PDA

View Full Version : Kqyrni ēfarė kėngėtari!!


Murgesha
08-06-10, 21:37
E pash me nje vend tjeter ket kenge dhe e pruna me e diskutu pak edhe ketu!KGxyPMTYAKg&feature=player_embedded#!


Euuu po shum e njeri i thot vedit kengetar asi magar deshta me thone!

emine
08-06-10, 21:42
E pash me nje vend tjeter ket kenge dhe e pruna me e diskutu pak edhe ketu!KGxyPMTYAKg&feature=player_embedded#!


Euuu po shum e njeri i thot vedit kengetar asi magar deshta me thone!ani a pave edhe najsend qka me pelqeu,kape e qite ktu,,,,,,hajte mashalla te kofte edhe ty pra

Diana007
08-06-10, 21:44
O bre para nja 7-8 muje dek jemi duke qesh me Alboniten me kete kenge .... shum e fort aa :biggrin:

Murgesha
08-06-10, 21:46
ani a pave edhe najsend qka me pelqeu,kape e qite ktu,,,,,,hajte mashalla te kofte edhe ty pra


Ha,hahaahahahahaha per mashalla koka hiq dert mos ki!

Zeqiri
09-06-10, 00:35
valla boll frajer podokesh edhe poknojshe pos mekan sali bajrami ja riza bllaca qisi kangtari skumpa qesa kohe hallall tkofte ojaran sena qkoklove pomire po knojshe jau paske ftof krejtve dofar teveqelave qepo knojne tallava tikoke kangtar sejo mahi veq kush taka inati

lovely
09-06-10, 06:01
pasha buke gati ia nisa me kcy n kit sabahle hohohohohohohoho :P

LOJETARI
09-06-10, 08:51
pasha buke gati ia nisa me kcy n kit sabahle hohohohohohohoho :P
Pse, a t'i preku sustat e motorrit ?,,,,,haha. Kollaj Po dhezni edhe ju

Prishtina-racing
09-06-10, 08:58
E paska ZONIN PER TIFOZ se per kongtar koka pak i trash hahahahahh :p

~AnnA~
09-06-10, 16:34
E ky paska pas stil....
Mjerim!!!!

Shqiptare_ne_Turqi
09-06-10, 17:36
E pash me nje vend tjeter ket kenge dhe e pruna me e diskutu pak edhe ketu!KGxyPMTYAKg&feature=player_embedded#!


Euuu po shum e njeri i thot vedit kengetar asi magar deshta me thone!


Ho de mos u nervozo edhe aq ! :biggrin:

Djali don me bo pak lek,edhe i bon tybe masi ka kush e ngon aa, yhh !!...

ps.more a ke ty knu qiku djal ?? hahahahhahahaah

Marco
09-06-10, 17:52
Ho de mos u nervozo edhe aq ! :biggrin:

Djali don me bo pak lek,edhe i bon tybe masi ka kush e ngon aa, yhh !!...

ps.more a ke ty knu qiku djal ?? hahahahhahahaah

Whitney Hoston ėshtė tu majt Koncert en Skandinavi, !!
Danimarka edhe Norvegjia jan shume te zhgenjyer po si duket ne Suedi njė numer i madhė ka kerku mi kthy biletat , keshtu qe ky tipi kish mujte me shfrydzu rastin edhe me kthy publikun en sken a hahahahahah Bravo Tipi

shfletuesi_
09-06-10, 18:08
Ky do do mbetet kengetari im i preferuar. :tongue: :biggrin: A po e shifni qfar zani melankolik ka bre haaahahahahhahahaha

Oqeani
09-06-10, 18:32
Ho de mos u nervozo edhe aq ! :biggrin:

Djali don me bo pak lek,edhe i bon tybe masi ka kush e ngon aa, yhh !!...

ps.more a ke ty knu qiku djal ?? hahahahhahahaah


Pushimet na erdhen - darsmat po pergaditen ...

Shqiptare_ne_Turqi
09-06-10, 18:43
Pushimet na erdhen - darsmat po pergaditen ...Thash de oqean ..!:frown: ti a merzitesh per kete degjenerim .. ?

Qika^Me^Kule
09-06-10, 18:49
Ky do do mbetet kengetari im i preferuar. :tongue: :biggrin: A po e shifni qfar zani melankolik ka bre haaahahahahhahahaha

:biggrin:

valiii
21-05-11, 02:49
player_embedded&v=Flfo40tTpR8

valiii
21-05-11, 03:11
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Flfo40tTpR8

Makresh
27-09-11, 13:17
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Flfo40tTpR8

:biggrin::biggrin: Te kuka kerlesh, si pi pusit me dal ahahahahahahahahaa

Hajde tash me Demirin, me kangenn :: Rrang e dang po bon sahani :biggrin:


QwS9beP99R8&feature=related


He nonen e budalles ! :cool:

Qika^Me^Kule
27-09-11, 13:50
Edhe senit keq duhet me i than marshall-llah :biggrin: se mundet me mare msyshe :eek: