PDA

View Full Version : Genta kthehet nė Kosovė ...


Jana
24-06-08, 01:05
http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0623051223150_m.jpg

Kėngėtarja Genta Ismaili ėshtė kthyer nė Kosovė pasi ka mbajtur njė turne koncertesh nė Amerikė.
Bukuroshja ka qenė e pranishme nė sfilatėn “Dita e Modės sė Prishtinės”, e cila u mbajt nė kryeqytet, derisa nuk ėshtė lėnė e qetė nga fansat e saj tė cilėt vazhdimisht kanė kėrkuar autografe dhe tė bėnin fotografi me tė.

Kjo e ka bėrė Gentėn qė tė mos e ndjekė deri nė fund sfilatėn. Ajo ėshtė larguar vetėm pas njė ore qėndrimi.