PDA

View Full Version : MADONA: Seksi me i forte me nje Shqiptare!!


MemphiSx
19-06-08, 20:50
Madonna nė njė intervistė nė MTV, ka deklaruar se nė jetėn e saj ka provuar shumė burra, por ai qė ka qenė mė i ēuditshmi dhe mė i forti nė seks ka qenė njė shqiptar.
Ajo qė nuk dihet ėshtė se kush ka qenė ai fatlumi qė ka pasur njė marrėdhėnie kaq tė afėrt me divėn e muzikės. Gjithsesi, na vjen mirė qė krahas namit tė keq me tė cilin shpesh nga kanė prezantuar ne shqiptarėt, tė mund tė na cilėsojnė dhe paksa si dashnorė tė mirė.
Gjithsesi sipas saj, kjo marrėdhėnie e shkurtėr ka pėrfunduar, sepse djali nė fjalė nuk ka qenė shumė shakaxhi dhe se nuk e bėnte shumė tė qeshte, megjithatė diēka e paska pasur tė mirė.


http://www.thashetheme.com/wp-content/uploads/2008/06/madonna.jpg

niemand
20-06-08, 11:15
Thashetheme pik com .. asnjeher lajme te verteta ska nxjerr por vetem perralla.. :-) .. un smund ti besoj ketij lajmi edhe pse ne shqipet per sex zem vendni e pare... por sma ha mendja qe e ka zon noj shqiptar Madonen..

niemand

MemphiSx
21-06-08, 22:07
Thashetheme pik com .. asnjeher lajme te verteta ska nxjerr por vetem perralla.. :-) .. un smund ti besoj ketij lajmi edhe pse ne shqipet per sex zem vendni e pare... por sma ha mendja qe e ka zon noj shqiptar Madonen..

niemand

niemand mos na i hup shpresat more,thuj ishalla o dal naj Shqiptar e e ka bo kit Burrni heheeheh :)

Edhe mos thuj,se ska mundesi se kur i ka hise tylifar afrikani e kinezi,edhe naj Shqiptari so qudi,se ka dit ndoshta :D

teutaA
09-09-08, 23:04
hahahah po kujtoni qe shqiptari kish mujt me majt sekret ket pun aaa:smile:

MemphiSx
09-09-08, 23:07
hahahah po kujtoni qe shqiptari kish mujt me majt sekret ket pun aaa:smile:


Njoniii ish kon n'deti,edhe e kish pas zone ni femen t'mir,por fati i keq i tij qe ska qellu askush breg pllazhes me pa :D edhe qa bon tipi,e vizaton ni njeri n'zalle,edhe i thot a pi sheh qfare femne kom bo :D hahahahah :P

teutaA
09-09-08, 23:08
Njoniii ish kon n'deti,edhe e kish pas zone ni femen t'mir,por fati i keq i tij qe ska qellu askush breg pllazhes me pa :D edhe qa bon tipi,e vizaton ni njeri n'zalle,edhe i thot a pi sheh qfare femne kom bo :D hahahahah :P

hahahah po de mos me kan kojshija kurr kredit sisha hy:smile: