PDA

View Full Version : Cili kengetar-e do ta takoni me qef privat


lazdrani
25-11-04, 22:41
Dhe pse?

Gentiani
27-11-04, 20:23
Dhe pse?

Po nė Privat e patėm fjalėn ti takojmė Lazdran a? :lol: :lol: :wink:

Tani me shkruajtur se i takojmė pėr tė na kėnduar kėngė, ėshtė absurde -thjeshte me diskutuar pėr punėn e festivalit dhe ca pyetje reth karrierės. Nuk ka problem mundet tė jetė cila do prej atyre kėngėtareve, vetėm tė mos kėndojė Tallava :wink:

Barbaroza
28-11-04, 18:29
Kisha dashur ta takoj Naser Berishen :wink: :P

Murgesha
28-11-04, 18:32
Kisha dashur ta takoj Naser Berishen :wink: :P


E njoh qė kur ka qenė fėmijė. :lol: :lol: :lol:

Naki
28-11-04, 19:38
Me deshire do te takoja Sabri Fejzullahun dhe Ilir Shaqirin ,Kuptohet ne ndonje Ndeje shoqerore .

KriSTaL
02-12-04, 12:51
Nga Te huajt , me qef kisha takuar privat ne pv..hahahah Janetttttt waaaaaaaaaauuuuuuuuuuwwwwww , ndersa nga , shqiptaret , te gjitha femrat shqiptare jan te mira , me te gjitha ne pv,,kisha shku ahhahah

lazdrani
05-12-04, 20:55
Sabri Fejzullahun,Edona LLalloshi,Ardit Gjembren :wink:

Kullerka
13-12-04, 17:03
Naki Ilir Shaqirin e kam mik te firte ne te vertet ma shume djalin e tij hehe Drenica moo!!!Nese ke aq deshire pse s'njoftohesh nuk eshte zor ne nje Shtet jeni a?
Hey Lazdrani as kete Ardit Gjebren njeri se ke zor me taku aa?
Hajde ne star-bingo a qysh thhet edhe mundesh mu taku shum i mire osht aa?haha amo shum nervozohet kuku ani kur te jan parapergaditjet veq duhet me qe4tsu se katastrof heheh veq niher asht mire se ...

Kullerka
13-12-04, 17:08
UUppss se harrova une kam qef me taku a?hmmm
Memlin apet edhe pse e kam taku plot her e shum tjere nermal

Gjumashja
17-12-04, 11:31
prej shqiptarve sdi se kisha taku kerkon e prej te huajve grupin 3 Doors Down :oops:

Bronx
29-01-05, 20:24
valla zanfinen e adelinen

Barbaroza
29-01-05, 20:39
Kisha dashur ta takoj Naser Berishen :wink: :P


E njoh qė kur ka qenė fėmijė. :lol: :lol: :lol:

O kur te vijsh oooo tybe s'ke qare pa e marre edhe ate e me pi se bashku nga nje kafe. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

engjelli_pe
30-01-05, 13:58
edhe qe i kam takuar te gjithe per shume here(po mendoj per estrad te kosoves),kenaqesin me te mire te sjellin Nysret MUqiqi(person shume i mire)edhe grupi corona (me humorin e tyre),keta jane te thjesht si ne jete private po ashtu ne estradė.


respekt

engjelli_pe
30-01-05, 14:01
harrova ta pėrmend edhe ISMET BEHXHETIN,edhe ky ėshtė shumė i afėrt.kem pas shumė fun mė tė :D

respekt

Ylberi_be
30-01-05, 15:48
Kam deshir ta njoh miranda hashanin se ajo ishte e para qe bani boom.
ne spotin e saj:

Mč mungon

Kam degju se esht shum e dashur dhe shum e thjesh sinqeriteti i saj me ben ta simpatizoj pa hile :roll: :P :P :wink:

Krokodilli
31-01-05, 11:54
Adelina Ismailin e kam pas me nje Klas ne shkollen e mesme te muzikes Prenk jakova ne Prishtine per nja 1 vit,, po ashtu
Edona Lalloshin e kam taku per dit gjat nje viti sa kam qen ne Prenk jakova ne shkoll te muzikes

Kurse Sabri Fejzullahun e kam pas kojshi,, edhe ate per dit e kam pa,, dhe shum here kemi qen ne restoran familjarisht duke ndegju Afrim Muciqin ne Restoranin Dora,

Ilir Shaqirin e kam taku qysh kur kam qen 4 vjeqar,, Ne Drenice Skenderaj,, eshte nga fshati buroj,, njihemi familjarisht,,

Afrim Muqiqin per dit ne Restoranin dora kemi ngrene dhe pi bashk,,

Memli Krasniqin e kam pash shok ,, dhe kojshi per nja 2 vite sa kam shku ne SHkollen Fillore Hasan Prishtina,, Po ashtu motren e ti
Teuten e kam pas ne nje gjenerat

Me Arif Vladin kemi qen ne pushime ne Antalya

kurse shum e shum femije qe jan ber kengetar si Zanfina Ismaili , Ermal Fejzullahu, e shum te tjer i njoh qysh kur kan qen 2-3 vjeqar,, shum here kan ardh tek une ne Prishtine ,, shoqeri familjare..

TE DALIM NE TEM,,, ME DESHIR DO TA TAKOJA KYLIE MINOGUE

(lena)
01-02-05, 11:38
Kisha pas deshir mu taku me: Sabri Fejzullahun,Adelina Ismailin, Zanfina ismailin.me grupin Elita 5,Naser Berisha dhe me Memli Krasniqin.....Sepse keta kengtar i preferoj shum shum shum.... :wink: :wink:

Ylberi_be
01-02-05, 17:03
Hijen e jetes

me ka marr malli me i pa edhe pse i kam shok moti si kampa edhe gjith mahallen e matiqanit.

Krokodilli
03-02-05, 11:15
Hijen e jetes

me ka marr malli me i pa edhe pse i kam shok moti si kampa edhe gjith mahallen e matiqanit.

Ylberi te pershendes shoki,,, kan e ki shok prej Hija e jetes,
> Murat Abazin apo Memlin,,, se me dyt kam qen shok te ngusht,, ndoshta njihemi edhe ne

Ylberi_be
03-02-05, 12:54
Autori Mesazh
Krokodilli Postuar: 03.02.2005 11:15 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Ylberi_be shkruajti:
Hijen e jetes

me ka marr malli me i pa edhe pse i kam shok moti si kampa edhe gjith mahallen e matiqanit.

Kroki........


Ylberi te pershendes shoki,,, kan e ki shok prej Hija e jetes,
> Murat Abazin apo Memlin,,, se me dyt kam qen shok te ngusht,, ndoshta njihemi edhe ne

krokodilli te pershendes Une nje her jam njoftu me( Milaim abazin) dhe me( zenen) tezakin e miles nese e nje e pastaj edhe me lorin nje shoqe e imja dhe e tyre ty sdi kush je apo si quhesh por me me muratin jemi njoftu ditet e luftes kur ai ishte ne tavan te shtepis dhe ne folshum ne telefon e policija e shkins kerkonte dhe vrite njerz te ri e aty ishte vetem nje plak shum te ri banonin ne tavn nder ta ishte e dhe murati un dhe milaimi kontaktonin gjithmon deri sa shpetuan vetem ata e din qka kan hjek e edhe ma keq kur ne smundeshim as me u afru as buk me ju qu te pershendes kalofsh mir kroki

Gjumashja
05-02-05, 23:38
astenjo se tani smu kish duk interesant me degju kong te tyne :wink:

Lulani
12-05-05, 21:08
Mė me dėshirė do ta kisha takuar Agim Gashin. Por ku ta gjej se?

Daja POLIC
15-05-05, 02:47
xhemen rreper i fort shum qe jeton en zwicer

Ex_Burri
18-05-05, 17:09
deshira e ime kishte qene jo si e tokoje personalishte pore vetem ne ander,, Lejdina Qelo,,si dhe Rovena Stefa gjithe ashtu si dhe ANNA OCSA perndryshe kengetare shqiptare ne itali nr (1)...eshte kjo ANA HOXHA po ne itali e quane Anna Ocsa persh dhe kaloni buker ani ne ander ha ha :lol:

Ex_Burri
18-05-05, 17:09
deshira e ime kishte qene jo si e tokoje personalishte pore vetem ne ander,, Lejdina Qelo,,si dhe Rovena Stefa gjithe ashtu si dhe ANNA OCSA perndryshe kengetare shqiptare ne itali nr (1)...eshte kjo ANA HOXHA po ne itali e quane Anna Ocsa persh dhe kaloni buker ani ne ander ha ha :lol:

Gjumashja
20-05-05, 12:18
Chester te grupit Linkin park

Djali i keq
22-05-05, 20:46
Me gjith qef e kisha taku 50 Cent , 3 Doors Down , Arash , Eminem , etj se kam shum kengetar qe kam deshir mi taku.

Sa per Grupin minatori ju ndihmopj per ti taku se N.Gjinovcin e kam kojshi .Tung [/b]

e_martumja
22-05-05, 21:17
Me deshir te madhe:Céline DION

experti_lu
28-05-05, 06:08
une per veti edhe pse njof shume kengetar/e
ne jeten private(per shkak se kam pas bisnis)
nuk me jet marak te njofetoj asnje,
perveq NEXHMIJE PAGARUSHES,te cilles ja kisha pagu nje kafe me zemer.

Ermira
21-06-05, 15:29
Personalisht dhe jo personalisht kame taku shum kengetare,ne raste te ndrryshme dhe prape shpresoj ti takoj,,Nga kengetaret shqiptare askend se kam idoll shume te forte,mirpo prape kam idooll,ate e kam privat (hahah)kurse nga ata te huajt,gjithmone me ka pelqy kengetarja KYLIE MINOGUE,dhe CELIN DION,dhe me qejf do kisha biseduar me to!
Pershendetje!

arbias
03-07-05, 20:48
Me disa kam bisedu shum her por nje te veqant pa e prit ishte vet Selin dion Kurse nga shqiptaret vetem ilir Shaqirin se edhe zanin e kam si t tij.

Gjumashja
06-07-05, 10:23
Phantom Planet
3Doors Down
Linkin Park
Incubus

Marigona-KS
06-07-05, 14:00
uh Ardit Gjebren kisha dashur ta takoj dhe Nexhmije Pagrushen

Prishtinasja_
06-07-05, 17:48
Eliza Hoxhen dhe Eda Zarin

MaChA
07-07-05, 01:05
.
.
une prej shqipetarve kisha pas qef ta takoj ELITEN 5 dhe se shum i adhuroj ,

E prej te huajve kisha pas qef me shum po ni grup te cilin e du shum osht METALICA ....

besa saraqini
11-07-05, 15:26
Une kisha pas deshir ta takoj Edona Llalloshi
E nga te huaj kisha pas deshir ti takoj shum Nik og Jay, Britny Spars etj

tung BESA

NiRvAnA
04-08-05, 13:38
kisha pas qef me taku Avril Lavigne
:lol: :lol:


___________________

Rock Its My Life

GjIlAnAsI_cSi
19-08-05, 15:32
Yllin e Muzikes Shqiptare Adelina Ismajli..!

Sa her qe ta shoh ne TV zemera me be BooooooooM

Teper me pelqen :roll:

Krokodilli
19-08-05, 20:06
Yllin e Muzikes Shqiptare Adelina Ismajli..!

Sa her qe ta shoh ne TV zemera me be BooooooooM

Teper me pelqen :roll:

me shkruaj privat te tregoj se ku mund ta takosh Adelinen,, he Lina Moj Lina,, ne nje lokal te Prishtines,, vikendeve 100% vetem ke me than qe me ki djal te axhes,, edhe nje pije ta qet :wink: ,,,, qysh me ardh deri tek motra e saj,, se Adelina u Plak

Krokodilli
19-08-05, 20:10
Per Kengetar Shqiptar i kam taku te gjith mos jo 90% te kengetarve shqiptar,, ne Privat,, neper Dreka, tubime familjare..
Nga Nexhmije Pagarusha,, Ylli Kosovar kam ble nje banes ne dardani - Prishtine (ma ka leshu mjekrren po nejse) :lol:

kisha pas deshir mi taku
Britney Spears,, Eminem, Dr Dre, Avril Lavigne ne privat ose me naj Klub 8) , Bukuroshen Australiane Kylie Minogue, dhe Paris Hilton wooooooooow edhe pse nuk eshte kengetare por aktore.

Tomori
23-08-05, 17:33
Me Domiren.. :wink:

Gentiani
24-08-05, 21:10
Per Kengetar Shqiptar i kam taku te gjith mos jo 90% te kengetarve shqiptar,, ne Privat,, neper Dreka, tubime familjare..
Nga Nexhmije Pagarusha,, Ylli Kosovar kam ble nje banes ne dardani - Prishtine (ma ka leshu mjekrren po nejse) :lol:

kisha pas deshir mi taku
Britney Spears,, Eminem, Dr Dre, Avril Lavigne ne privat ose me naj Klub 8) , Bukuroshen Australiane Kylie Minogue, dhe Paris Hilton wooooooooow edhe pse nuk eshte kengetare por aktore.


:lol: :lol: Krokodilli kėte tė fundit Paris Hilton e kam takuar privat dhe kam mbetur ta blej njė Hotel prej saj :lol: :lol: :wink:

Krokodilli
25-08-05, 06:00
Per Kengetar Shqiptar i kam taku te gjith mos jo 90% te kengetarve shqiptar,, ne Privat,, neper Dreka, tubime familjare..
Nga Nexhmije Pagarusha,, Ylli Kosovar kam ble nje banes ne dardani - Prishtine (ma ka leshu mjekrren po nejse) :lol:

kisha pas deshir mi taku
Britney Spears,, Eminem, Dr Dre, Avril Lavigne ne privat ose me naj Klub 8) , Bukuroshen Australiane Kylie Minogue, dhe Paris Hilton wooooooooow edhe pse nuk eshte kengetare por aktore.


:lol: :lol: Krokodilli kėte tė fundit Paris Hilton e kam takuar privat dhe kam mbetur ta blej njė Hotel prej saj :lol: :lol: :wink:

haha mos deshte me than i nderuar se ke kalu naten ne njerin nga shum hotelet HILTON ,, hehe besa nese e ke taku Paris Hiltonin ne Privat athere shlir ta mbyllim kete tem,, se si mi taku te gjith,,, nuk po te jetka hatri edhe me vdek hahaha
te pershendes me nje foto te saj
si me kan shqiptare :arrow: kesaj i thon qik e shpis

http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg

Marigona-KS
30-08-05, 12:52
KROKIN

Diana007
30-08-05, 12:57
Yllin Shqiptar Adelinen :D

Bukuroshi007
02-09-05, 07:59
une Eminem e kom taku ne detroit nja 4 her
50 cent edhe lil jon i kom pa ne concert ne detroit,
snoop dogg edhe The Game i kom pa ne concert ne detroit gjithashtu

prej shqiptarve kisha pas qef me taku RREBEL AKA UNIKKATIl, yllin e rappit shqiptar

anna
08-09-05, 19:39
alban skenderaj :wink:

Krokodilli
15-09-05, 06:42
KROKIN

:o 8) 8) :wink:

anna
22-09-05, 19:53
james blunt :wink:

adhuruesi
21-01-06, 19:48
valla zanfinen e adelinen


Haj se shkojme bashk njeren ti njeren une , beso edhe une nuk dua te takoj asnje tjeter perveq atyne dyjave , as Angelina Jolien

adhuruesi
21-01-06, 19:54
Yllin Shqiptar Adelinen :D


Me ty jam gjithashtu , edhe une Yllin e dua me shume

adhuruesi
21-01-06, 19:57
Adelina Ismailin e kam pas me nje Klas ne shkollen e mesme te muzikes Prenk jakova ne Prishtine per nja 1 vit,, po ashtu
Edona Lalloshin e kam taku per dit gjat nje viti sa kam qen ne Prenk jakova ne shkoll te muzikes

Kurse Sabri Fejzullahun e kam pas kojshi,, edhe ate per dit e kam pa,, dhe shum here kemi qen ne restoran familjarisht duke ndegju Afrim Muciqin ne Restoranin Dora,

Ilir Shaqirin e kam taku qysh kur kam qen 4 vjeqar,, Ne Drenice Skenderaj,, eshte nga fshati buroj,, njihemi familjarisht,,

Afrim Muqiqin per dit ne Restoranin dora kemi ngrene dhe pi bashk,,


Shume forte , si mundet edhe une ti takoj gjithe keto , skam pas rrast te takoj asnje kengetare ? pse ashtu ?

Memli Krasniqin e kam pash shok ,, dhe kojshi per nja 2 vite sa kam shku ne SHkollen Fillore Hasan Prishtina,, Po ashtu motren e ti
Teuten e kam pas ne nje gjenerat

Me Arif Vladin kemi qen ne pushime ne Antalya

kurse shum e shum femije qe jan ber kengetar si Zanfina Ismaili , Ermal Fejzullahu, e shum te tjer i njoh qysh kur kan qen 2-3 vjeqar,, shum here kan ardh tek une ne Prishtine ,, shoqeri familjare..

TE DALIM NE TEM,,, ME DESHIR DO TA TAKOJA KYLIE MINOGUE

fjolla
22-01-06, 13:59
shpati se pse me doket si esht tip i qet por edhe din ta bej nje atmoshpher te mir :)

raptile
22-01-06, 20:34
zanfinen edhe adelinen

Sy_kaltra
22-01-06, 20:52
Me Gjith deshir :arrow: LABI-n

adhuruesi
15-02-06, 11:22
E kisha taku Adelinen dhe Zanfinen por sdi a do ken qejf ato me u taku me mua se.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Buqja_ch
07-03-07, 07:49
un me deshir kisha dasht ti MEDEN dhe SINAN HOGJEN
thjesht me plqejn....

elenora
10-06-07, 00:12
a BLeron shume e adhuroj sikur te kisha mundsi me taku ndonjeher sdo ta leshoja ma heheh

elenora
10-06-07, 00:17
po shum mir mase qe ti i ke taku per se afermi ata po a me tregon se Bleron a e ke taku ndonjeher edhe a mundem edhe une me taku be se shum e adhuroj e do kisha pas shum deshir ta takoja

egi
14-06-07, 11:21
hm....askend...momentalisht kerkush nuk ka dhan pershtypje te madhe si me than qe kom deshir me taku live dhe me kqyr personalitetin e ati/asaj...

RiannA
14-06-07, 13:59
Sinan Vllasaliun

PSE? - paj me hanger qyyyyy

Arkza
14-06-07, 14:04
Me Sabri Fejzullahu , Veq te ta Uroj qdo te mire ne jeten e tij dhe shume shume SUKSES:smile:

jadore
27-07-07, 21:49
hahhaa, mu kujtua , nje fare kohe Stingun , sa qe me mahi edhe pergjigjesha , o edhe pse 4 femi i ka, e kisha marr ..
atehere i kisha veq 18 vjet..)...
sot .asnjerin ..!!

pirro
27-07-07, 23:02
Kam pas qef me u taku me MEDEN.Pse? me ta qit ne nje qosh e me ti hy grushta kres haahha

valiii
28-07-07, 14:46
Kam pas qef me u taku me MEDEN.Pse? me ta qit ne nje qosh e me ti hy grushta kres haahha

Ahahahhahaah , pa t'keqen teme edhe une me mujt me shti ne nje qosh ja kisha ndjers kryt boksa :tongue: :tongue: :tongue:


E per kengetare , jane shume si mi nda si mi vra njejte ....
E kisha vequar Ēiljeten , Elsa Lilen dhe Geeeeeeeenttttaaaaaaaaaaaaaaaaa ma e mira .

valiii
28-07-07, 14:47
Ahahahhahaah , pa t'keqen teme edhe une me mujt me shti ne nje qosh ja kisha ndjers kryt boksa :tongue: :tongue: :tongue:


E per kengetare , jane shume si mi nda si mi vra njejte ....
E kisha vequar Ēiljeten , Elsa Lilen dhe Geeeeeeeenttttaaaaaaaaaaaaaaaaa ma e mira . Gati e harova edhe Greta koqin .:smile:

luckyman
28-07-07, 21:07
Lenny Krawitz,Marilyn Manson..............

prishtinasi
28-07-07, 23:43
Gati e harova edhe Greta koqin .:smile:

Vali...kjo vajza paska mbiemer te cuditshem...edhe nese e takon mos tento kurgjo:tongue:

valiii
28-07-07, 23:48
Vali...kjo vajza paska mbiemer te cuditshem...edhe nese e takon mos tento kurgjo:tongue:
:tongue: :tongue: :tongue:

DEA
16-09-07, 18:31
Gafurr Muratin,Veli Sahitin,Adelina Ismajlin,Sinan Vllasaliun, Sabri Fejzullahun, thjesht e adhuroj mjuziken e tyre.

Peja-Boy
16-09-07, 18:32
Dervish shqaen e Fatime sokolin ..!

egi
16-09-07, 20:03
S'eshte me rendesi kush, veq kryesorja mos me kan Naim Abazi, se me ja nis aj me kesh kuku per mu hahah :tongue:

rilinda
17-09-07, 23:16
S'eshte me rendesi kush, veq kryesorja mos me kan Naim Abazi, se me ja nis aj me kesh kuku per mu hahah :tongue:

Thirri mendjes vajzo! :biggrin:

prishtinasi
18-09-07, 00:27
hahhaa, mu kujtua , nje fare kohe Stingun , sa qe me mahi edhe pergjigjesha , o edhe pse 4 femi i ka, e kisha marr ..
atehere i kisha veq 18 vjet..)...
sot .asnjerin ..!!

Me e lexu Sting-u kete postim...nuk ish ndi mire! Jepja edhe nje shance Jador, per hir te pavarsise dhe forumit!:biggrin:

egi
18-09-07, 09:51
Thirri mendjes vajzo! :biggrin:

qy qy me the vajzo, a thu qka te gjet..a harrove qe une jam xhelozka hahahaahha

nime, ti me kon po don mu taku, thuj se sugarica egi krejt kengetart i njeh hehhehe :biggrin:

rilinda
18-09-07, 15:06
qy qy me the vajzo, a thu qka te gjet..a harrove qe une jam xhelozka hahahaahha

nime, ti me kon po don mu taku, thuj se sugarica egi krejt kengetart i njeh hehhehe :biggrin:

Naimin moj e imitova :biggrin: se ti e din emnin qe ta thom une :biggrin:

E une me kon du mu taku a? Me kėrkon tybe, veq me kon t'takohna kish pas qef ka ni autogram me jau lan (une atynve) :wink:

egi
18-09-07, 15:56
Naimin moj e imitova :biggrin: se ti e din emnin qe ta thom une :biggrin:

E une me kon du mu taku a? Me kėrkon tybe, veq me kon t'takohna kish pas qef ka ni autogram me jau lan (une atynve) :wink:

qy qy kjo naim xhelozja hehhehe, edhe autograme po jep a...tregom a e ki bile firmen e mire, po vi po ta marr njo hahahha :biggrin:

Peja-Boy
18-09-07, 16:15
Adelina Ismailin....!

rilinda
19-09-07, 10:32
qy qy kjo naim xhelozja hehhehe, edhe autograme po jep a...tregom a e ki bile firmen e mire, po vi po ta marr njo hahahha :biggrin:

Hajde:biggrin: Ndash edhe n'ballė t'vulosi :biggrin:

Ma-Origano
06-12-07, 14:05
un kish dash te takoj Gentiana ismajli

DritonPR
14-12-07, 19:47
Kaltrina Selimi shummmmmmmmmm um pelqen, do kisha shpenzuar nje nate me Kaltrinen. Naten e vitit te ri takova, dhe ishim ne vallje e fillova te flas me te, por edhe dola nje foto me te, por mesova se kishte dashnor aty, se thoshte jo sbon foto se e kam nuse (sa per shaka)... ah te ishte beqareeeee

egi
14-12-07, 23:19
Hajde:biggrin: Ndash edhe n'ballė t'vulosi :biggrin:

woow..a po mendon ti qe s'lahna a heheheh...me hup tani firmen joooo...
qe nje cop flete edhe nje laps..e qkruj :biggrin:

Ma-Origano
23-12-07, 09:07
Kisah deshire te takoj Genta Ismajli gjithmon kam pas qefe me e pa!