PDA

View Full Version : Cilin kčnketar e ndegjoni kur bjen shi _ tonin & hujinč


Ylberi_be
31-01-05, 21:13
Un kam deshir me ndegju kur te bjen shi ;
Bryan Adams

Ju pershende

I mirpres mendimet e juaja romantike

Naki
31-01-05, 21:22
Ne dite te ftohta me rreshje shiu dhe bore shoqeri me bejne zakonishte kenget folklorik qe kujdesen perrritjen e adrenalines se perndryshe syte me terrohen per gjume.

Ylberi_be
31-01-05, 21:35
Naki
pershendetje

Kur bie shi

Kur jam ne katund me deshir ndegjoj muzik Follflorike por kur sjam aty e gjej veten tek muzika qe me ben te ndihem i qet dhe me duket keshtu pushoj se kuptohet me qen nč katund Malli per muzik me qiftelija shpirtin ma djeg sidomos Liti biti -qorr ilazi -ganget e halil mujes etje.
Tč japin zjarm ani tuj ra bor jasht heheh :arrow: www.lemza.com

prishtinasja
31-01-05, 22:16
Me thane te drejte kur te bjen shi kam deshire me flejt keshtu qe muzika qfare te jete nuk me pengon .

NiRvAnA
10-08-05, 11:45
Kur te bjen shi kam qef me ngu edhe muzik te huaj edhe tonin si psh
Richard Marx , Bryan Adams , Deep Purple.
Trix , Fisniket , Coronen , Elita5.


Hajde Me t'Mira

________________

SCARFACE

Krokodilli
11-08-05, 08:53
SIKUR KUR TE BJEN SHI,, SIKUR NXET,, SI FTOFT,,
Snoop, Dre, PacG, 50C, Hip-hop - RnB
kurse shqip te gjitha kenget..

Gentiani
13-08-05, 21:57
Kur tė bjen shi, e mbylli radion dhe nuk e dėgjoj asnjėrin, sepse nuk shkon larg e ja qėllon rrufeja. :lol: :lol: :wink: e kur ndalet shiu, i ka ardhur dikujt radha tė kėndojė ashtu sipas listės sė paraparė :lol: :wink:

Prishtinasja_
17-08-05, 19:31
Kur bie shi kam qef me ndejt ne shtepi dhe me ndegjua kenget te lehta si pershembull TONY BRAXON ose ELIZA HOXHEN !!!!!

Prishtinasja_
17-08-05, 19:32
Kur bie shi kam qef me ndejt ne shtepi dhe me ndegjua kenget te lehta si pershembull TONY BRAXON ose ELIZA HOXHEN !!!!!

Me faleni nje gabim, " TONY BRAXTON" mendova , e kam shkrua gabim!!!

ANESTEZIA
12-01-06, 16:50
kur bie shi e ndegjoj me qejf kengen "Vashe pa ndjenja"

Barbaroza
15-01-06, 18:27
Kur tė bjen shi, e mbylli radion dhe nuk e dėgjoj asnjėrin, sepse nuk shkon larg e ja qėllon rrufeja. :lol: :lol: :wink: e kur ndalet shiu, i ka ardhur dikujt radha tė kėndojė ashtu sipas listės sė paraparė :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Une kam deshire ta degjoj vete shiun,sidomos kur bie furishem! :roll: :lol:

raptile
16-01-06, 14:11
valla se ndegjoj veq e kqyri shiun edhe tham a te kisha pas naj qik te mir qitu me puth :oops: :lol:

elvio
21-09-12, 18:53
Hm8fmL18RHE&feature=related


INSTRUMENTIN:smile: