PDA

View Full Version : Rapsodėt shqiptar kėndojnė!


Murgesha
24-08-09, 13:54
1L1fsjwS6Lo

Po e filloj kėtė temė pikėrisht me kėngėn "Thėrret Prizreni mori Shkodėr" pasi qė autori i vėrtet i kėtyre vargjeve ėshtė Guri Sylaj, anėtar shumė i nderuar prej shumicės sė anėtarėve tė FD.

Ju kisha lutė tė gjithėve qė tė postoni nė kėtė temė vetėm kėtė lloj muzike e cila ėshtė vlerė e mirėfilltė shqiptare dhe si e tillė nuk shkon me asnjė lloj muzik tjetėr.

Agolli
24-08-09, 14:30
Rrespkt per temen, e nderuara Murgesha.
Nje rrespekt i veēant, i dediktohet te nderuarit GURI SYLAJ per tekstin dhe mjeshtrine artistike(Komplimente i nderuar).
Me beso, kur e ndegjoje kete kenge, mbahet mara zemra ZOT!

Une, e solla kėngėn e kėnduar nga Dervish Shaqa. ( Nuk e dij se kush ėshtė autor i textit, sidoqofte rrespekt per autorin dhe textin)

JyZp9tliijU

Agolli
24-08-09, 17:49
Vendasin tim,..bacin Bajrush Doden. Kėnga pėr Haxhi Zeken :smile:

eyZhH-4TKRA

Makresh
24-08-09, 18:10
Kenga e dėshmorit, atdhetarit, vellaut ton ; Fazli Grajqevcit !

Vajtuar nga Rizah dhe Aziz Morina.

vMZJij7D6Oo&feature=related

LtoE9YAkp0Y&feature=related

Makresh
24-08-09, 18:38
Kenga e Brahim Pashes !

GBTuuikTq9k&feature=related

gjakovari3333
24-08-09, 19:26
http://www.youtube.com/watch?v=uXUUr_gDVTQ


kengetar qe nuk mujim mi harru http://www.youtube.com/watch?v=uXUUr_gDVTQ

SANTANA-29
24-08-09, 19:59
http://i1.ytimg.com/vi/DjPy46C2OSk/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=DjPy46C2OSk&feature=related) [/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch_queue?all"]Hinzugefügt (http://www.youtube.com/watch?v=8Q9tQT848Z0&feature=related#)

5:53

Lahuta - Rifat Berisha (http://www.youtube.com/watch?v=DjPy46C2OSk&feature=related)

Tomori
24-08-09, 20:12
http://i2.ytimg.com/vi/IuRU-8L7bJE/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=IuRU-8L7bJE&feature=related)
Augustin Ukaj - Kenga e Pal Mhillit 1/2


http://www.youtube.com/watch?v=eh4yqQHHv_A (http://www.youtube.com/watch?v=eh4yqQHHv_A)

natyra
24-08-09, 21:48
Per hire te "Rapsodit shqiptar"qe e adhuroi shum,si dhe gjithe atyre qe i bashkangjiten temes posa te hapur nga e nderuara Murgesha...ku dhe e pershendes me kete raste,p.s.por kenga eshte vetem per deshiren time,e cila shum me emocionoi nder te tjerat rapsode!!!
Prandaj zgjodha kete,ne perkushtimin e gjitha
vuajtjeve SHEKULLORE te KOMBIT ton ne KRYE
me ATDHEDASHASIN TRIMIN SKENDERBE!!!
LAVDIIII

http://www.youtube.com/watch?v=yuuG6l-tGn8&feature=related

Natyra!

Batoja
25-08-09, 08:41
www.youtube.com/watch?v=yb2u_qhkNi4

shfletuesi_
25-08-09, 10:03
Eu sme del bre.. figura

shfletuesi_
25-08-09, 10:10
http://www.youtube.com/watch?v=oPvjpOkh7iU&feature=related

shfletuesi_
25-08-09, 10:13
EbiO3e4khkc&feature

Agolli
25-08-09, 14:36
8BH9_4l1YQs&feature

Agolli
25-08-09, 14:49
ga2Id_Jt_jc&feature

gazi-de
25-08-09, 18:10
Ketu mund te gjeni shum kenge per te ndegju,rasish e gjeta...
http://www.rapsodet.com/indexi%20I.htm

Agolli
27-08-09, 14:12
8BH9_4l1YQs

Agolli
27-08-09, 14:26
g1CTxgyUJAg&feature

Agolli
27-08-09, 14:38
gJggaPyfrPY

GURI SYLAJ
27-08-09, 15:39
http://www.youtube.com/watch?v=kAS4zrAAvSk

E solla kete kenge per te pershenet ,ne rend te pare hapesen e temes ,shume te nderuaren Murgeshe dhe te gjithe pjesmarresit ne teme!
Keshtu i kendohej ndarjes se Trojeve Etnike atehere kur ishin kaplu ga hija e zeze e ndarjes dhe komunizmit !
Populli dhe Rapsodi ne gjirin e tij gjithmone gjeten forme dhe mundesi per te ruajt historine per brezat!!
Pak kush e dinte se behej fjale per Shqiperin e Kosoven ne keto vargje!!

GURI SYLAJ
27-08-09, 15:47
http://www.youtube.com/watch?v=n_6zz6ayDC0

GURI SYLAJ
27-08-09, 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=K6Z6zxE5eaY

Makresh
28-08-09, 08:05
Hikmetja, Bija e Hasan FAZLISĖ, Nje histori dashurie dhe shume emotive e kenduar nga legjendat e gjalla.


fpNmhPXWv-0&feature=related

-agLskZmFzw&feature=related

GK45wrOw3Jo&feature=related

Psikologu
28-08-09, 14:25
Marash Krasniqi

Ali Pasha e hap tefterin (http://www.youtube.com/watch?v=1H-1V3Oxq7g)

Psikologu
28-08-09, 14:37
Avgustini i vogel ( Avgustin Ndrecaj )

Kanga e Ramė Sadris (http://www.youtube.com/watch?v=hENR4W8OeSU&feature=related)

Agolli
28-08-09, 14:38
s06-J2_ZJus

Skyfter
28-08-09, 16:17
http://www.youtube.com/watch?v=PvvsuZ9RgMU

gazi-de
28-08-09, 20:19
vgWeVPIrXwQ

gazi-de
28-08-09, 20:24
Qorr Ilazi - Pjesa e pare (1)


ex-BSaoxBv4


Qorr Ilazi - Pjesa e dyte (2)SofofgEmAtw

gazi-de
28-08-09, 20:40
hmmmmmm nuk ka me keto kenge vallahi
Sr4Jm8QvPtE

gazi-de
28-08-09, 20:46
2bsLFOqSCyo

gazi-de
28-08-09, 20:51
pPdgX1GdXy8

gazi-de
28-08-09, 21:05
Yamm9gAC39o

gazi-de
28-08-09, 21:19
LH_7OcfIlwA

Makresh
29-08-09, 23:25
Pash nje Zot, a keni nie naj here qet kang per Heroin Naser ?

Hallall i koft Augustin Ukes ! Vajtu e ka....


Oa93CPHLGLA&feature=channel_page


Ka t'verteta ketu. Paj degjone per hater temin. ;)

Tomori
30-08-09, 21:06
Rapsodet Kosovar - Best of

http://www.youtube.com/watch?v=pQNYtCxKMQE (http://www.youtube.com/watch?v=pQNYtCxKMQE)

Psikologu
31-08-09, 11:52
Mhill Cuni

Kanga e Qerim Delis (http://www.youtube.com/watch?v=866mlE15AfY&feature=related)

Psikologu
31-08-09, 11:56
Lek Duhani

Kanga e Pal Paluces (http://www.youtube.com/watch?v=8KSj2zPlbEY&NR=1)

Psikologu
31-08-09, 12:03
T“Bijt e Sef Mleqanit

Kanga e Esad Pashes (http://www.youtube.com/watch?v=-e9y_8c2KMc&feature=related)

Psikologu
31-08-09, 12:16
Avgustin dhe Gjergj Ukaj

Kanga e Majorit: Llesh Topallaj (http://www.youtube.com/watch?v=fZb82D5JXRU&feature=related)

Psikologu
31-08-09, 12:56
Avgustin Ukaj

Kanga e shqiptarve ne Turqi (http://www.youtube.com/watch?v=31mGki3VRiA&feature=related)

Agolli
31-08-09, 13:42
gJggaPyfrPY

Makresh
31-08-09, 22:04
GUFKiuSATFU

gazi-de
31-08-09, 22:17
wxvCTkvuAhU

Agolli
01-09-09, 15:52
7WBYR-5vbw0&feature

gazi-de
01-09-09, 16:13
im_kiuWrFw8

gazi-de
01-09-09, 16:17
Q5rvW9-939Y

gazi-de
01-09-09, 16:47
-Q-gwKU0Jzw

Guri i madh
02-09-09, 20:27
Ka dal dal po vjen pleqnia


u mundova me vjedh po hajnave dita dites po ju mbyllen rrugt

Murgesha
03-09-09, 21:54
ZD-Unjrk7YU

LtwYzH5rJXE&feature=related

Makresh
03-09-09, 22:42
LW9O43xFDPk

gazi-de
04-09-09, 00:18
mbBZkowWGxk

gazi-de
04-09-09, 00:41
WXClQHKog1Y

gazi-de
04-09-09, 00:51
17tpzcso-Kw

gazi-de
04-09-09, 01:05
A8YYu0belNU

Agolli
13-09-09, 10:57
OrC87eTTwYI

Agolli
13-09-09, 11:09
JyZp9tliijU

Makresh
13-09-09, 11:22
Ju kujtohet kjo.... ?d17ZAeWsgsw&feature=related

Agolli
13-09-09, 11:30
Ju kujtohet kjo.... ?d17ZAeWsgsw&feature=related
Te falemnderit Makresh..:smile:
Me kujtohet, po si jo ore, keneg e bukur.

Makresh
13-09-09, 13:07
Te falemnderit Makresh..:smile:
Me kujtohet, po si jo ore, keneg e bukur.

S'ka perse, me vie mir qe ju kujtohet :smile:

Nder hitet qe mergimtaret e par kujtojn, eshte edhe kjo keng :

M4tnthqk6rE&feature=related

Agolli
13-09-09, 13:11
S'ka perse, me vie mir qe ju kujtohet :smile:

Nder hitet qe mergimtaret e par kujtojn, eshte edhe kjo keng :

M4tnthqk6rE&feature=related

Te lumte ore vella..ē'na kenaqe e ty te kenaqt i madhi ZOT :smile:

Makresh
13-09-09, 13:18
Te lumte ore vella..ē'na kenaqe e ty te kenaqt i madhi ZOT :smile:


Amin Ja`Rabi ! Gjithashtu edhe tye inshallah !

Ne homazh per Fazli Grajēevcin, nga Ramadan Krasniqi (nje version qe se kisha degjuar me heret)

Predikimi i tij ishte i sakt !


xTRJAqOKPck

Tomori
13-09-09, 23:14
Hasan e Rizah Izbica - Kenga e Kadri Bistrices_1

http://www.youtube.com/watch?v=SheFm-cpfQs (http://www.youtube.com/watch?v=SheFm-cpfQs)

Tomori
17-09-09, 22:23
MUSA HERTICA Dite Bajrami pa le DIELLI Pjesa 1


http://www.youtube.com/watch?v=OvkW0uFcOOA (http://www.youtube.com/watch?v=OvkW0uFcOOA)

gazi-de
17-09-09, 23:21
http://www.youtube.com/watch?v=cgHx6-8xIoU

Tomori
30-09-09, 12:40
Ibish dhe Mehmet Mulaku-Kenga e Dylber Fatimes-3


http://www.youtube.com/watch?v=Lnn1ZwhNPkM (http://www.youtube.com/watch?v=Lnn1ZwhNPkM)

Prishtinasja_
30-09-09, 21:18
Kjo kenge e Violetes me pelqen shume ! :smile:

Ja ka anen per kesi kenge drenicakja !
:biggrin:
iz8ePMHuB08

murrizi
30-09-09, 21:22
Qenka inqizim i mirė, mė qėlloi zėri lart, e po tut em ka.

Kėngė e mirė , ke tė drejtė Prishtinase, ja ka anen kėtyre kėngėve.
Ty njė pėrshėndetje qė mė ndihmove dje, prit sa ta gjejė edhe nji kėngė pėr ty.

Prishtinasja_
30-09-09, 21:26
Qenka inqizim i mirė, mė qėlloi zėri lart, e po tut em ka.

Kėngė e mirė , ke tė drejtė Prishtinase, ja ka anen kėtyre kėngėve.
Ty njė pėrshėndetje qė mė ndihmove dje, prit sa ta gjejė edhe nji kėngė pėr ty.
Hhahah epo zeri i Violetes i ka pas fajet :biggrin:
S'ka gje , me gjithe deshirė te kam ndihmua !

Ec e mos ja lsho zerin lart kesaj kenge bre :biggrin: !?
Pernime "I'm proud to be albanian " :biggrin:

Q4VO-szlQjs

murrizi
30-09-09, 21:28
And i'm proud qė ka nė mesin tonė antar si tya.

Tomori
30-09-09, 21:50
Salih dhe Ali Krasniqi - Tanusha

http://www.youtube.com/watch?v=BBVSTuw-irQ (http://www.youtube.com/watch?v=BBVSTuw-irQ)

Makresh
07-10-09, 19:22
ckc-vtyajRc&feature=related

Makresh
07-10-09, 19:25
Nje kang medituese nga legjendat kosovar

OxcA4oN0Ju8&feature=related

deti_om :-)
08-10-09, 14:42
lniIc9beFhw

Dilaver
10-10-09, 00:07
DKGpWKfnwYc

Tomori
10-10-09, 21:37
Augustin Uka - Pop Nikollahttp://www.youtube.com/watch?v=YdE-3_qMTwQ (http://www.youtube.com/watch?v=YdE-3_qMTwQ)

Makresh
13-10-09, 08:10
FiSZW1rFEvY&feature=related

Guri i madh
25-10-09, 01:15
Baresha vetem muzika (http://www.youtube.com/watch?v=AYezo1aOiUw&feature=related)

pirro
26-10-09, 18:47
Kush mundet me i gjet disa kang te Riza Bllaces e me i postu ketu ne forum, jane shume te gjata. flm

gazi-de
26-10-09, 18:53
http://www.youtube.com/watch?v=im_kiuWrFw8

AlbanianPirat
26-10-09, 19:48
ugncBFASMMo

AlbanianPirat
26-10-09, 19:56
Kush mundet me i gjet disa kang te Riza Bllaces e me i postu ketu ne forum, jane shume te gjata. flm


2JzYuD_G-lc9uzr1yX4-t4


u5FcqwBExpI

Makresh
11-11-09, 15:37
fPO7oLaj64U

Makresh
11-11-09, 15:53
olnAhYjung8&feature=related

Tomori
12-11-09, 12:48
Marash Krasniqi - Ai Hoxh Zogu ni Hoxh i Ri


http://www.youtube.com/watch?v=mShab_Wpaag (http://www.youtube.com/watch?v=mShab_Wpaag)

Rozafa
15-11-09, 00:09
Marash Krasniqi - Ai Hoxh Zogu ni Hoxh i Ri


http://www.youtube.com/watch?v=mShab_Wpaag (http://www.youtube.com/watch?v=mShab_Wpaag)


RdAe-63Q2zs

Virti
17-11-09, 01:37
http://www.youtube.com/watch?v=Z-gevIpIVhc

Virti
17-11-09, 01:48
http://www.youtube.com/watch?v=bUF8q0Fow5w&feature=related

Tomori
18-11-09, 21:13
Sejdi Sallku (Zariqi) - Arif Sinani 02

http://www.youtube.com/watch?v=4GN7nPOHvhk (http://www.youtube.com/watch?v=4GN7nPOHvhk)

Makresh
03-12-09, 09:42
ZkHQPqrcUws

Makresh
09-12-09, 15:34
eFvjsmWrrSc&feature=related

Makresh
16-12-09, 11:09
WYJjeKldJ3U

Rozafa
08-02-10, 09:57
Mgmc3Pmlp8I

Makresh
08-02-10, 10:14
Kenga e Rexhės nga Nexhmie Pagarusha

nCg58xugj80

Makresh
08-02-10, 10:16
Qerim Sula, ret e zeza !!! (ja vlen me degjue)


V5fVkvR6D5g

Rozafa
08-02-10, 11:29
R-vjjbuzwRw&feature

Rozafa
08-02-10, 11:58
johXI7s0TJs&feature

gazi-de
20-02-10, 13:17
QY2GjBiDwps

gazi-de
20-02-10, 13:28
vgWeVPIrXwQ

gazi-de
20-02-10, 13:44
AuP5Wn3AVMg

gazi-de
20-02-10, 13:56
I4ndQ1mBxBY

Antika
21-02-10, 02:10
JyZp9tliijU

Antika
21-02-10, 02:19
[http://www.youtube.com/watch?v=bUF8q0Fow5w&feature=related

gazi-de
25-02-10, 14:09
cXGftL9p9mo

Diana007
25-02-10, 15:53
:rolleyes: :frown:

CPXLCON09Js&

Virti
25-02-10, 16:12
:rolleyes: :frown:

CPXLCON09Js&
e rrenqetheshme! :rolleyes:

gazi-de
28-02-10, 12:30
Kmdri_akzYk

gazi-de
28-02-10, 12:41
9XXiTLvU1xY

gazi-de
28-02-10, 12:46
o_SeDOgaZgk

gazi-de
01-03-10, 17:42
kBwKuRqSMD4

Prishtinasja_
21-05-10, 10:42
Te kendoft zemra o Zef!
Kete kenge e dua sepse jam mbesė e malsorve (Rugove) !:biggrin:

".....me duar hap te prete malsia ku jane te fort besa e burrnia,buke e kryp e faqe t'bardh thojn malsort mire se ke ardh"! :smile:

Sa e vertet !RViz8d67yLg

Murgesha
15-06-10, 16:27
tVdXU_1Psgk&feature=related

Makresh
05-07-10, 13:07
gc2QSmBWpwo
http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Films_et_TV/cow-boy-98.gif

Dallandyshja_718
07-07-10, 02:41
http://www.youtube.com/watch?v=yb2u_qhkNi4&feature=related

Makresh
07-07-10, 06:43
yb2u_qhkNi4&feature=related


yHahaaaa

gazi-de
12-07-10, 18:09
taigsc4U-I8&feature=related

gazi-de
12-07-10, 18:18
pR68-osgdtM&feature=related

gazi-de
12-07-10, 18:26
HZmjfM9glrI&feature=related

gazi-de
12-07-10, 18:37
jTUJh4RTa5k&feature=related

gazi-de
27-07-10, 21:17
NEC8HGqPk40

gazi-de
27-07-10, 21:18
NEC8HGqPk40
musa me se mire e kendon kete kenge...................

gazi-de
27-07-10, 21:27
http://www.youtube.com/watch?v=NLGPAsS6nMs&feature=related

gazi-de
27-07-10, 21:36
http://www.youtube.com/watch?v=W1ha7s2682I&feature=related

Guri i madh
27-07-10, 21:43
rifat berisha zhuj selmani (http://www.google.de/search?q=rifat++berisha++zhuj++selmani&hl=de&prmd=vo&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=UURPTMPlLo_msQPzj6C1Bw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CB8QqwQwAA)

Dallandyshja_718
02-09-10, 19:34
http://www.youtube.com/watch?v=p5T2g5Zh2rM&feature=related

gazi-de
11-08-11, 15:02
Kt1RDIiGtgs&

Hajra
28-08-11, 18:44
O2zGK7hHoSc&feature=related

QY2GjBiDwps&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:02
S5Yi7cTG8Xs&feature=related

nuW8uxqiiTM&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:07
fZb82D5JXRU&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:10
Mh4zubQhaGc&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:12
PO8y9qNeXlw&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:40
VBOahiGIkRs&feature=related

Hajra
28-08-11, 19:42
31mGki3VRiA&feature=related

Guri i madh
28-08-11, 19:55
AJRAMI,RAMADANI DHE TAULANTI - ISA BEGU‏ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QXxF0o_QHmY)

Hajra
28-08-11, 20:08
4qcMivC3vkc&feature=related

Nz5vY7GXWYg&feature=related

1web0GsI1_g&feature=related

Hajra
28-08-11, 20:17
596KgvSdCm4&feature=related

Hajra
28-08-11, 20:30
BCneShoewfE&feature=related

w9EodgkGKY4&feature=related

3miec4EA6wI&feature=related

Hajra
28-08-11, 20:35
Whvw9RjqpP8&feature=related

Y0alU-PiY-w&feature=related

YN9AofzgpIM&feature=related

Hajra
06-09-11, 18:33
t-aLN-fA660&feature=related

R2ZP5oPLscI&feature=related

idWraBEMFCc&feature=related

MOqh2aNSga8&feature=related

Hajra
06-09-11, 20:30
SmC2M1unT5o&feature=related

3Iugy4XzFaE&feature=related

OmqrAriFQ3I&feature=related

Guri i madh
06-09-11, 20:33
REGJ GASHI FSHATI KOPILIQ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Fzqxh59zGog)

Hajra
06-09-11, 20:35
xBj6TWOV3L0&feature=related

Uwfx1uYgIXI&feature=related

YwaxalFQfUI&feature=related

Guri i madh
06-09-11, 20:41
xBj6TWOV3L0&feature=related

Uwfx1uYgIXI&feature=related

YwaxalFQfUI&feature=relatedpo e paramendoj ket keng ne Darsum e me lshue nji zė te lart

ooo zemra ju gzoft ore edhe nji rafall nga dritarja :biggrin:

Hajra
06-09-11, 20:48
.....po valla plot rafalla edhe nja 6 dardha hahahahah...

...Guri shum e du kete kenge moti nuk e paskem ngu se perpara kur marrsha rruge te larget , e ngojsha kete kenge edhe keta rapsod te pa zavendsushem.

gazi-de
16-11-11, 09:43
pDOb6HrC5-A&feature

gazi-de
21-11-11, 14:04
zkavkMRE07U&feature

Hajra
12-12-11, 17:11
p2xZDzrE42U&feature=related

agDYSCfjzLU&feature=related

6BWZ4rzQpFs&feature=related

Or93lGonZSU&feature=related

eqZkkjUYAlc&feature=related

lovely
12-12-11, 17:14
o Hajrush harambashi:biggrin:

qka thojne harambash nime?


deshta me ta lyp ni kallash, e me te qit nja 7-18 here rafall n ajr qitu hahahahahahahahaa

Hajra
12-12-11, 17:20
o Hajrush harambashi:biggrin:

qka thojne harambash nime?


deshta me ta lyp ni kallash, e me te qit nja 7-18 here rafall n ajr qitu hahahahahahahahaa...mos me fol ni here se po e ndegjoi kengen, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
03-01-12, 16:52
In Memoriam :frown:


http://www.youtube.com/watch?v=tH5oy5-LrLo

Gega 1
03-01-12, 16:57
YM7sup88sGw

Virti
03-01-12, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=bUF8q0Fow5w&feature=related

Virti
03-01-12, 17:02
http://www.youtube.com/watch?v=l1tKboaqs44

Virti
03-01-12, 17:06
http://www.youtube.com/watch?v=X6e4kKAZPQU&feature=related

Virti
03-01-12, 17:09
http://www.youtube.com/watch?v=Xgh0xH11ccU&feature=related

Virti
03-01-12, 17:17
http://www.youtube.com/watch?v=V8EHn1-UMyo&feature=related

Hajra
04-02-12, 19:53
rUGLw7txBDM&feature=related

Hajra
17-03-12, 19:53
6fLOkUwXTCM&feature=related

Hajra
17-03-12, 20:06
[5DvGmjVNRp0

Hajra
17-03-12, 20:12
Z_WrRi4xiBo&feature=related

Hajra
25-03-12, 12:04
bcrQr2UgMV0&feature=related

EUo5F-geRWI

vwwwSw8Chqw

EsfMetYKsGY

gazi-de
30-07-12, 17:49
vawc6iTkENs

gazi-de
07-08-12, 00:06
ElfGKt6HOCg&feature=related

Le jardin des disparus
01-02-13, 12:48
Eja t`knojmė moj Zana e malit... (http://malesori.eu/Eja_te_knojm_oj_Zana_e_Malit.mp3)