PDA

View Full Version : Thashetheme


Besmir
03-03-06, 19:45
KRIZA MES KEVIN DHE BRITNEYT ?!

Kevin Federline, bashkeshorti i Britney Spears, eshte larguar nga shtepia per tre dite. Keto fjale vijne nga revista “Daily sport”. Sipas saj, qysh kur ka lindur djali i tyre Sean Preston, cifti vetem zihet. Kengetarja e kritikon burrin e saj sepse ai nuk ben gje tjeter vecse luan golf dhe nuk kujdeset per familjen. Kevin eshte larguar i inatosur nga shtepia per tre dhe ka fjetur tek nje miku i tij. Mamaja e Brit ka qene ajo qe i ka rregulluar marredheniet mes te dyve duke bere qe Federline te kthehet serish ne strehen bashkeshortore.

JAY-Z I APASIONUAR PAS FUTBOLLIT ANGLEZ

I pakenaqur nga investimet e tij aktuale, Jay-Z ia ka hedhur syte skuadres angleze te Arsenal. Rapper-i dhe biznesmeni ka ndermend te bleje disa kuota te vogla aksionesh dhe me pas te tentoje te marre te gjithe kontrollin e skuadres. Kurre me pare nuk ka treguar ndonje interes kaq te vecante sa tani per Arsenal dhe admirim ne vecanti per futbollistin Thierry Henry. Kohet e fundit, Jay ka blere ndermarrjen e veshjeve Rocawear.

KESHTU ESHTE KUR JE BEQARE!

Mariah Carey lahet ne vaske me qenin e saj. Keshtu shkruhet tek “Daily Record”, gazete e perditshme skoceze. Sipas saj, Mariah sa here qe lahet, qeni i saj Jack hidhet ne vasken me hidromasazh. Mesa duket atij nuk i intereson fare trupi nudo i kengetares, por i pelqen te luaje me flluskat e shampos. Mos mendoni gjera perverse sepse kemi te bejme me dy miq shume te mire.