PDA

View Full Version : Linda Halimi, njė yll shprese pėr muzikėn shqiptare


panta_rhei
20-06-10, 10:59
8Qz1-KgD_E0

Mendoj se ky interpretim, definitivisht, ka bėrė kthesė, ka vendosė standrad, dhe e ka kthy mė kėmbė nė tokė muzikėn nė Kosovė.

Ēka i duhet spoti kėsaj muzike?

Antika
20-06-10, 13:33
Ēka i duhet spoti kėsaj muzike??Nuk i duhet spoti,por veshtir qe e gjejne (shohin) sepse vlerat e pa vlera shiten me spote.Pra,muziken nuk e degjojne me vesh por me sy?!!!

Shqiptare_ne_Turqi
20-06-10, 14:53
8Qz1-KgD_E0

Mendoj se ky interpretim, definitivisht, ka bėrė kthesė, ka vendosė standrad, dhe e ka kthy mė kėmbė nė tokė muzikėn nė Kosovė.

Ēka i duhet spoti kėsaj muzike?


Mendoj se,as nje spot nuk mundet te na thellson dhe t'na i knaqe shpirtat me teper ...

Gezohem dhe mbushem shprese kur i shoh te till/at/et ...


Te qoft rruga e hapur,Linda ..!

Dardani_K1
20-06-10, 17:47
shume gabim e keni se as per se afermi si aferohet me za kjo vajze Nexhmije Pagarushes mos ja kani nanen mos bani hajgare mos ja rritni menjen kesaj vajze kjo mire kendon po si Zonja Nexhmije Pagarusha jo as ngat sja bani.

.........................
........................