PDA

View Full Version : Qka mendoni per Unikkatil and the TBA crew?


Bukuroshi007
28-08-05, 18:00
une mendoj qe jan mat miren ne rappin shqiptar, edhe si ata ska


TBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA # 1 fo eva

Shqiptari..
18-11-05, 07:39
THE BLOOOOOOOOOOOODY ALBOOOOOOOOOOOZ NR.1

TBA NR.1 TJETER S'KA..

UNIKKATILI OSHT MBRET..TBA-n I KA SI USHTAR T'VET.KSHTU QE MBRETEROJN TASH PER TASH..QAQ..


REBEL A.K.A. UNIKKATIL AND THE BLODY ALBOZ 4 EVER...
UNIKKATIL 4 PRESIDENT.

PRESHEVARE
07-12-05, 08:11
une mendoj qe jan mat miren ne rappin shqiptar, edhe si ata ska


TBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA # 1 fo eva

interesohem per biografi tyrem ka ule e ka piken, vetem per bes, te part me rap shqip, qe eshte real. per at me pelqejn shume shume shume.

Reana
07-12-05, 08:53
:lol: :lol: :lol:
Kopja e pare e mire (gati shume e mire) e muzikes amerikane gheto!!!
me mire muzike me ciftelia bre :lol:

PRESHEVARE
07-12-05, 12:18
:lol: :lol: :lol:
Kopja e pare e mire (gati shume e mire) e muzikes amerikane gheto!!!
me mire muzike me ciftelia bre :lol:

pajtohem me tx e nderuar, po per momente agresive, te ndihmon unikatili..

raptile
08-12-05, 20:54
unikkatili edhe TBA per rep shqip nuk egziston njeri qi shtyhet me ta.

TBA 4 ever

stubllani
09-12-05, 12:22
Janė reperat mė tė mire shqipat :!:

raptile
27-12-05, 20:09
sdi qka u ba me ket mbretin e repit shqip, ju kan hargju fjalt pom doket qi spo qet albume ma. :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
01-01-06, 16:23
T"mir jan po pak po e teprojn me DISSA sh.m.b diss kunder RRITMIN E RUGES edhe TINGULLIN 3 ...

raptile
03-01-06, 11:43
hiq se ka tepru mir jau ka ba

Shqiptari..
09-01-06, 07:38
ja 1 kong qe tash e kan bo Rrugaqi i art me UniKKatiL-in. esht shum kong e dhimbshme per kurbet.

e sa per UniKKatiL-in..UniKKatiLi esht mbret shqipez ta dini ket sen.
nuk ka me to.

ja 1 kong pak ma e re, per kurbet:

Rrugaqi i art feat UniKKatiL-Malli
http://www.rrugaqiiarte.com/audio/ma..._unikkatil.mp3

teper diqka teper e fort.hallall u qoft t'2ve.

raptile
09-01-06, 11:05
e fort koka veq e ka pas rebel a.k.a unikkail - i gati si qikjo kang(per momentin spom kujtohet titulli) .

raptile
09-01-06, 11:25
po kjo nuk ish MP3 por megjithat une e vjedha edhe mu dasht me shkru
"http://www.rrugaqiiarte.com/audio/" se nuk e hapke ndryshe.

PROBLEMI
19-04-06, 01:10
unikkatilin e ngojn vetem ata thmija e vogel qe i rre dikush neper rrug ja ngre veshin ata mbushen mllef nervoz skan qka bajn e leshojn nje kang te unikkatilit edhe qfryhen i doket bota e beri te veten

vlla Etno Engjujt e keta Reperat tjer po Knojn rap po Historin e Kosoves pa Ofendime dhe jo texte hallakamse rrena pralla filma me kalxu ne kanga

arton121
17-12-06, 20:38
sko me to,asnje grup apo reper tjeter shqiptar nuk munet aspak me ju afru TBA!!!

shyqyr kete muj ka koncert ne NY,kam mu knaq se mti hastret e kam prit kete sen

TBA NO1 4LIFE

Rammstein_1979
18-12-06, 18:22
Apsolut kurgjo sjan......grup qe fansat e tyre i takojn moshes 10 vjeqare as tinejxhera sun ju thue.

Sy_kaltra
18-12-06, 19:28
Apsolut kurgjo sjan......grup qe fansat e tyre i takojn moshes 10 vjeqare as tinejxhera sun ju thue.

Cake nja ...:biggrin:

Rammstein_1979
21-12-06, 22:54
:biggrin: SyKaltra Cake Dy:tongue:

Alko71
22-12-06, 16:20
Do majmuna ma shum qe se din cka dojn nga jeta edhe qe mundohen me i imitu zezakt edhe low life qe ata e jetojn.

RiannA
02-03-07, 04:13
E ka zerin te qellushem, i ka disa keng me tekste te mira dhe beatin te mir, por qka i mungon ke tina esht STILI...nuk esht njeri qe te shtin me mendu pozitiv per te se e ka gojen e gubt...edhe gubt jeta nuk shkon gjith. Ka momente kur te nevoitet goja e fliqt por dikur kur ta kalojsh fazen e pupertetit duhesh me u kthy normales edhe me dit se qka je vlen mu permend ne muzik e qka ka kufi edhe nuk ban te kalohet.

shnetje niher