink:

Etrit_Titi
14-12-05, 18:51
Flm per vrejtjen po se kom dit se jom anetare i ri flm pre mirekuptim dmth kjo teme osht veq me tregu dikush kenge ku duhet ti shakrkojme