PDA

View Full Version : Adelina dhe Genta/Madonna & Brittney


Legend
14-01-06, 05:40
Skandal,miqesi apo marketing?
Ckado qe te jete,fotot flasin me shume se 100 fjale.
Ja dhe Adelina dhe Genta Ismaili !!![/img]http://forumi.zeriyt.com/index.php?action=dlattach;topic=6328.0;id=26704

http://forumi.zeriyt.com/index.php?action=dlattach;topic=6328.0;id=26708[/url]

Legend
14-01-06, 05:49
Ju lutem nese dikush ka mundesi ti postoje fotot,pasiqe une nuk po di :oops:

Keshtu ne ia kalojme eshe MTV-se :o

Legend
14-01-06, 05:52
http://forumi.zeriyt.com/index.php?action=dlattach;topic=6328.0;id=26705

Arb
14-01-06, 06:24
Skandal,miqesi apo marketing?
Ckado qe te jete,fotot flasin me shume se 100 fjale.

O trim!

Leje more se eshte vec nje puthje qe bajne keto koleget e estrades. Ama jo ku po mendon ti...

Vec nese DVD-ja jote ta ka qit ma mire...

stubllani
14-01-06, 13:15
http://www.myjavaserver.com/~stubllani/snapshot20060111114257.JPG


http://www.myjavaserver.com/~stubllani/snapshot2006011111421.JPG

Kliko se nuk po ban ndryshe
http://www.myjavaserver.com/~stubllani/Genta&Adelina2006MusicAward.JPG

raptile
14-01-06, 17:24
hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

adhuruesi
21-01-06, 20:01
Nuk jan puthur ne buze , ato jane puthur ne faqe dhe kjo tregon se nuk kane rivalitet dhe xhelozi ne mes veti , mos e boni shuem ta madhe , se nuk eshte diqka serioze

rilinda
22-01-06, 17:46
Shumė qart po shihet qė kjo foto nuk ėshtė origjinale.

adhuruesi
22-01-06, 18:11
une kam dvd e dea-s e kam pa sdi sa here e kam stopu aty ku thojne po asgje e vertet , ato puthen si shoqe ndoshta ose ashtu bojne ndonje gjest si shoqe diqka , se te puthen aspak asnjhere ,