PDA

View Full Version : Kenget e perkthyera


uck_aksh
20-03-08, 16:00
http://fr.youtube.com/watch?v=pjLCutFr2cE&feature=related
http://fr.youtube.com/watch?v=m7LbzVmRFq0&NR=1

uck_aksh
20-03-08, 16:08
http://fr.youtube.com/watch?v=OGntE5ME5II&NR=1

http://fr.youtube.com/watch?v=SKxi8fCk5do&feature=related

uck_aksh
20-03-08, 16:12
http://fr.youtube.com/watch?v=UbNNZXvcrRg&feature=related

http://fr.youtube.com/watch?v=sKNe4NIla6A&feature=related

uck_aksh
20-03-08, 16:20
shikone origjinal mentor kurtishin
http://fr.youtube.com/watch?v=EyGxYdNTbGQ
http://fr.youtube.com/watch?v=o-IwPYfjzXQ

natyra
20-03-08, 19:26
http://www.youtube.com/watch?v=P2tTcdgDas4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=TxI4DYpuQNw

http://video.aol.com/video-detail/meda-and-mahmut-ferati-potpuri-2008/3115470314?icid=acvsv1

teutaA
20-03-08, 22:49
qka me ka qudit edhe kjo kenga e ponit "si trandafil" kur e kam ndegju nje dit anglisht por spo e di kush po e kendojke

illyria
19-05-08, 16:38
http://www.youtube.com/watch?v=ZeRePJMlm-c

http://www.youtube.com/watch?v=ULoJh2BV5Uw

Kjo kėngė e duetit rumun ekziston nga viti 2000 dhe "kompozitori" i Shpatit e ka vjedhė dhe e shet si tė veten.
Edhe 90% e "kompozitorėve" kosovarė vjedhin.