PDA

View Full Version : Leonora Jakupi!


Prishtina_20
09-03-08, 01:25
Na thoni cmendoni per ket kengetare?
Mua personalisht me pelqen..
ka hedhur keto dit edhe nje keng te re qe quhet : Te falem ty kosove.

Mund ta shikoni me video nga me poshte ..

http://www.youtube.com/watch?v=Z3Cl0nblyiI

valiii
09-03-08, 01:40
A bash qetash e gjete me postu kete teme A ...? Ani tash qysh jon inspiru popullata civile mbas Adelines... kukuku kane me ta shajt Leonoren horr me tupan kane me ta bo ...
Qe une po e jap mendimin tim ( njejt si me pa postu para nje jave :D ) :" Leonora shume e mire ne skene, sa per standardin kosovar edhe zanin se ka te keq, kur e kam pas ndegjuar per te paren here "mos ma prek ti shkja Drenicen" m'ka pas fascionu krejt, tana diqysh prej se e rrahi Adelina harj zboni mo. personalishte nuk mendoj shume ne te, veš kure po me qet ndonjeher puna ne ndonje šajtore po ja ndegjoj zanin, e k'shtu ralle m'bjen me mendu per te. me kqyr holl e holl E MIRE s'eshte e keqe !

Agolli
09-03-08, 02:28
Hale, apo ende nuke e kam parŰ(taku), nese ndonjehere do e takoi, pot premoti se do ja theme ne sy(se cfare mendoi per te)!!

besimi1
09-03-08, 10:02
Si femer e mir eshte por si kengetare nuk me pelqen fare

Prishtinasja_
09-03-08, 13:31
Bukuroshe!!!! :smile:

Gjumashja
11-03-08, 08:14
E bukur, natyrale dhe shume e thjeshte... kopje e vetvetes eshte... qe eshte merite e saj...:biggrin: ...

Dukagjinas_i
11-03-08, 09:47
Leonora , simpatike si gjumashja :smile:

Gjumashja
11-03-08, 12:29
Leonora , simpatike si gjumashja :smile:


po me dukesh i njofshem se me te vertete ngjaj me kete...:biggrin: ...

Arkza
17-03-08, 15:27
E Bukur shume ......!
Une per veti i kam Syt te Kaltre dhe asnjehere s'kam than se sikur ti kisha pas Ndonje ngjyre sytve te Tjtre per Derisa e pash Leonoren !!! Dhe jam Xheloze ne pergjithsi me pajmjen e saj te Mahitur dhe me Pajmen e saj te rralle !!!! :rolleyes:

Marinc
17-03-08, 15:33
Kjo me nji fjal me terhjek shum , eshte Natyrore , e Bukur , e Embel , Terheqse , Vitale , Sharmante, Seksibile , ejt...:tongue: