PDA

View Full Version : Jackson varroset sot nė LA (Shiko LIVE)


Gloss
07-07-09, 14:25
Pop ylli, Michael Jackson, do tė varroset sot nė Los Angeles. Familja e tij do tė mbajė njė ceremoni private nė varrezat e kėtij qyteti. Policia ka konfirmuar mbajtjen e kėsaj ceremonie, por ende nuk dihet se a do tė varroset nė tė njėjtėn vend. Shėrbimi pėrkujtimor do tė mbahet pas disa orėsh. Familjarėt e kanė publikuar listėn e pjesėmarrėsve. Ndėrsa, 8 mijė e 750 adhurues janė pėrzgjedhur pėr tė marrė pjesė nė shėrbimin pėrkujtimor, qė do tė mbahet nė qendrėn Staples. Mė shumė se 1.6 milionė adhurues aplikuan pėr tė marrė 11 mijė bileta sa ishin nė dispozicion.

Ju mund dhe tė shkruani fjale pėr Yllin duke u kycur pėrmes facebook.com

Ju pėrshėndes , dhe ngushėllime familjes Jackson.

Kliko kėtu pėr tė shikuar varrosjen e pop yllit CNN Live
(http://edition.cnn.com/video/fb/facebook.html?stream=stream1)

Arb
07-07-09, 14:44
Eh, sa gjoja e gjalle, mban zi per nje stervine te njerezimit... Jo rastesisht njerez stervina si ky pasurohen prej ktyre gjove te gjalle si keta...

DEA
07-07-09, 19:41
Ngushllimet e mia familjes dhe adhuruesve te tij.

pirro
07-07-09, 20:11
A moret vesh kush ish per kryeshendosh ne ball te vendit ? Une ndegjova se ni plak i Bronxit ish.

Marco
07-07-09, 20:12
Pop ylli, Michael Jackson, do tė varroset sot nė Los Angeles. Familja e tij do tė mbajė njė ceremoni private nė varrezat e kėtij qyteti. Policia ka konfirmuar mbajtjen e kėsaj ceremonie, por ende nuk dihet se a do tė varroset nė tė njėjtėn vend. Shėrbimi pėrkujtimor do tė mbahet pas disa orėsh. Familjarėt e kanė publikuar listėn e pjesėmarrėsve. Ndėrsa, 8 mijė e 750 adhurues janė pėrzgjedhur pėr tė marrė pjesė nė shėrbimin pėrkujtimor, qė do tė mbahet nė qendrėn Staples. Mė shumė se 1.6 milionė adhurues aplikuan pėr tė marrė 11 mijė bileta sa ishin nė dispozicion.

Ju mund dhe tė shkruani fjale pėr Yllin duke u kycur pėrmes facebook.com

Ju pėrshėndes , dhe ngushėllime familjes Jackson.

Kliko kėtu pėr tė shikuar varrosjen e pop yllit CNN Live
(http://edition.cnn.com/video/fb/facebook.html?stream=stream1)

Po ne ket webfaqe CNN live with Facebook mundeni edhe te dergoni ngushllime ..

Ka edhe Grek e Russ qe jan duke e ofendu sidomos edhe neper youtube, po ata sllav jan deshtim te jetes se perpos Votkes edhe kryqit Sllav nuk din tjeter keshtu qe Grekt Shqip folesa G a f... from her se ksaj i thojn Dardani e jo Rusi

RIP King of POP Michael Jackson ...!

Xuki
09-07-09, 22:46
Ishte dhe do tė mbesin njė gjigant i muzikės!0-9T9uyTSw8&feature=PlayList&p=BCFF77FA02BC697B&index=19

Makresh
09-07-09, 23:19
Michael Jackson, u rikthye !

Bh2uyhB2XjU&feature=fvsr