PDA

View Full Version : Votoni pėr Adelina Ismajlin ne Top FEST


niemand
18-05-08, 16:20
Adressa : http://www.video-fest.com/site/votimiLista.php Dhe jep voten Adelina Ismajli - Trimit tim ..

p.s Duhet te jepet email i sakt i juaji qe te .. konfirmohet vota juaj..


Vėrejtje: Vetėm email-at e hapura nė llogaritė: hotmail.com, hotmail.de, yahoo.com, yahoo.de, gmail.com, msn.de, msn.com, ipko.net, ipko.com, ptkonline.com dhe kujtesa.com mund tė votojnė.


niemand

teutaA
18-05-08, 17:38
e votovaaa

Diana007
18-05-08, 17:40
Votova edhe un .....
A mudemi me dhon vota me shum se nje :rolleyes:

Jana
18-05-08, 17:40
Edhe une votova................

Preshevar
18-05-08, 17:51
ncuuuuuuk, nuk votova.

°Avan_Turist°
18-05-08, 17:55
Unė mendohem se pėr cilėn tė votoj...!:biggrin:

niemand
18-05-08, 17:56
Votova edhe un .....
A mudemi me dhon vota me shum se nje :rolleyes:


... Mund te votoni por jo me te njejtin email , nqs keni email tjeter ateher mund te votoni sa email ti keni.. por me kusht qe Adelines ti jepni nje vote :P

niemand

Guri i madh
18-05-08, 17:57
... Mund te votoni por jo me te njejtin email , nqs keni email tjeter ateher mund te votoni sa email ti keni.. por me kusht qe Adelines ti jepni nje vote :P

niemandune ja dhash kokrren Adelina Ismajlit

teutaA
18-05-08, 18:21
... Mund te votoni por jo me te njejtin email , nqs keni email tjeter ateher mund te votoni sa email ti keni.. por me kusht qe Adelines ti jepni nje vote :P

niemand

opssss

adelines po kujt tjeter ajo e meriton pas asaj fortune neper te cilen ka kaluar tregoj edhe nje her qe eshte e pamposhtur dhe me e bukur se kurr

Diana007
18-05-08, 18:29
... Mund te votoni por jo me te njejtin email , nqs keni email tjeter ateher mund te votoni sa email ti keni.. por me kusht qe Adelines ti jepni nje vote :P

niemand

A po aaa , po ja marr keret emalet e mahalles pra ... vetem let fiton ajo edhe ashtu gati ish :wink:

niemand
18-05-08, 18:29
Por votat e saj u vjedhen dhe njeherit u fshin dhe doli ajo Teuta Blakaj qe kurr zanin sja kisha ndegju , sa palidhjee... :S

teutaA
18-05-08, 18:35
Por votat e saj u vjedhen dhe njeherit u fshin dhe doli ajo Teuta Blakaj qe kurr zanin sja kisha ndegju , sa palidhjee... :S

ahhahhaahh me paske lan sot gjith diten tu qel adresa te reja

niemand
18-05-08, 18:41
Kot e ke , 10000000 vota me i dhon apet nuk mjaftojn per plerat qe udheheqin at emision!!

qokollada
18-05-08, 18:49
Se pari nuk eshte TopFest po eshte Video-Fest

Shkak qe Adelina nuk mer pjese ne ate edicion eshte se ia kan rezuar votat Zanfines, pikerisht per kete shkak dallavere Adelina nuk mer pjese, besoj qe nuk marin pjese edhe shume yje tjera te muzikes...

rezultatet momentale jane :

# Videoklipi Vota
1 TEUTA BLAKA - Eja tė lutem 591
2 ADELINA ISMAILI - Trimit tim 525
3 Gillespie - E di 187

teutaA
18-05-08, 18:50
Kot e ke , 10000000 vota me i dhon apet nuk mjaftojn per plerat qe udheheqin at emision!!

po kur do shfaqet drejtperdrjet ky emision

qokollada
18-05-08, 18:50
Momentale :
Korupcioni vazhdon.---

# Videoklipi Vota
1 TEUTA BLAKA - Eja tė lutem 594
2 ADELINA ISMAILI - Trimit tim 531
3 Gillespie - E di 187

teutaA
18-05-08, 18:56
Se pari nuk eshte TopFest po eshte Video-Fest

Shkak qe Adelina nuk mer pjese ne ate edicion eshte se ia kan rezuar votat Zanfines, pikerisht per kete shkak dallavere Adelina nuk mer pjese, besoj qe nuk marin pjese edhe shume yje tjera te muzikes...

rezultatet momentale jane :

# Videoklipi Vota
1 TEUTA BLAKA - Eja tė lutem 591
2 ADELINA ISMAILI - Trimit tim 525
3 Gillespie - E di 187

aty po shkruan se disa keng qe permbajn mesazhe specifike nuk marrin pjes

genta&geti

adelina trimit tim

leonora te falem kosov edhe do po i harroj cilat ken

e_martumja
18-05-08, 20:59
Por votat e saj u vjedhen dhe njeherit u fshin dhe doli ajo Teuta Blakaj qe kurr zanin sja kisha ndegju , sa palidhjee... :SQe ndegjoe


http://de.youtube.com/watch?v=lUm1bkPo2Pc

vjeshta
18-05-08, 21:10
Votova edhe unė ,u bana me mend t'juve :D

Dilaver
19-05-08, 08:36
Adressa : http://www.video-fest.com/site/votimiLista.php Dhe jep voten Adelina Ismajli - Trimit tim ..

p.s Duhet te jepet email i sakt i juaji qe te .. konfirmohet vota juaj..


Vėrejtje: Vetėm email-at e hapura nė llogaritė:
hotmail.com,
hotmail.de,
yahoo.com,
yahoo.de,
gmail.com,
msn.de,
msn.com,
ipko.net,
ipko.com,
ptkonline.com dhe
kujtesa.com mund tė votojnė.


niemand


Konurrencė e fortė qenka pėr dy vendet e para.
Thias po shkojka!

Rezultati aktual:

1 TEUTA BLAKA - Eja tė lutem 673
2 ADELINA ISMAILI - Trimit tim 597
3 Gillespie - E di 188
4 CAPITAL T feat. 2 PO 2 - Shoping 97
5 GENTIANA ISMAILI - Sa ilace 79
6 SINGULLAR KODOSHI - Ahhh 55
7 EDITA SOPJANI feat. 2 Boys - Merri krejtė 44
8 ETNO ENGJUJT feat. LYRICAL SON, KAOS & BESNIK QAKA - All Night 33
9 NA - Filanja 27
10 ZANFINA ISMAILI - Nga 1 tek 10


Unė votova pėr: http://de.youtube.com/watch?v=9mlhep0-Syk&feature=related

rilinda
19-05-08, 10:16
Nine more qysh thojkan korrupsion, e qeky titull "Votoni pėr Adelina Ismajlin ne Top FEST", a nuk i bjen me kan korrupsion a?!
A nashta korrupsionin e kuptoni si gjithēka qė nuk ju shkon pėr qefi!!!

Arkza
19-05-08, 10:50
Nine more qysh thojkan korrupsion, e qeky titull "Votoni pėr Adelina Ismajlin ne Top FEST", a nuk i bjen me kan korrupsion a?!
A nashta korrupsionin e kuptoni si gjithēka qė nuk ju shkon pėr qefi!!!Hhahahahhaahhaahhahaha Ooooooooooo Shpulla jeme ta hagsha Zemren paske me rrnu ma shuem se une se ma morrre fjalen prej Goje !!!!
Ja siq thojshe kush e ka Mizen pas Veshit hahahahhaahha :biggrin: :biggrin:
Me Pik Zori po dojne me na Shtir me votu edhe ate nga 10000 here veq me pas Vota ajo ma shume Phiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

Preshevar
19-05-08, 11:05
Luftone Korrupcionin !!!

Dėshmoni para botės duke mos votuar per A.Ismajlin :biggrin:

niemand
19-05-08, 11:06
Ju dy mjeranet e parafundit.. askush me forc spo ju shty me votu .. nqs doni jepjani voten , kjo tem eshte hap per fansat e Adelines te cilet nuk jan te informum per kete votim.. e mos dilni ketu si arusha te bardha.. me u marr me fjal e me u mundu me u ba si injoranta te keqij..


TANI E KISHIN HEQ ADRESEN KU MUND TE SHIHEN REZULTATET DO TE THOT KJO ESHTE DHAN NE TAVOLIN SI FITORE PER TEUTA BLAKAJ .. KURSE VOTAT E TONA QE I DHAM JAN VETEM SI FITIM PER REKLAME QE DO NA BEJN TANI NEPER EMAIL PER WEBFAQE APO FIRMA TE NDRYSHME ...

niemand

lovely
19-05-08, 11:23
edhe une votova per Adelina Ismailin..........................:smile:


dy here bile :wink:


ooo Adelina, je number 1.................

Gjumashja
19-05-08, 11:45
Pse te votoj kur teksti i kenges shkruan... Dha jeten per Liri..

Per cilen Liri.. ?!!! nuk e Kuptoj ???
A liria jone e paska pasur emrin Adeline a... ?!!!... turppp...

Diana007
19-05-08, 13:46
Edhe sa koh mundem me votu :biggrin:

rilinda
20-05-08, 22:48
Ju dy mjeranet e parafundit.. askush me forc spo ju shty me votu .. nqs doni jepjani voten , kjo tem eshte hap per fansat e Adelines te cilet nuk jan te informum per kete votim.. e mos dilni ketu si arusha te bardha.. me u marr me fjal e me u mundu me u ba si injoranta te keqij..


TANI E KISHIN HEQ ADRESEN KU MUND TE SHIHEN REZULTATET DO TE THOT KJO ESHTE DHAN NE TAVOLIN SI FITORE PER TEUTA BLAKAJ .. KURSE VOTAT E TONA QE I DHAM JAN VETEM SI FITIM PER REKLAME QE DO NA BEJN TANI NEPER EMAIL PER WEBFAQE APO FIRMA TE NDRYSHME ...

niemand

O pasuria e forumit!
Nashta more edhe ata adhuruesit e Teutės kan hap tema pėr ta nėpėr forume (qesi tema t'korruptume, qė munohen me i dirigju shijet e tjerve), edhe qata ka ec ajo pėrpara qy nihere!

Gjumashja
21-05-08, 11:12
heee... a fitoj....:biggrin: ...

rilinda
21-05-08, 18:02
heee... a fitoj....:biggrin: ...

Jo se ka pas korrupsion. :cool: Edhe kur e ka vrejt Adelina qė ka korrupsion k'tu, i ka hjek dokumentet edhe tani pėr sherr t'ksaj qė i ka zbulu dredhitė e atyne t'mdhajve (organizatorve), k'ta organizatort ja kan hjek edhe Zanfinės votat- qeshtu qokollada ka than. :tongue:

Khuuuu pooo gjynaaaah!

Urata
21-05-08, 18:32
ADELINA, eshte YLL i estrades Kosovare, smundet t'ia kaloj asnjera...!

Gjumashja
22-05-08, 23:50
Jo se ka pas korrupsion. :cool: Edhe kur e ka vrejt Adelina qė ka korrupsion k'tu, i ka hjek dokumentet edhe tani pėr sherr t'ksaj qė i ka zbulu dredhitė e atyne t'mdhajve (organizatorve), k'ta organizatort ja kan hjek edhe Zanfinės votat- qeshtu qokollada ka than. :tongue:

Khuuuu pooo gjynaaaah!po brep o ja kane inati adelines hahahaha... me i pyet keta thone Thaqi i ka fajet...:biggrin:

niemand
23-05-08, 11:42
po brep o ja kane inati adelines hahahaha... me i pyet keta thone Thaqi i ka fajet...:biggrin:


E lum un per ty.. ha vec ha... se shkrimet te rriten aty numri i shkrimeve.. 100.000 shkrime i bon mos ke frik bile mos mi flliq temat e mia me at fukcing chit-chat tondin te lutem shih ke 10000 tema tjera ku mundesh me u zgerdhi e me rrit numrin!!

niemand

Gjumashja
23-05-08, 11:52
E lum un per ty.. ha vec ha... se shkrimet te rriten aty numri i shkrimeve.. 100.000 shkrime i bon mos ke frik bile mos mi flliq temat e mia me at fukcing chit-chat tondin te lutem shih ke 10000 tema tjera ku mundesh me u zgerdhi e me rrit numrin!!

niemand

une ketu veterane jam per ty... ku te ma doje kokrra e qejfit kycen ne tema... pra po nuk te pelqeu... Outt.... :biggrin:

niemand
24-05-08, 01:49
une ketu veterane jam per ty... ku te ma doje kokrra e qejfit kycen ne tema... pra po nuk te pelqeu... Outt.... :biggrin:


Virane je ma mire.. qyqe masi sme njeh kush jam se vec daten me ta tregu te regijstrimit s'fol ma ..

niemand

Urata
27-05-08, 00:35
http://albaniac.com/index.php/adelina_ismaili_videofest_elbino