PDA

View Full Version : Ledina Ēelo mes Aguilerės dhe Mariah Careyt


Dilaver
16-12-06, 15:25
Nuk bėhet fjalė vetėm pėr ngjashmėrinė e kėngės sė fundit tė Ledina Ēelos, “Tė ndjej tė huaj”, ( kėngė qė zuri vendin e dytė nė festivalin “Kėnga Magjike”), me njė kėngė tė realizuar kaherė nga Mariah Carey. Ngjashmėria e kėtyre dy kėngėve vėrehet qė nė dėgjimin e parė, vija melodike ėshtė e njėjtė dhe paksa edhe ngjyra e zėrit duket tė jetė e kopjuar. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e tėra. Falė lexuesve tanė dhe tė interesuarve pėr muzikė nė njė faqe interneti, kuptojmė edhe njė lajm pėr ngjashmėrinė e videoklipit tė fundit tė Ledinės, ( gjė qė nuk e kemi vėnė re) dhe atė me Christina Aguilera, te kėnga "The Voice Within". Videot kanė ngjashmėri nė ide dhe disi nė realizim. Pėr tėrė kėto mund tė mos ketė qenė faji i Ledinės mė tepėr sesa i regjisorit Popovski, por, gjithsesi, kjo qėndron. Sikur kopjimet e kėngėve tė mos mjaftonin, do tė fillojnė t’I kopjojnė edhe videot tani?

Iliriapost