PDA

View Full Version : Festivalit 45 ne RTSH ???


Xona
30-12-06, 21:21
Fituesi i festivalit 45 ne RTSH Frederik Ndoci me bashkeshorten e tij kenga ishte shume e mire sipas mendimit tim dhe meriton qe te shkoje ne Festivalin Europian 2007.
Teksti i bukur, kompozimi i bukur, interpretim mjeshtėror.

Por...A eshte e vjedhur a jo kjo kenge ?

Sepse ne nje emisjon FIKS FARE ne topchanal permenden nje gje te till se me ate kenge mund te del problem se mos eshte vertet e vjedhur nga dikush si prsh.nga nje kenge kroate.

Si mendoni ju? A ka dicka te vjedhur ketu a jo?

ARVANITI
31-12-06, 16:09
Edhe une pashe ate dite emisionin Fiks Fare. Kenga nga ku u vodh nuk u transmetua, keshtuqe normalisht kenga e Ndocit zyrtarish eshte e bere vety, e pavjedhur.

Xona
02-01-07, 00:59
Edhe une pashe ate dite emisionin Fiks Fare. Kenga nga ku u vodh nuk u transmetua, keshtuqe normalisht kenga e Ndocit zyrtarish eshte e bere vety, e pavjedhur.

Ok Shume mire qe sqenka e vjedhur ajo kenge sepse une jetoi ne Finland ketu ku mbahet eurovisioni kete vite dhe dua qe Shqipetaret te kene nje kenge te mire dhe orgjinale te bere vete. Qe te krenohemi ne. Shpresoj te ze nje vende sa me te mire kjo kenga jone Shqipe. Respekte.

arton121
03-01-07, 21:57
me e mir do ishte me perfaqsue shqiperin greta koci