PDA

View Full Version : MUZIK HIP HOP


TERORIST
15-11-04, 16:02
qka mendoni per muzik RAP ok man

(lena)
21-12-04, 13:48
:D UN PER MUZIKEN REP MENDOJ SE ESHT SHUM SHUM E MIR

E PREFEROJ REPIN SHUM............... :roll:

Toni_4Ever
13-03-05, 07:30
ju pershendes TERORIST :lol:

sa i perket temes se cka mendoni per hip hop
une them hip hop esht BEST dhe me besoni nuk ka dit qe nuk ndegjoj muzik hip hop

Tung nga Toni

laliloli
06-04-05, 21:37
nuk e pelqej gjithaq por ka kenge qe i degjoj ,ndersa i urrej kenget me tekste banale si dhe repin e rende nuk e preferoj

ME TE MIRA

Bronx
11-04-05, 03:41
Rap me pelqen shume

Djali i keq
14-04-05, 20:22
Me e mira per mu

Dali!Keq
18-04-05, 01:49
Me e mira per muTE DASHUR ANTAR VEQ SA PER INFO UN NU JAM KY PERSON ME NOFKEN ""Djali_...

Xhino
05-05-05, 18:43
HiP HoP , personalisht ndegjoj dhe R&B , RaP, HiP HoP shqip sban hiqq hiqq sdijn me knuu mpfffff :D 8)

Daja POLIC
13-05-05, 00:44
me pelqen shum a vertet shum dicka ma mir RAPSOD :lol: