PDA

View Full Version : Probleme me upload


brika
25-04-07, 18:34
Tung te gjitheve , kush mundet kenget e kesaj faqe

http://www.knaqu.com/vb/upload/showthread.php?t=19376

mi qiten perseri qe ti uploadoj keto kenge se jam simpatizues i ketyre kengeve.


Ju faleminderit dhe pershebdetje , brika