PDA

View Full Version : Kerkoj kenge dasmash. Mund te me ndihmoje ndonjeri?


stellina
23-03-05, 22:48
kerkoj kenge dasmash shqipe, me duhen se sban.

flm.

ShEjToNkA
23-03-05, 23:31
kerkoj kenge dasmash shqipe, me duhen se sban.

flm.Si po mendonė kėngė dasmash mojj Stellina??
Kėngė dasmash tė kėnduarė nga kėngėtar tė ndryshėm apo kėngė tė kėnduarė me defė nga vajzat nėpėr dasma????????????????

stellina
24-03-05, 09:22
Si po mendonė kėngė dasmash mojj Stellina??
Kėngė dasmash tė kėnduarė nga kėngėtar tė ndryshėm apo kėngė tė kėnduarė me defė nga vajzat nėpėr dasma????????????????[/quote]

cdo lloj kenge qe te jete per dasma...si te kesh mundesi.

faleminderit

Diana007
24-03-05, 09:25
Si po mendonė kėngė dasmash mojj Stellina??
Kėngė dasmash tė kėnduarė nga kėngėtar tė ndryshėm apo kėngė tė kėnduarė me defė nga vajzat nėpėr dasma????????????????

cdo lloj kenge qe te jete per dasma...si te kesh mundesi.

faleminderit[/quote]

Po si ti dergojm moj :lol: :lol: :roll:

Psikologu
27-03-05, 04:42
stellina e nderuar

Pershendetje.

Nese kerkoni kengė damash ua dergoj me pa pretes, ose nese keni nevojė per tekste kengesh edhe ato ua shkruaj ,vetem te ecni perpara ne zhvillimin e kultures muzikore shqiptare (jo bastardime)

Me nderime

LEDHATIMI
28-03-05, 08:39
:D Kukull ama adresen e une po vi me grupin tim nese don LIVE kenge per dasma e gazmende amo me kalle krejt a? Ne pyetje eshte grup profesional me pervoje shumevjecare dhe me kengetare teper te njohur.
Tung!
p.s. Ku ka vlla ma mire se gjalle e me kalle? hehehe..

stellina
31-03-05, 10:19
stellina e nderuar

Pershendetje.

Nese kerkoni kengė damash ua dergoj me pa pretes, ose nese keni nevojė per tekste kengesh edhe ato ua shkruaj ,vetem te ecni perpara ne zhvillimin e kultures muzikore shqiptare (jo bastardime)

Me nderime

un po eci perpara me zhvillimin e muzikes por per dasma nuk ka lezet me vu disa kang te reja..kena tradita apo jo?

mu me pelqejn ma shum kenget e reja por dasmoret etj nuk kan me mi preferu.

stellina
31-03-05, 10:20
:D Kukull ama adresen e une po vi me grupin tim nese don LIVE kenge per dasma e gazmende amo me kalle krejt a? Ne pyetje eshte grup profesional me pervoje shumevjecare dhe me kengetare teper te njohur.
Tung!
p.s. Ku ka vlla ma mire se gjalle e me kalle? hehehe..

sa duhet me te dhan per sherbimin tan ? :D

Lulani
12-05-05, 21:03
kerkoj kenge dasmash shqipe, me duhen se sban.

flm.

Lajmėrohuni nė privat dhe do tė bisedojmė. Tekste kėngėsh jo vetėm dasmash por edhe tjera sa tė dėshironi. Vetėm pėrpara dhe suksese.

Me nderime
Lulani.

Daja POLIC
13-05-05, 00:40
kerkoj kenge dasmash shqipe, me duhen se sban.

flm.

qe bre per ty extra sa dushe

www.dati.ch

www.dati.ch