PDA

View Full Version : Genta perdor fjalen banale gjat kendimit


uck_aksh
14-10-09, 15:42
shikone videon dhe ndegjo me vemendje

Ijb3YbAjIb4

Makresh
14-10-09, 15:51
S'verejta asnje fjal te ndyt.

uck_aksh
14-10-09, 16:53
S'verejta asnje fjal te ndyt.


duhet te jet zeri ne maksimum se genta nuk esht duke kenduar live po e ka microfonin leshut dhe ndegjohet kur flet volum maximum

Prishtinasja_
18-10-09, 20:31
shikone videon dhe ndegjo me vemendje

Ijb3YbAjIb4

S'di cka te kjoft ty o Uck ho ! :redface:
Ani ja kam lshua zerin ne maksimum :tongue:mikrofonit....shashtris me ka! :redface:

Guri i madh
18-10-09, 20:36
duhet te jet zeri ne maksimum se genta nuk esht duke kenduar live po e ka microfonin leshut dhe ndegjohet kur flet volum maximum
ahhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


ju shypnia etnike live


nuk ka ma ushqim natyral se 6 milard njerz i ka dynjaja krejt fals mishi falls muzika falls


qka qitet ne treg sot po shitet

Isinqerti25
18-10-09, 20:54
e hupt eshte ajo krejt

>>{SpOnGeBoB}<<
19-10-09, 19:11
Uqkurash, ty nusja e dajes hooooooo :tongue: masnej ta kallezoj foren e nuses dajes, a qitash te paskan que ne front apet qita pisat po me doket.

Tinky-Winky
19-10-09, 22:02
Uqkurash, ty nusja e dajes hooooooo :tongue: masnej ta kallezoj foren e nuses dajes, a qitash te paskan que ne front apet qita pisat po me doket.
ej spongibob shka paska thonen bre genta se spum punon jutubja ,zaher paska permen noj fjol t flliqt pismiletka e ndukt me ja pa sherin me buquk edhe ucka qe tma paskan baniraten si bubrecin tshkretin a ban vaki qe qikjo far genta ka akcione qituqene tu dardanija a?jo shoq une kallna mas gents te kam prit te kam dashur opaaaa kthehu serish tek une me fal nji nat pa gjum se te dua shum ring daga ding dong.shnetje