PDA

View Full Version : NRG-Band & WNC


Peja-Boy
24-07-07, 16:36
http://www.youshqip.com/view_video.php?viewkey=4281b7c95cd7e7462349

http://www.youtube.com/watch?v=pGm0Cl5MqsY

Qka mendoni per keto dy Grupe Pejane !!

XheBraiLi
24-07-07, 19:47
valla more peja Boy
skoke kerkah more tii
kush bon krahasime ne mes zhandresh te ndryshme edhe plus asaj WNC nuk egzistonn
po nejse ke vakte mesohesh

Peja-Boy
24-07-07, 21:54
valla more peja Boy
skoke kerkah more tii
kush bon krahasime ne mes zhandresh te ndryshme edhe plus asaj WNC nuk egzistonn
po nejse ke vakte mesohesh

Nuk te kuptova se si nuk egziston WNC ne qfar aspekti e thua ??

XheBraiLi
25-07-07, 09:52
Nuk te kuptova se si nuk egziston WNC ne qfar aspekti e thua ??


Se WNC
nuk kendojne mo bashke jaran...

Peja-Boy
25-07-07, 18:34
Se WNC
nuk kendojne mo bashke jaran...

Ani Koleg ...Kam degju qe po kendoj me Unikatil em dolen prej qejfi krejt ...por muzikat e Vjetra te tyre i pelqej jan te mira "Kristal e Bardhe "

XheBraiLi
25-07-07, 19:24
pse more tu kan bo bajat...
veq gjikla ka knu me vikin ne dy konga...
po kur te bosh krahasime mos krahaso nje rap grup me nje rock grup se nuk ka lezet o si me krahasu nje femer te re me nje plake....


nejse met miraa

WNC-ja kan nis repit

valiii
25-07-07, 20:58
Mendoj qe te dy grupet meritojne respekt te madh , edhe pse mrenda grupit WNC ka perqarje , dhe me duket se jane te ndare ne dy pjese ata mbeten ende 500-shat e zi :smile: .

Gjikla me duket se tash eshte percaktuar ne solo kariere edhe pse sikur gjithe reperat bashkpunon me shume kengtar te tjere , mos te harojm ketu edhe Singullar Kodoshin i cili eshte nje Reper qe premton shume .

Grupit NRG-Band dhe WNC ( ne veqanti Gjikles ) ju deshiroj suksese te metejshme , edhe pse Gjikla keto dite eshte shume i angazhuar me Ujin mė tė mirin nė botė(Don Aqua).

Per fund ndigjojeni kengen me te re te Gjkles i cili i "pėrshendet" qeveritaret me Juda .


http://www.youtube.com/watch?v=Uh_u7AilDIY

XheBraiLi
26-07-07, 07:14
Mendoj qe te dy grupet meritojne respekt te madh , edhe pse mrenda grupit WNC ka perqarje , dhe me duket se jane te ndare ne dy pjese ata mbeten ende 500-shat e zi :smile: .

Gjikla me duket se tash eshte percaktuar ne solo kariere edhe pse sikur gjithe reperat bashkpunon me shume kengtar te tjere , mos te harojm ketu edhe Singullar Kodoshin i cili eshte nje Reper qe premton shume .

Grupit NRG-Band dhe WNC ( ne veqanti Gjikles ) ju deshiroj suksese te metejshme , edhe pse Gjikla keto dite eshte shume i angazhuar me Ujin mė tė mirin nė botė(Don Aqua).

Per fund ndigjojeni kengen me te re te Gjkles i cili i "pėrshendet" qeveritaret me Juda .


http://www.youtube.com/watch?v=Uh_u7AilDIY


hahhahhahhaah
nicee
e kom pa kete
send motii
ti koke i pejes se mire po edin Historin e gjikles edhe te don aquass