PDA

View Full Version : Ermali blen shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh?


Jana
24-06-08, 01:07
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0623021506640_m.jpg

Kėngėtari, Ermal Fejzullahu, ka blerė njė shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh nė Fshatin Ndėrkombėtar nė Prishtinė, i cili po ndėrtohet nė Veternik.
Lajmin e ka bėrė tė ditur pėr telegrafi njė mik i Ermalit, i cili ka thėnė se shtėpia e re e Ermalit ėshtė njė vilė e vėrtetė dhe se ai e ka blerė atė me ndihmėn e babait tė tij, legjendės sė muzikės shqipe, Sabri Fejzullahut.

Shtėpia e Ermalit vjen menjėherė pas xhrimit tė video-klipit tė ri, tė cilin pritet ta lansojė gjatė verės nėpėr televizionet kosovare.

Arkza
24-06-08, 12:39
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0623021506640_m.jpg

Kėngėtari, Ermal Fejzullahu, ka blerė njė shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh nė Fshatin Ndėrkombėtar nė Prishtinė, i cili po ndėrtohet nė Veternik.
Lajmin e ka bėrė tė ditur pėr telegrafi njė mik i Ermalit, i cili ka thėnė se shtėpia e re e Ermalit ėshtė njė vilė e vėrtetė dhe se ai e ka blerė atė me ndihmėn e babait tė tij, legjendės sė muzikės shqipe, Sabri Fejzullahut.

Shtėpia e Ermalit vjen menjėherė pas xhrimit tė video-klipit tė ri, tė cilin pritet ta lansojė gjatė verės nėpėr televizionet kosovare.

Perhajr i Koft shpija e tij e re dhe ishalla Mushet plot me femij e me familje te madhe !
Eh ky ermali hiq s'koka si baba i vet me ble veq Kpuca se kish pas Sabriu marak ne kpuca shume e ky djali tij shp hallah i qoft !
Mua Sabriu si Kengtar me pelqen shume dhe per mua eshte NR: 1
Ndresa edhe ketij Ermalit i uroj nga Zemra te ket Sukses ne te gjitha aspektet te jetes se tij !
Edhe ky eshte mir dhe eshte Fetar , S'di a e keni degjuar se ka than Qdo te Premten shkoj Falem ne Xhami !!!
I Lumt dhe Zoti i ndihmoft !

panta_rhei
24-06-08, 12:52
Perhajr i Koft shpija e tij e re dhe ishalla Mushet plot me femij e me familje te madhe !
Eh ky ermali hiq s'koka si baba i vet me ble veq Kpuca se kish pas Sabriu marak ne kpuca shume e ky djali tij shp hallah i qoft !
Mua Sabriu si Kengtar me pelqen shume dhe per mua eshte NR: 1
Ndresa edhe ketij Ermalit i uroj nga Zemra te ket Sukses ne te gjitha aspektet te jetes se tij !
Edhe ky eshte mir dhe eshte Fetar , S'di a e keni degjuar se ka than Qdo te Premten shkoj Falem ne Xhami !!!
I Lumt dhe Zoti i ndihmoft !

Ato pare s'ka dyshim qė i ka fitu me striptiz.

heheheheheheheee ani ēdo tė premte shkoj falem nė xhami... paj mos me kanė edhe xhamia me shku me e zbrazė pak haramin e mbledhur... me siguri disa kishin plasė prej haramit si kokrra e kripės

Guri i madh
24-06-08, 20:32
Perhajr i Koft shpija e tij e re dhe ishalla Mushet plot me femij e me familje te madhe !
Eh ky ermali hiq s'koka si baba i vet me ble veq Kpuca se kish pas Sabriu marak ne kpuca shume e ky djali tij shp hallah i qoft !
Mua Sabriu si Kengtar me pelqen shume dhe per mua eshte NR: 1
Ndresa edhe ketij Ermalit i uroj nga Zemra te ket Sukses ne te gjitha aspektet te jetes se tij !
Edhe ky eshte mir dhe eshte Fetar , S'di a e keni degjuar se ka than Qdo te Premten shkoj Falem ne Xhami !!!
I Lumt dhe Zoti i ndihmoft !


edhe une ju bashkangjtem urimeve te ARKAZES ermali nji qun simpatik kendon bukur po edhe babi i tij esht nji kengtar shum i mir ,po njeri aspak esht nji kojtagji qysh thojn populli vrapon si dhelpra pas ****** te dashit

jadore
28-06-08, 15:09
per 300 mije ngjarje senzacionale-a..

mendova qe ne pytje eshte ndonje shtepi me vlere 30 miljon ...!!!

LOJETARI
28-06-08, 15:17
A din dikush a ia kish dhane paret ne dore ?................................................. ..bash po me intereson !

jadore
28-06-08, 15:22
A din dikush a ia kish dhane paret ne dore ?................................................. ..bash po me intereson !

ncuk , une valla nuk e di ,veq po sypozoj qe jane marr vesh ..rata rata .. pas qdo perfundimi te sezones ja jep kaparen ( qeshtu me duket thirret kjo pune )

prishtinasi
28-06-08, 16:25
A din dikush a ia kish dhane paret ne dore ?................................................. ..bash po me intereson !

Transfer bankar, garant...se per gjdo darsem merr pare te ima, ne balle (pthu)!

Arb
28-06-08, 16:32
A po u falka ne xhamigabelhone a?

bash qetash po m'del prej qefi krejt... S'paska gjo n'to...

Oqeani
28-06-08, 16:35
hahaha Edhe ZEKA u falte mare para se u martua, si u martua, e harroj xhaminė :(

DritonPR
02-08-08, 14:51
ku e paska ble ky ne veternik?

Rizuana
04-08-08, 13:39
ėhė qeshtu interesant kur te muzika hapet teme se ku blejne shtepi kengetaret!

ku e paska ble ky ne veternik?

Edhe mu bre bash po me intereson sakte ku, se paskam me bo kojshi Ermalin :D :P